Úřad práce praha 9. Úřad práce Praha 9, kontaktní osoby

Úřad práce ČR

Úřad práce praha 9

Některá pracoviště slouží více obvodům například úřad pro Prahu 2 slouží i jako úřad pro Prahu 1. Kontaktní pracoviště jsou zodpovědné za zprostředkování zaměstnání a výplatu státní sociální podpory a dávek. Jednotlivá volná místa Praha můžete filtrovat dle pracovního poměru, pracovního úvazku a dosaženého vzdělání. Petra Zimandlová 950 178 985 Jitka Pilařová, DiS. V problematice zákoníku práce se obraťte na svou mzdovou účetní a kompetentním úřadem je Státní úřad inspekce práce. Adéla Kostrounová 950 178 824 Oddělení zprostředkování Vedoucí oddělení zprostředkování Věra Nachlingerová 950 178 254 odborný pracovník rekvalifikací, odborný pracovník poradenství Miluše Mandáková 950 178 255 odborný pracovník rekvalifikací, odborný pracovník poradenství Jana Králová 950 178 261 odborný pracovník rekvalifikací, odborný pracovník poradenství Helena Noskyová 950 178 263 odborný pracovník rekvalifikací, odborný pracovník poradenství. Obsah se snažíme udržovat aktuální pro rok 2020 a platný dle současných zákonů a vyhlášek.

Next

Úřad práce ČR

Úřad práce praha 9

Požadavky: fyzická zdatnost, časová flexibilita, pečlivost, zodpovědnost, samostatnost, základní znalost instalace a demontáže, plynulá vietnamština výhodou. Podmínky přijetí elektronického podání naleznete na stránce. Snažíme se lidem pomoci zorientovat ve státní sociální podpoře a pojišťovnách. Každý článek obsahuje užitečné informace o tom, jak konkrétní příspěvek získat, jaká je jeho výše, či jaká pro něj platí omezení, včetně odkazů na vyplnění žádosti online. Datová schránka w7aznwp : Prosíme, uvádějte do přílohy, nebo na obálku datové zprávy číslo jednací, na které reagujete, případně název pracoviště či jméno zaměstnance, ke kterému dokument směřujete.

Next

Kontakty na zaměstnance

Úřad práce praha 9

ÚP ČR se řídí zákonem o zaměstnanosti. Pokud například máte trvalé bydliště na Praze 12, je vaším kontaktním pracovištěm úřad pro Prahu 4. Praha - údržba a opravy průmyslových 3D tiskáren Stratasys řady Fortus 360, 380, 400, 450, 900mc, Sisma MySint100, MySint 300 a poskytování 3D tiskových služeb - znalost konstrukčních. . Zároveň žádáme zaměstnavatele, aby vzhledem k očekávanému množství podávaných žádostí netelefonovali a nezasílali dotazy, týkající se stavu a průběhu zpracování jejich žádosti. Žádosti mohou podat i jinou formou — písemně např. V souvislosti se zpracováním vašich osobních údajů máte příslušná práva: i na přístup k osobním údajům, ii na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, iii na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, iv na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech v na přenositelnost údajů a vi vznést námitku, po níž zpracování vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a vii obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.

Next

Úřady práce

Úřad práce praha 9

Většinu záležitostí můžete vyřešit i jinou cestou - využijte podatelnu ÚP ČR, zašlete dokumenty poštou, prostřednictvím datové schránky nebo elektronicky. V Praze je aktuálně k lednu 2020 nejnižší nezaměstnanost z celé ČR — pouhých 3,4% to představuje 30. Tedy doplnit písemně s podpisem žadatele prostřednictvím poskytovatele poštovních služeb či doručením potvrzení na podatelnu příslušného kontaktního pracoviště ÚP ČR. Upozorňujeme, že pracovníci ÚP ČR nejsou oprávněni a tudíž nebudou k programu Antivirus podávat pracovně právní poradenství! Přihlášením se k odběru nabídek e-mailem poskytujete správci své osobní údaje za účelem usnadnění získání nových pracovních nabídek na portálu Prace. Kontaktní pracoviště Praha 9 Pracoviště Ředitel odboru KoP 9 Ing.

Next

Úřad práce Praha 9 (14, 18

Úřad práce praha 9

V okolí nejsou parkovací zóny, a tak lze zdarma parkovat i v přilehlých ulicích. Kontaktní pracoviště pro další obvody v Praze naleznete na konci této stránky. Hlavním úkolem kontaktního pracoviště je zejména péče o nezaměstnané, zprostředkování volných míst hledání práce nebo zajištění rekvalifikačních kurzů. Dále také rozhoduje o přiznání podpory a dávek v nezaměstnanosti, které také vyplácí. Hlavními nástroji pro snižování nezaměstnanosti je nabídka volných pracovních míst, rekvalifikace a vzdělávání uchazečů o zaměstnání, poradenské služby pro osoby i firmy.

Next

Kontakty na zaměstnance

Úřad práce praha 9

V souvislosti se zpracováním vašich osobních údajů máte příslušná práva: i na přístup k osobním údajům, ii na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, iii na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, iv na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech v na přenositelnost údajů a vi vznést námitku, po níž zpracování vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a vii obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů. Úřad práce Praha 9 — kontaktní pracoviště společné pro Prahu 14, Prahu 18 až Prahu 21 Na Úřad práce pro Prahu 9 spadají všichni občané, kteří mají na Praze 9 trvalé bydliště. Veronika Marhounová 950 178 978 sociální pracovník Mgr. Tato pobočka má na starosti také obyvatele Prahy 14, Prahy 18 , Prahy 19 , Prahy 20 , a Prahy 21, kteří jsou součástí devátého pražského obvodu. Dopravní spojení je tedy bez problémové. Mimoto také úřad slouží i pro občany Prahy 14, Prahy 18, Prahy 19, Prahy 20 a Prahy 21, které zahrnují tyto městské části: Kyje, Hostavice, Černý Most, Hloubětín, Dolní Počernice, Letňany, Čakovice, Třeboradice, Miškovice, Kbely, Vinoř, Satalice, Čakovice, Třeboradice, Miškovice, Horní Počernice, Újezd nad Lesy, Klánovice, Koloděje, Běchovice. Po zobrazení nabídky práce Praha jsou Vám nabídnuta také volná místa v blízkém okolí.

Next

Kontakty na zaměstnance

Úřad práce praha 9

Díky této možnosti třídění získáte přesnější výsledky ohledně nabízených volných míst. Konkrétně se jedná o tyto městské části: Vysočany, menší část Libně, Prosek, část Střížkova, Hrdlořezy, nepatrná část Malešic. Další důležité informace: Opatření ÚP ČR od 16. Nikoliv pomocí samoobslužného on-line objednávání! Hledáte-li nové zaměstnání, práce Praha nabízí každý den aktualizovanou nabídku volných míst v této lokalitě. Ředitel kontaktního pracoviště - Ing. Přihlášením se k odběru rad e-mailem poskytujete správci své osobní údaje za účelem usnadnění získání nových rad, tipů a informací o pracovním cyklu a procesech s ním spojených z portálu Prace.

Next

Úřad práce Praha 9 (14, 18

Úřad práce praha 9

Úřad práce Praha 9 kontaktní osoby Kontaktní osoby Úřad práce Praha 9 - Zprostředkování zaměstnání, je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka pro hlavní město Prahu. Úřad se nachází ve Vysočanech v Sokolovské ulici poblíž stanice metra Vysočanská a stanice tramvají Nádraží Vysočana. Kontaktní pobočka v Praze 9 má pouze jedno pracoviště, nemusíte tedy řešit na kterou pobočku se vypravit, protože máte pouze jedinou možnost. Bonusy: možnost stravování v provozovně Životopisy zasílejte na uvedený e-mail:. Konkrétně v oblasti příspěvků, důchodů, dávek a podpory. Pobočka v Sokolovské ulice má na starosti agendu zprostředkování zaměstnání, , , sociální služby, a.

Next