Bílý tesák film. Ball Lightning (1979)

Bílý tesák 1991 Online CZ Dabing

Bílý tesák film

Krasní psi a nádherná Aljaška mě nutí dát hvězdičku navíc. Děj je poměrně jednoduchý, leč i tak je adaptovaný moc hezky výjimku tvoří akorát jeden mimořádně plochý a jednorozměrný záporák, který svým primitivním pojetím z okolního dění vyčnívá , přičemž osudy psího hrdiny jsou podány dostatečně silně a majestátně a filmu se daří působit stejně nadčasovým dojmem, jako jeho literární předloze. According to Smoljak, only backed his project with his name as so-called directing supervisor because Barrandov Studios was afraid to entrust the feature film into hands of inexperienced director. Jackova trpezlivosť a láska však dokážu všetko napraviť. Dávny priateľom jeho otca sa obáva, že mladíkova neskúsenosť sa mu môže stať v drsnej divočine osudnou.

Next

Jack London: Bílý tesák (mluvené slovo)

Bílý tesák film

Kdo má rád psy, divokou přírodu a Ethana Hawka, tomu se to bude líbit. Of course, it requires a lot of organizing and a lot of goodwill on all sides. Především akční scény působily občas nepřirozeně a vývoj vztahu mezi hlavními postavami je dost rychlý a nelogický. Despite efforts by some excellent actors, this one is not the greatest. Film Volání divočiny, v němž si zahráli mimo jiné Harrison Ford a Omar Sy, je ale pozoruhodný i tím, že jeho psí hrdina je v něm kompletně digitální. Ostatní zvířata ve filmu jsou mimochodem také digitální — v tomto směru dává smysl, že režie byla svěřena , který doposud spolu-režíroval jen animované filmy , ,.

Next

Bílý tesák 2 (1994)

Bílý tesák film

Tento pořad v současné době není možné v přehrát. Stejně jako Bílý tesák pochází i příběh psa Bucka z pera spisovatele Jacka Londona. Celkově je to příjemný rodinný film. Naštěstí je tu zkušený stopař Alex Larson, který mladého zelenáče vezme pod svou ochranu. Jack naozaj pokazí všetko, do čoho sa pustí a občas ohrozí aj svoj vlastný život. Právě tady se odehrávají dobrodružství Bílého tesáka napůl psa a napůl vlka, který se spřátelil s indiánským chlapcem Mitsahou.

Next

Bílý tesák 1991 Online CZ Dabing

Bílý tesák film

Ethan Hawke v něm hraje mladíka, který se snaží najít zlato v nebezpečném údolí Yukonu a splnit tak poslední přání umírajícího otce. Jde o klasický staromilský dobrodružný film v tom nejlepším slova smyslu, až na jednu zásadní novotu — pes Buck je v drtivé většině scén kompletně digitální. Přes nádherně natočenou přírodu a poměrně věrohodně nastíněný běžný zlatokopecký život je zde však i dost nedostatků, které celkový dojem kazí. Jednoho dne je však unesen obchodníky se psy a převezen ze slunného jihu do zasněženého Yukonu, kde zrovna vládne zlatá horečka píše se konec 19. What if somebody changes his mind, the whole scheme collapses! Jack a Biely tesák sa stávajú vernými spoločníkmi, ktorých už nemôže nič rozdeliť, dokonca ani nález zlatej žily na Jackovom pozemku ani útok bandy podvodníkov, ktorí Jacka, Alexa a Belindu napadnú. To ale nic nemění na tom, že jde o nadprůměrně uspokojivý dobrodružný snímek ozdobený líbivými kompozicemi Spielbergova dvorního kameramana , vyprávějící o vzájemném přátelství muže a jeho psa a o tématech přežití, probouzení dávných instinktů a životě ve smečce, který má šanci zaujmout i diváky podstatně starší. Doba zlatokopů, Klondike, Yukon v Kanadě.

Next

Recenze: Dobrodružný film Volání divočiny přichází s digitálním psím hrdinou

Bílý tesák film

Nakoniec však nepríliš ochotne súhlasí, že on a jeho spoločník Skunker ho vezmú pod svoje ochranné krídla. Genre: Animovaný, Rodinný Country: Česká republika Year: 2017 Description: Klasické dílo světové dobrodružné literatury Bílý tesák od Jacka Londona ožívá ve dvanáctidílném seriálu, který je vytvořen originální animační technikou. Quite an easy way to make a comedy. Buck se nejprve stává členem psího spřežení ve vlastnictví poštovního doručovatele a později se ho ujme zasmušilý samotář John. Našťastie sa Jack náhodou stretne so skúseným stopárom Alexom Larsenom.

Next

Bílý Tesák 1973 CZ dabing

Bílý tesák film

Na své obtížné a dobrodružné cestě se setkává s přítelem, který navždy změní jeho život. Keď sa hladné mláďa odváži opustiť dúpä, aby našlo niečo pod zub, zajmú ho miestni Eskimáci a osvoja si ho v dedine. Získejte svou ještě dnes jen za! Aljaška v časoch zlatej horúčky. Vzniklo tak veľa jej filmových adaptácií, že sa mi to už ani nechce rátať viď. Jednej noci sa jej podarí odlákať Skunkerovho obľúbeného psa a keď sa lovec vydá po jeho stopách, vlčia svorka ho napadne a zabije.

Next

Ball Lightning (1979)

Bílý tesák film

Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 117 českých a zahraničních živě i 30 dní zpětně. Čoskoro spozná prvé zákony divočiny - traja podvodníci ho oberú o všetko. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Ešte viac k nemu priľne, keď ho mladý vlčiak zachráni pred rozzúreným medveďom. Vzhledem ke knižní předloze je zde i dost nepřesností a zbytečné postavy navíc, příběhu to ale podle mého nijak neuškodilo.

Next

Film Bílý tesák (1991), White Fang

Bílý tesák film

Po smrti svojich rodičov sa mladík Jack Conroy vydáva do divokých končín Aljašky, aby tu našiel baňu svojho otca, skúseného zlatokopa. Tesák sa síce stane šampiónom, ale nakoniec by v aréne zahynul, keby sa v poslednej chvíli neobjavil Jack s Alexom. Jednoho dne přijíždí do městečka Dawson City žurnalista Jason Scott. . Ovšem zatímco Bílý tesák je příběhem divokého vlka, z něhož se postupně stává domestikovaný pes, tak Volání divočiny se věnuje podobnému příběhu v opačném sledu — jeho hrdinou je domácí pes, který se znenadání ocitne v divočině a postupně přimkne k návratu ke kořenům a ke své přirozenosti.

Next