Agent v sukni 3. Agenti v sukních

Seznam seriálů

Agent v sukni 3

Ale o tom, že jde o odpad není pochyb. Převlek je tak dokonalý, že Sherry, pravda dlouho matku neviděla, vůbec nepoznává, že to není ona. Nebolo to nič extra, ale zas také hrozné to nebolo. Vyzdvihol by som aj skvelý slovenský dabing Daniela Dangla, ktorý daboval Lawrencea. Vrcholem nevtipnosti a nevkusnosti tohoto herce je série Agent v sukni, v níž se vydává za starou obézní černošku, na čemž je založena většina vtipů. Tenhle film za ním ve všech ohledech zaostává, navíc Martin Lawrence ani náhodou není Robin Williams a některé scény jsou příšery třeba porod, vaření , ale jiné scény mě dokázaly dostat hodina karate , takže na úplný odpad to nevidím.

Next

Agent v sukni 3 (2011)

Agent v sukni 3

Jenže ta netuší, že je sledována právě Malcolmem, který střeží její bezpečí. Online Agenti v sukních: Jaký otec, takový syn Agent v sukni je zpět, ovšem tentokrát má s sebou posilu: svého nevlastního pubertálního syna Trenta Brendan T. Sherry se ze strachu chce ukrýt v domě své matky a telefonicky se domluví, že přijede. Nechápem akurát ľudí čo tomu dávajú odpad. Se svými novými identitami musejí Big Momma s Charmaine najít vraha dřív, než on najde je. Je to možná jenom infantilní zábava pro jedince, kteří si potřebují někdy odpočinout od počítače a usednou k televizi, ale bez předsudků a jedovaté kritiky pramenící už ze samotného castingu se u toho dá docela dobře odreagovat.

Next

Agent v sukni (2000)

Agent v sukni 3

A Malcolm je zatraceně pohledným agentem. . Tady je 20 snímků, které vám algoritmy Netflixu asi nedoporučí a je to chyba. Párkrát jsem se zasmál, protože nepatřím mezi Martinovi odpůrce a smíchu se nijak nebráním. Ale na rozdiel od iných mi tento film nevadí a celkom sa pri jeho sledovaní bavím. Nájde sa tu aj zopár scén pri ktorých sa dá pobaviť a hlavne tento typ humoru neurazí.

Next

Agenti v sukniach: Aký otec, taký syn (22.9.2016 o 20:30 na PLUSke)

Agent v sukni 3

Začatek dobrý v akčních komediích, pak úpadek do průměru a nakonec sázka na ksichty a fekální humor. Trent se stane svědkem vraždy, a tak se oba musejí skrývat v přestrojení — v dívčí škole umění. V ní se agent Malcolm Turner bude muset opět obléci do speciálního tlustého kostýmu a spolu se svým synovcem Trentem, jehož to čeká také, vyrazit na dívčí školu a ochránit několik svědkyní vraždy. Ten příběh je sice naprosto banální, ale jako oddychovka ujde. A nedá mi to neokomentovať, ale prečítal som si najdebilnejší komentár, aký som kedy čítal. Stejně jako Eddie v Zamilovaném profesorovi, tak i tady se Martin převlékl za tlustého, a aby to bylo ještě vtipnější, tak je z něho žena. Tipy na film před 3 měsíci 73 Ačkoli Netflix začíná čím dál více tlačit do popředí svou originální produkci, jeho katalog stále nabízí řadu skvělých licencovaných filmů, které stojí za to vidět v momentě, kdy dokoukáte třeba aktuální Sexuální výchovu.

Next

Agent v sukni 3 / Big Mommas: Like Father, Like Son (2011)

Agent v sukni 3

Zní to stejně trapně jako zápletky předchozích dílů a šance, že se dočkáme něčeho zábavného a originálního, je asi stejně velká, jako že volby v České republice vyhrají monarchisté. Takisto tomu nechýbal dobrý nápad. A tak láska na sebe nenechá dlouho čekat, jenže Sherry nic netuší až do příjezdu pravé matky. Dopadnout federální policií hledaného zloděje a vraha, který by se mohl motat kolem svého malého synka a své ženy Sherry Nia Long. Lawrence se zkrátka zaměřuje na afroamerické publikum to by pochopitelně nevadilo , nebo na publikum nepříliš inteligentní to už trochu problém je.

Next

Agenti v sukních

Agent v sukni 3

. . . . . . .

Next

Agenti v sukniach: Aký otec, taký syn (22.9.2016 o 20:30 na PLUSke)

Agent v sukni 3

. . . . . .

Next

Agent v sukni / Big Momma's House (2000)

Agent v sukni 3

. . . . . . .

Next