Alfa romeo 147 alınır mı. 2. el alfa romeo 147 alınır mı?

ALFA

Alfa romeo 147 alınır mı

Mesela bu araç hakkında ne söylenebilir? Daha önce kullanmış olduğum arabalarımdan daha farklı hisler uyandırmıştı bende. Belki birdaha hiçbir arabadan zevk almayacam onun kadar. Sırf bu sorun yüzünden çok temiz bir 156 yı almadım. O yıllarda piyasaya çıkmış Volvo S60 hatta S80 dahil hangi modeli bugün teste soksanız aşağı yukarı aynı sonucu alırsınız. Yoksa sizin gibi bende 147 alýyordum hatta bulmuþtum full+full 23 liraya 2006 model. Ama 155 Q4 yada 166 Turbo falan bunlar Alfa, yeniler Fiat'tan öte değil.

Next

2. el alfa romeo 147 alınır mı? » Sayfa 8

Alfa romeo 147 alınır mı

Direksiyon hissi kötü ama yol tutuşu çok çok iyidir. Eksantrik zamanlamasını yapan bu parça zamanla sorun oluşturup 1. Servisi ve parçası pahalı değil. Bende bu aracý alýp uzun bir süre binmek istiyorum. Fiyat-Performans arabası olarak öne çıkan 147, özellikle 1. Cizgileri düzgün ilk İki arabamın da.

Next

Alfa romeo 147 fiyat, yorum ve incelemeleri

Alfa romeo 147 alınır mı

Zaten pek kasis yok yaþadýðým yerde olanlara da dikkat edicez artýk. Bu parçanın tamamen değişimi oldukça maliyetlidir. Bu aracın parçası bulunmaz ve pahalı falan değil daha önce kullandığım bir çok arabadan ucuz nerdeyse. Değil ise detaylıca araştırıp kaliteli bir sistem taktırmanızı öneririz. Söz konusu araç 3 benzinli 1 dizel motor seçeneğine sahip olup dört farklı şanzıman tipiyle sunuluyordu. Anahtar nokta burası, düzgün kişilerce binilmiş, iyi teknisyenlerce bakımları yapılmış bir Alfa'nın baş ağrıtacağını düşünmüyorum. Alfa Romeo 147 ülkemiz pazarında 1.

Next

2. el alfa romeo 147 alınır mı? » Sayfa 5

Alfa romeo 147 alınır mı

Sürat saatinin 0'da aþaðý doðru bakmasýndan dolayý hýzý eksik algýlatýyor biraz : camdan giren rüzgar olmasa 180 yaptýðýmý fark etmiyordum : süspansiyonlar biraz sert ayarlý ama ses yapmýyor. Aracın konsolunda veya başka bir yerde delik açılmadı. Ancak onlar da Fiat ile ortaklığın ürünü. Multiair ve T-jet motorlar arasındaki farkı arkadaşımızdan öğrenmiştim. Özel bağlantı soketleri kullanarak hiçbir kablo kesmeden elektrik bağlantılarının gerçekleştirdiler.

Next

2. el alfa romeo 147 alınır mı? » Sayfa 5

Alfa romeo 147 alınır mı

Varyatöre bir vana takıldığını falan yazmışdı ama geri dönüş yapmamış sorunla ilgili. Bu başlık altında Alfa Romeo 147 modelini tepeden tırnağa durumuyla birlikte değerlendireceğiz. Ve daha bunu aracý kullanmadan söyleyeyimki, bundan sonraki araçlarýmda Alfa Romeo olacak. Tabi istediðim özellikler güzel bir sürüþ zevki, güçlü bir motor ve üstün donaným özellikleri. Zaten iç dizaynını, sessiz sürüşünü aynı model hondalarla kesinlikle kıyaslamayın bile.

Next

2. el alfa romeo 147 alınır mı?

Alfa romeo 147 alınır mı

Selam arkadaşlar bende 147 lere tesadüfen nette sörf yaparken aşık oldum. Yedek parça fiyatları yetkili servislerde oldukca yüksek ama tahmin ettiginiz kadar degil, Opel astra ile aynı seviyede veriliyor fiyatlar, büyükşehirlerde çıkma yedek parça bulunabiliyor. Bana göre evet Bir daha alırmıyım? Ama o arabadan sonra clio ya binersem kederden olurum ya da her indiğimde bela okuyup kapısına bir tekme indiririm. Aracın içinde özel bir Alfa servisinin telefonunu buldum. O kadarki internetten bile doðru düzgün temiz araba bulmak sýkýntý olabiliyor Ancak araçlarýn motor gücü ve donanýmlarýný incelediðimizde ise gerçekten çok iyi özelliklere sahipler. Eğer sadece mantığınızla hareket edenlerden değilseniz kullanmanızı tavsiye ederim. Bir de yol tutuşu çok kafama takılmıştı, aydınlatma için teşekkürler.

Next