Afili ask 1 bölüm. Afili Aşk 1. Bölüm İzle

Afili Aşk son bölüm izle, Afili Aşk izle

Afili ask 1 bölüm

Bulamadığınız veya çalışmayan bir içerik olursa yorum yazarak ekibimize bildirebilirsiniz. Kerem, atölyede Ayşe ile tanışıp ondan randevu koparmaya çalışıyor. Ayşe, Kerem ve kendisini ömür boyu birbirine bağlayacak hamleyi yaparak oyunun kurucusu olur ancak bu oyun ikisinin de içinden çıkamayacağı şekilde ayaklarına dolanacaktır. Kerem yaşadığı kötü bir olayla tövbe edip işinde gücünde olan birisi olmaya karar verir. Türkiyenin en kaliteli yerli dizi, yabancı dizi, hint dizileri, kore dizileri ve ayrıca popüler tv programlarını bulabileceğiniz dizi izleme sitesine hoş geldiniz. Her gün büyüyen dizi arşivimizle sizlere daha iyi hizmet verebilmek için buradayız. Çünkü Kerem yiyip içip, gezip tozup, her çiçekten bal alma şiarıyla hayatını yaşayan biridir.

Next

Kerem ve Ayşe Gece Atölyede Karşılaşıyor

Afili ask 1 bölüm

Bölüm - 9 minutes, 36 seconds - Go to channel - Afili Aşk - 1. Bölüm - 9 minutes, 4 seconds - Go to channel - Afili Aşk - 5. Tek umudu, bir süredir sevgili olduğu Berk ile evlenmek ve bu hayatı geride bırakmaktır. Bunu duyan Berk ortadan kaybolur. Kerem ve Ayşe'nin yolları beklenmedik bir şekilde kesişiyor! Bölüm - 4 minutes, 23 seconds - Go to channel - Afili Aşk - 1.

Next

Afili Aşk 1.Bölüm izle 12 Haziran 2019

Afili ask 1 bölüm

Her şeye rağmen hayata güzel bakar, çünkü hayatında Berk gibi mükemmel ve anlayışlı bir sevgilisi vardır. Yaratıcı zekasıyla zamana yenik düşmek üzere olan aile şirketini bir start - up çalışmasıyla sektörün lideri haline getirmiştir. Kendi halinde, saf ve iyi yürekli bir mahalle kızıyken hem ailesi, hem de aşk hayatından darbe üzerine darbe yiyen Ayşe, hayatında ilk kez kendisi için bir şey yapmaya karar verir. Bölüm - 10 minutes, 52 seconds - Go to channel - Afili Aşk - 2. Yapım Yılı : 2019 Oyuncular : Çağlar Ertuğrul Karakter: Kerem Yiğiter , Burcu Özberk Karakter: Ayşe Özkayalı , Altan Erkekli Karakter: Muhsin Yiğiter , Neşe Beykent Karakter: Yelda Yiğiter , Ozan Dağgez Karakter: Samet Yiğiter , Asena Tuğal Karakter: Hülya Yiğiter , Serkay Tütüncü Karakter: Volkan Çekerek , Benian Dönmez Karakter: Melahat Özkayalı , Taner Rumeli Karakter: Rıza Özkayalı , Uğur Uzunel Karakter: Erkut Özkayalı , Güzide Arslan Karakter: Gonca Durmaz Tür : Komedi, Romantik. Tv yayını ile aynı anda dizilerinizi takip edebilir, arama kısmından dilediğiniz diziyi aratıp izleyebilirsiniz. Bölüm - 6 minutes, 57 seconds - Go to channel - Afili Aşk - 4.

Next

Afili Aşk 1. Bölüm izle 12 Haziran 2019

Afili ask 1 bölüm

Bölüm - 10 minutes, 39 seconds - Go to channel - Afili Aşk - 1. . Keremlerin atölyesinde işçi olarak çalışan Ayşe de biri despot, diğeri hayırsız iki ağabeyi kontrolünde renksiz, tatsız bir hayat yaşayan zeki, güzel ve kalbi iyilik dolu bir kızdır. Bölüm - 10 minutes, 57 seconds - Go to channel - Afili Aşk - 1. Bir tekstil atölyesinde çalışan Ayşe, iki abisi ile birlikte zor bir yaşam sürmektedir. . .

Next

Kerem, Ayşe ile Tanışıyor ♥

Afili ask 1 bölüm

. . . . .

Next

Kerem, Ayşe ile Tanışıyor ♥

Afili ask 1 bölüm

. . . . . . .

Next

Kerem, Ayşe ile Tanışıyor ♥

Afili ask 1 bölüm

. . . . . .

Next