Arcelik buzdolabi. Arçelik Buzdolabı Modelleri ve Fiyatları

Arçelik 274580 EB Buzdolabı Fiyatları

Arcelik buzdolabi

Arçelik buzdolabı ölçüleri geniş hacimli olup birbirinden farklı bölmeler sayesinde soğutucu ve dondurucu alanların içine konulan yiyeceklerin kokularını birbirine karıştırmıyor. Yiyeceklerin taze kalmasının önüne geçebilecek her durum için Arçelik sizi bilgilendiriyor. Cool Control bölmesi dokunmatik ekran aracılığıyla dolapları dondurucuya ya da soğutucuya dönüştürmeye olanak tanıyor. Gıdalardaki C vitaminin artmasını, dolapta kaldıkları süre içinde besin değerlerinin sabit kalmaktan öte artış göstermesini sağlayan Mavi Işık teknolojisi ile sebze-meyveler doğadaymış gibi fotosentez yapıyor, tat ve aromalarını uzun süre koruyor. Böyle bir durumla karşılaşmamak için kapağın içerisinde bulunan manyetik bantların ayda bir kez sabunlu suyla temizlenmesi gerekir.

Next

Arçelik 5194 NF Buzdolabı fiyatı, özellikleri ve kullanıcı yorumları

Arcelik buzdolabi

Bulaşık makinesi satın almak istiyorsanız, ürün grupları arasından bulaşık makinesini seçtikten sonra, makinenizde olmasını istediğiniz program sayısını da belirleyin ve Arçelik bulaşık makinesi çeşitlerini görüntüleyin. Bu nedenle de servis tarafýndan kurulumu yapýlmýþ olan ürünlerde cayma hakký kapsamýnda iade alýnamamaktadýr. Ürün çeşitliliği bakımından da oldukça ilginizi çekebilecek ürünleri markada bulabilirsiniz. Gardrop tipi buzdolapları ise genellike dört kapaklıdır. Bu dört çeşidi kombi tipi, çift kapılı, büro tipi, gardrop tipi buzdolapları olarak sıralanır. No-frost buzdolaplarında ise oluşan bu karlanma otomatik olarak engellenmekte olup; buzdolabındaki nem oranı belli bir seviyenin üzerini aşamaz.

Next

Arçelik Buzdolabı Modelleri & Fiyatları

Arcelik buzdolabi

Bununla birlikte, mutfağınıza uyum sağlaması için farklı renk ve form alternatifine sahipsiniz. Arçelik buzdolapların soğutucu bölmesinde bulunan fan kontrolü sayesinde çok daha az sıcaklık salınımı gerçekleşiyor. Sıradan şeyleri sevmiyorsanız bence tercih edilebilir. Beyaz Eşya ürünlerinde kalitenin adresi olan Arçelik markasının birbirinden şık görünüme sahip, kullanımda fark yaratan modelleri bütçenize uygun bir şekilde sizlerin beğenisine sunuluyor. Buzdolabının ömrünün uzaması için rutin olarak yapacağınız temizlik ve benzeri eylemler bulunmaktadır. Gardrop tipi buzdolabı seçerken dikkat etmeniz gereken en önemli şey çift kapılı buzdolabı alırken de dikkat etmeniz gereken şeyle aynıdır.

Next

Buzdolabı Üst Sogutuyor

Arcelik buzdolabi

Buzdolabının içerisindeki rafları fonksiyonel olarak kullanmak önemlidir. Eski, klasik buzdolaplarının üst buzluk kısmında bilindiği üzere kendiliğinden bir karlanma meydana gelmektedir. Sayfamızda bulunan kullanıcı yorumlarını okumak karar verme aşamasında size biraz daha yardımcı olacaktır. Arçelik buzdolaplarının bölmelerinin birbirinden bağımsız olması soğutma ve dondurma işleminin çok daha hızlı gerçekleşmesine olanak tanıyor. Arçelik buzdolabı fiyatları piyasadaki ürünlerle karşılaştırıldığında fiyat performans açısından en karlı markalardan bir tanesidir. Eğer buzdolabınızı çok dolduruyorsanız ve mutfağınızda yeterli boş alan varsa arçelik 4 kapılı buzdolaplarından bir tanesini tercih edebilirsiniz. Ev ve iş yerlerinde değerlendirilebilecek şekilde üretilen Arçelik buzdolabı modelleri, yenilikçi görünümleri ve yeni nesil teknolojilerle donatılan iç aksamlarıyla yiyecek ve içeceklerinizi taptaze şekilde saklayabilmenize olanak veriyor.

Next

Buzdolabı Üst Sogutuyor

Arcelik buzdolabi

Bunun yanı sıra, ideal dalga boyuna sahip ışıkla meyve ve sebzelerin fotosentez yapmasını sağlayarak tat ve aromalarını kaybetmesini engellen Mavi Işık teknolojisi bulunmakta. Arçelik Beyaz Eşya kategorisinde bulaşık makinesi, buzdolabı, derin dondurucu, çamaşır makinesi, kurutma makinesi, fırın, mini fırın, mikro dalga fırın, kuzine fırın, set üstü ocak, su arıtma cihazı, su pınarı gibi Arçelik beyaz eşya modelleri bulunmaktadır. Böylece ikinci el statüsüne girmiþ olur. Buzdolabı seçiminde dikkat edilmesi gereken bir diğer husus, dondurma kapasitesi ve enerji tüketimidir. Arçelik buzdolabı modellerine baktığımızda dört kategoriye ayırabiliriz. Arçelik markası 1955 yılından beri gerek ürün teknolojisinde gerekse ürünlerinin estetik görüntüsünü güncel tutarak son zamanların gözde markalarından biri olmuştur.

Next

Buzdolabı

Arcelik buzdolabi

Enerji verimi yüksek, tatil modu, eco modu, eko fuzzy ve hızlı soğutucu gibi enerji tasarrufu sağlayan özellikleri barındıran buzdolabı modellerini seçmek önemli. Yine özel olarak tasarlanan kahvaltılık bölümü ise, Kahvaltılık 0° Bölmesi teknolojisi sayesinde, kahvaltılık ve şarküteri ürünlerinizi dondurmadan en iyi sıcaklıkta tutarak taze kalmasını sağlar. A+ enerji verimlilik sınıfında bulunan çözümler, yıllık bazda değerlendirildiğinde 250 ilâ 380 kWh arası elektrik sarf ediyor. Sıfır Şikâyet %100 Memnuniyet Uygun Buzdolabı Fiyatları arasından seçtiğiniz ürünler 3 yıl garantili olup ücretsiz montaj yapılmaktadır. Markaya olan güvenim yıllardır süregelmekte. Geleneksel modellerden sıkılanlar için kombi tipi buzdolapları da oldukça iyi bir seçim olabilir. No-Frost ve gardırop tipi modeller, Arçelik indirimli buzdolabı kapsamına girebiliyor ve birçok Arçelik buzdolabı kampanya sonucunda 25 yıl boyunca garantiye alınabiliyor.

Next

Arçelik Buzdolabı Modelleri ve Fiyatları

Arcelik buzdolabi

Ayrıca her alışverişinizde geçerli vade farksız taksit seçeneğini ile alışveriş keyfinizi iki katına çıkarın. Arçelik Buzdolabı Çeşitleriyle Yiyecekler Hala Doğadaymış Gibi Arçelik buzdolabı çeşitleri FullFresh+ özelliğiyle dikkatleri üstüne çekiyor. Sitemizde her iki ürün grubundaki Arçelik derin dondurucu çeşitlerini inceleyebilir, ürün görsellerine tıklayarak beyaz eşyanız hakkında tüm teknik bilgilerin yanında taksit ve ödeme seçeneklerini de inceleyebilirsiniz. Yiyecek ve içecekleri sağlıklı bir şekilde saklamak için kullanılan bu ürünler, son yıllarda teknolojinin gelişmesi ile birlikte farklı özellikler ile beraber sizlere sunulmaktadır. Buzdolabı Beyaz eşya çeşitleri arasında evlerin olmazsa olmazlarından biri olan Buzdolapları, mutfaklarda yıllardır yerini almış durumda. Edineceğiniz ürünlerin modelleri ve bu doğrultuda fiyatları da değişiklik sergiliyor.

Next

Arçelik Buzdolabı Modelleri & Fiyatları

Arcelik buzdolabi

Böylelikle ihtiyaca göre ayar yapma serbestliği tanınıyor. Bunun sebebi ise No-frost buzdolaplarının soğutma işlemini daha hızlı yapabilmesi ve bu soğukluğu eşit ve homojen olarak buzdolabına dağıtmasıdır. Cool Plus teknolojiyle, soğutucu ve dondurucu bölümlerini birbirinden ayırarak kokuların birbirine karışmasını engeller ve her şeyi tadında yemenizi sağlar. Genel olarak beyaz ve gümüş renkte imal edilen modellerin dondurucu kısımları, seçeceğiniz ürüne göre altta veya üstte konumlanabiliyor. Böylelikle bir süre sonra koku oluşturması muhtemel görünen yiyeceklerin dolap içinde muhafaza edilmesi herhangi bir sorun yaratmıyor, gıdalar ilk günkü tazeliğini ve kokusunu koruyor. Evaporatör sayesinde fanların da yardımıyla karlanma eritilip buharlaştırılmış olur. Bu durum dolabın içerisinin ısınmasına sebebiyet vereceğinden istediğiniz serinlik verimini alamayabilirsiniz.

Next