Betonová stěrka do koupelny. Do koupelny

Ecobeton MicroBond

Betonová stěrka do koupelny

Betonová stěrka do interiéru Na stěnu, na krb, do koupelny, do kuchyně, všude tam se designové betonové stěrky budou vyjímat. Betonová stěrka slouží k vyrovnání povrch a vytvoření podkladu pro pokládku finální podlahové krytiny. Zejména se zabýváme vývojem produktů a systémů, které chrání stavební materiály jako jsou beton, dřevo a přírodní kámen. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. K dostání jsou dokonce i vinylové tapety vhodné do koupelny. Vhodné jsou tedy například do koupelen, kuchyní, obýváku, ale také na fasádu domu. Druhou stránkou věci je technické omezení.

Next

Betonová stěrka

Betonová stěrka do koupelny

Na zeď se totiž nemusí dohazovat tolik materiálu, aby se vytvořila rovina jako pro obklad. Předem se poraďte s odborníky. Dnešní moderní designová koupelna se neobejde bez betonové stěrky. . Vždy totiž záleží na konkrétním materiálu, respektive povrchu. Nabídneme vám nabídky firem i živnostníků z vašeho okolí.

Next

Betonová stěrka

Betonová stěrka do koupelny

Betonová stěrka benátský štuk nebo-li omítka s imitací betonu, je designový prvek navozující industriální vzhled jakékoliv stěny, koupelny, sprchového koutu nebo jakékoliv části inter i éru. Mnozí z vás se naučí spousty nového. Betonová stěrka za kuchyňskou linkou je designový a zároveň praktický povrch, který je odolný mastnotě a barvícím potravinám jako je kurkuma, červená řepa. Najdete zde i nové kamarády, co mají stejné zájmy, jako vy. MicroBond je stylovým, designovým a zároveň cenově dostupným řešením pro nejrůznější interiérové i exteriérové povrchy. Podle Martina Brodského z firmy Akzo Nobel totiž i přes inzerovanou voděodolnost barev nejsou všechny nátěry určeny na stálý styk s vodou.

Next

Betonová stěrka

Betonová stěrka do koupelny

Dále se společnost Ecobeton zabývá vývojem a distribucí inovativních tenkovrstvých stěrek a systému jejich povrchových úprav. Našim posláním je chránit je co nejdéle přirozeným a ekologicky udržitelným způsobem. Společnost Ecobeton vyrábí a distribuuje inovativní materiály pro stavebnictví. Nemusíte ale obcházet obchod od obchodu nebo prohledávat desítky internetových stránek. Betonová stěrka měla v tomto případě imitovat starou omítku, která skvěle koresponduje se zařízením v momentálně tolik oblíbeném skandinávském stylu. Na nákupu betonové stěrky do koupelny můžete ušetřit až 30% z běžné ceny a to jen díky porovnání jednotlivých nabídek.

Next

Betonová stěrka

Betonová stěrka do koupelny

První předpoklad je ten, že musíte překonat zažité klišé, že tam, kde je voda, musí být přece obklad. První odpovědi můžete získat už do několika hodin a nemusíte přitom opustit dům. Materiál Prestigio aplikovatelný ve 4 různých designových efektech: marmorino, travertino, pohledový beton anebo efekt reálného kamene. Stačí klinout níže na obrázek a manuál si můžete stáhnout. Jak u obkladů, tak u nátěrů máte vždy možnost volby. MicroBond je moderním a zároveň nadčasovým řešením, nejen při požadavku na vzhled pohledového betonu, ale i jakéhokoliv jiného přirozeně působícího luxusního povrchu na , , , , , , i.

Next

pryskyřičné stěrky na podlahy a stěny cena

Betonová stěrka do koupelny

Pořádáme workshopy pro skupiny i pro jedince. Za nás perfektní práce po praktické tak i designové stránce! Podívejte se na video sestřih ze školení. Betonové stěrky je možné namíchat v jakémkoliv odstínu. Naše workshopy jsou v duchu rodinného prostředí, jsme rodinná firma. Lze je aplikovat na celou řadu povrchů a to jak v interiéru tak exteriéru.

Next

VÝHODY

Betonová stěrka do koupelny

Totéž platí pro nátěry či stěrky, nelze paušálně říci, že je nějaké řešení nejlevnější. Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Jsou především o setkání fajn lidiček, kteří mají zájem se dozvědět, naučit, získat zkušenosti, jak svépomoci vytvořit designový domov. Jsme zároveň i výrobci betonové stěrky do interiéru a exteriéru. Oproti syntetickým epoxidovým a polyuretanovým stěrkám MicroBond poskytuje přirozený a věrně napodobující vzhled betonu. Vy rábíme ji v pěti barevných odstínech bílé, světle šedé, tmavě šedé a antracitové. Je to speciální systémové řešení několika tenkých vrstev materiálů - až 7vrstev v tloušťce 1,5-2mm.

Next

Koupelna bez obkladů: Moderní, krásná a praktická!

Betonová stěrka do koupelny

Obklady tak nebudou hrát prim a určovat ráz celé koupelny, jen ji vkusně a funkčně doplní. Rádi vám předáme naše zkušenosti, tipy a vychytávky, jak si doma sami tvořit a získat tak dobrý pocit z toho, že jste si zrealizovali něco sami. Jde o to, jak kvalitní je podklad, jaké obkládačky vyberete a jakého zvolíte výrobce. Betonovou stěrku zasíláme již připravenou k použití ve 20kg kbelících s vy datností cca 18 m 2 v jedné vrstvě. Navíc doladí moderní minimalistický vzhled domu a vašich interiérů.

Next