Cinestar hk program. Výběr kina

Rezervační web

Cinestar hk program

Před výběrem vstupenek je nutné se přihlásit do svého účtu CineStar Club a teprve po té vybrat konkrétní sedadla v kinosále. Po přihlášení do CineStar Club na internetu můžete nakupovat vstupenky se slevou, získávat body a čerpat volné vstupenky. CineStar má osm promítacích sálů, kde každý den promítá jak ve 2D, tak také filmy ve 3D projekcích. Kam se mohu obrátit, v případě problémů s klubovým účtem? Týká se nenačtení bodů nebo neposunutí o další krok ve věrnostním programu. Pro tyto účely je personál multikina CineStar oprávněn požadovat průkaz totožnosti majitele karty.

Next

Výběr kina

Cinestar hk program

V případě nákupu online je nutné reklamaci provést nejpozději v den představení na pokladně multikina. Navíc můžete nadále sbírat body za Vaše nákupy a vybrat odměnu formou volné vstupenky 2D, 3D nebo Gold Class nebo občerstvení, dle tabulky odměn. Připravili jsme pro Vás 4 krátké varhanní koncerty, pro potěšení v nedělních podvečerech a jednom pondělním. Pokud jste se registrovali přímo ve Vašem multikině, během 2 hodin obdržíte na Váš kontaktní email přihlašovací údaje pro přístup do internetového učtu. Na pozdější reklamace nelze brát zřetel. Po dokončení platební transakce můžete Vaši klubovou kartu převzít ihned při Vaší návštěvě domovského multikina CineStar.

Next

CineStar Hradec Králové

Cinestar hk program

Ze svého lesního útočiště sice chodí navštěvovat dobráckého maloměstského šerifa Toma James Marsden , ale ten se tak úplně nepočítá, protože si… Držitel Oscara® Sam Mendes, režisér bondovek Skyfall, Spectre a filmu Americká krása, natočil jedinečný epický příběh z první světové války. Jakmile dokončíte platbu za nákup vstupenek vedoucí k odměně, personál multikina Vám na pokladně k zakoupené vstupence vydá shodně poukázku, na kterou v daném kroku máte nárok. I v případě odděleného nákupu vstupenek se body přičtou pouze jednou, v rámci nákupu na shodné představení. Reklamace a další dotazy Na kartu CineStar Club se mi nenačetly body nebo krok, co mám dělat? Za každý provedený nákup vstupenek na jedno filmové představení na pokladně obdržíte na Váš klubový účet 20 bodů, a při nákupu přes internet 30 bodů. Natálie Petra Hřebíčková je šťastná svobodná třicátnice se skvělou kariérou a dlouholetou nejlepší kamarádkou Simonou Tatiana Dyková , které se právě obrátil život vzhůru nohama.

Next

Domů

Cinestar hk program

Gold Class zahrnuje dva komfortní kinosály o celkové kapacitě 48 míst a přilehlý salónek s barem pro 56 osob. Seznam prodejen Bambule najdete na. V případě dotazů k věrnostnímu programu CineStar Club, prosím, kontaktujte nás na. Je rozdíl mezi jednotlivými barvami karet? Všední starosti je však odcizily a momentálně žijí odděleně. Na 1 nákup můžete zakoupit maximálně 4 vstupenky na stejné představení se slevou. Výše uvedené body a odměny nelze přičítat za vstupenky vybrané za body z věrnostního programu. V případě problémů, kontaktujte prosím domovské multikino CineStar, případně dotaz zašlete na email cinestarclub cinestar.

Next

Filmy

Cinestar hk program

Níže uvedené kupóny lze získat při nákupu na pokladnách nebo při platbě vstupenek přes internet. Zde budete požádáni o předložení Vaší vstupenky. Počet potřebných bodů k výběru těchto odměn naleznete v tabulce odměn. Vstupné zakoupené na pokladnách budeme vracet vždy v den původního termínu opery, t. Vaše klubová karta bude pro Vás k dispozici ihned na pokladně domovského multikina CineStar, jakmile dokončíte nákup přes internet nebo přímo při předání vyplněné a podepsané přihlášky a zaplacení poplatku 60 Kč za roční členství.

Next

Filharmonie Hradec Králové

Cinestar hk program

Sleva na vstupném se neposkytuje na slevu v rámci O2 Extra úterý, Rodinné vstupné, nákup dárkové poukázky a během dalších akčních nebo jinak cenově zvýhodněných nabídek. Platnost těchto poukázek je na nich uvedena. Pro přihlášení do CineStar Club zvolte nejbližší multikino CineStar, nebo to, které nejčastěji navštěvujete. Na klubovou kartu můžete nakupovat jak zlevněné, tak standardní vstupné se slevou 20,- Kč. Schopnost utíkat nejrychleji ze všech na světě na jakémkoliv světě, v němž se právě vyskytuje by ježek Sonic bez mrknutí oka vyměnil za opravdového kamaráda.

Next

CineStar Cinemas

Cinestar hk program

Tuto výhodu nelze kombinovat se standardní celoroční výhodou, tzn. Neváhejte co nejdříve přijít do Vašeho multikina CineStar a nahlásit ztrátu, aby nedošlo k zneužití nasbíraných bodů na Vašem kontě. Rodilý Newyorčan Frank Hynek Čermák získá díky svým šlechtickým předkům dávné rodové sídlo - zámek Kostka. Jak mohu klubovou kartu používat na internetu? Slevu lze uplatnit na nákup jednoho kusu zboží. Kupóny vygenerované při nákupu přes internet mohou být uplatněny na pokladně multikina pouze ve vytištěné podobě.

Next