Ali express kargo takip. Aliexpress Kargo Takibi, Kargom Nerede?

Aliexpress Kargo Takip

Ali express kargo takip

Merhaba iyi günler abim aliexpress ten sipariş vermiş ve aliexpress üye değil sipariş verdikten sonra telefon numarasına herhangi bir bilgi gelmemiş takip numarası bile yok üründe 45 gün geçmesine rağmen gelmedi nasıl bir yol izlenmeli, takip numarasını nereden bulabiliriz. Takip Numarasını bulup kopyalayın ve kutucuğa yapıştırın. İlk olarak Aliexpress takip koduna ulaşmamız gerekiyor. Tabi Aliexpress Ptt kargo sorgulaması yapabilmeniz için sipariş verdiğiniz ürünün Türkiye sınırları içerisine girmiş olması gerekmektedir. Aliexpress'ten Nasıl Alışveriş Yapılır Video Önerilen İçerik; Neoldu.

Next

Aliexpress Kargo Takibi

Ali express kargo takip

Eğer satıcının gönderim süresi az kaldı ve hala göndermemişse, satıcıyla iletişime geçip, ürün stoğu olup olmadığını, ne zaman göndereceğini danışabilirsiniz. İkinci Aliexpress gönderi sorgulama ise telefonlara indirilen uygulama ile gerçekleştirilir. Yani siz ürünü alır almaz Aliexpress kargo takibi yapmaya çalışır ve göremezseniz panik yapmayınız bu ibareye dikkat ediniz. Kargo takip numaraları genelde şu şekildedir. Fakat önceki alışverişlerinizden kayıtlı bir adres bulunduğunu sanmıyorum. Şirketiniz olmalı ve şirket evraklarınızı her zaman hazır olmalı. Kayıtsız gönderi olduğu için sorgulayamiyorum.

Next

Aliexpress Kargo Takip ve Sorgulama

Ali express kargo takip

Honkong Post Air Mail Daha önce tecrübe etmemiş olmamla beraber, China Air Mail ile hemen hemen aynı standartlarda olduğunu düşünüyorum. Tavsiyem satıcı ile iletişime geçmeniz olacaktır. Bu yüzden en kolay anlaşılır olarak bu uygulama aliexpress sitesi içerisindeki sipariş detay sayfası fazlası ile işinizi görecektir. Alibaba kargo teslimat süresini global kargo firmalarından express kargo kısaltabilirsiniz. Bu süre bitince hiç bir hak iddia edemiyor uyu z. Satıcıya kayıtlı olarak yollaması haricinde diyebileceğiniz birşey yok. Takip numarası olarak bir numara görünse de maalesef işinize yaramayacaktır.

Next

Aliexpress Kargo Takip

Ali express kargo takip

Ürünün hangi depodan gönderileceğini seçme kısmıdır. Bu konu hakkında bilgi sahibi değilseniz, adlı yazımı okumanızı tavsiye ederim. Neden böyle oluyor bilgilendirebilir misiniz? We can help you in door to door deliveries, warehousing, postal packets and freight forwarding. Aliexpress sipariş durumları kafa karıştırıcı olabiliyor. Sitemin en güzel yanı ise yurtdışı ve yurtiçi kargo hareketlerini gösteriyor ve kullanıcılara Türkçe bir arayüz imkanı sunması. Postacıyla görüşüp, daha dikkatli olmasını isteyebilirsiniz.

Next

AliExpress Ptt Kargo Takibi

Ali express kargo takip

Aliexpress Kargo Takip Aşamaları Aliexpressten aldığınız ürünü yukarıda gördüğünüz ekranda 4 aşamada kargo takibi yapabilirsiniz. Aliexpress'ten sipariş verdiniz ve kargonuz gelmedi mi? Alışveriş işlemlerinizi sonlandırmanızın hemen ardından sipariş kodu ile beraberinde takip kodu verilmektedir. Şimdi olası merak edilenler arasında yer alan diğer bir konuda aliexpress kargo takip aşamaları ile ilgilidir. Karşınıza aşağıdaki gibi detaylı bir sonuç ekranı çıkacak. Eğer 7-10 gün içerisinde hala sistemde bir değişiklik, hareket görünmüyorsa satıcı ile iletişime geçip durumu anlatmanızı tavsiye ederim. Aliexpress kargo takip kodunun nereden bulunabileceği, takipli kargoların takibinin nasıl yapılabileceği hakkında bilgi vermeye çalışacağız. Dünyanın üretim bölgesi olarak adlandırılan Çin ve Uzak Doğu ülkelerinde yer alan üreticilerin en çok tercih ettiği kargo yöntemlerinden biri olan ePacket kargo, AliExpress sitesi üzerinden de verilen siparişlerde aktif olarak kullanıma sunulmuş durumdadır.

Next

Aliexpress Kargo Takip

Ali express kargo takip

Aliexpress kargo takibi 2 şekilde yapılır. Bu sorunun cevabını öğrenebilmek için ilk önce kargonuzun Türkiye sınırlarına gelip gelmediğinden emin olun. Yani aslında Alibaba bireysel alışverişten çok alıcı ve satıcı firmalara hitap ediyor. Satın aldığınız ürünlerin satıcı tarafından kargoya teslim süresi 5-10 gün aralığındadır. Aliexpress üzerinden satış yapan kişilerin çoğu Türkiye ve benzeri birçok ülkeye ücretsiz kargo imkanı sunuyor.

Next