Dentální hygiena ostrava. Dentální hygiena Frýdek

Dentální hygiena & hygienistka

Dentální hygiena ostrava

Doporučí Vám nejvhodnější systém čištění a případné odborné vyšetření u zubního specialisty. Parodontitida a hygiena Onemocnění postihující závěsný aparát zubu dáseň, kost v okolí zubu, kolagenní vlákna upínající zub do kosti , při kterém v důsledku zánětu dochází k rozpouštění a úbytku kosti kolem zubu. O klinice Vítejte v Dental Parku Základním stavebním kamenem naší zubní kliniky je kvalita péče. Po ošetření u dentální hygienistky se výrazně sníží množství bakterií v dutině ústní a tím klesne i pravděpodobnost komplikací po zákroku. Celou proceduru nám podrobně vysvětlila, a na rovinu nás také upozornila na skutečnost, že výsledky jsou u každého individuální, protože počet faktorů ovlivňujících výsledek bělení je velký.

Next

Zubař Ostrava

Dentální hygiena ostrava

Ordinační doba Ordinační doba pondělí — čtvrtek: 7:00 — 19:00 pátek: 7:00 — 13:00 Provozní doba pro objednání a přeobjednání Recepce: pondělí — pátek 7:00 — 12:00 Pro objednání či změnu objednaného termínu volejte do 12:00. Úsměv nestojí nic a dává mnoho, tak proč se neusmívat každý den! Zatímco většina zákroků všeobecného lékařství je hrazena pojišťovnou, u zubaře tomu tak není. Cílem dentální hygieny je nabízet vysoce odbornou preventivní péči o dásně a chrup. Úvod Dentální hygiena Ostrava je privátní zubní ordinace v centru Ostravy. Mockrát jsem se nesetkal s tak pozitivním, kvalitní, profesionálním a lidským přístupem.

Next

m.pcinpact.com

Dentální hygiena ostrava

Toto onemocnění bývá provázeno zánětem a krvácením z dásní, obnažováním kořenů zubů, viklavostí zubů, nepříjemným pocitem a zápachem z úst a může vést v konečném důsledku k samovolnému vypadávání zubů. Více informací Vám sdělí Váš ošetřující lékař. Po odstranění zubního kamene, a pigmentací může Váš stomatolog provést Vaše vyšetření snáze a lépe. Součástí terapie je i profesionální vyčištění zubů , tzn. Princip pískování je založen na jemném otryskávání povrchu zubů proudem tlakové vody se směsí čisticího prášku.

Next

DentalDetail s.r.o.

Dentální hygiena ostrava

K ošetření a léčbě přistupujeme individuálně s ohledem na vaše potřeby. Bojím se, že už zbývá jen vytrhnout. Stabilita výsledku je dlouhodobá, přesto se má původní přirozený odstín zubu tendenci v řádech měsíců a let v malé míře navracet. Po celou dobu bělení vše sledovala a kontrolovala, tak aby výsledek byl maximální. Kvalitní komunikace a odborné konzultace komplikovaných i zcela běžných případů mezi členy našeho týmu tvoří nedílnou součást naší každodenní práce. Správně a pravidleně prováděnou ústní hygienou, podporovanou od prvních let dítěte, lze dosáhnout kvalitního chrupu i v pozdním věku.

Next

Lenka Madejová, DiS.

Dentální hygiena ostrava

Jsou to případy hlubokých kazů, úrazů, rozsáhlých výplní a starých korunek. ” „Slecna byla neuveritelne sympaticka, setrna a naprosto profesionalni. Po otevření dřeně, nalezení všech kořenových kanálků, jejich plném zprůchodnění a důkladné desinfekci je možné kanálky uzavřít a dostavět korunkovou část, a to podle předešlé ztráty zubních tkání. Existují způsoby šetrné jak pro dásně, tak i pro povrch zubů. Již od založení je naší snahou držet se na vrcholu ve službách a technologiích od začátku se snažíme určovat trendy v oboru , 17letá úspěšná tradice nám velí nepolevit ani v následujícím období. Pokud ale s první návštěvou stále váháte, čtěte dál. Byla to moje uplne prvni navsteva u dentalni hygienistky, a byla jsem naprosto spokojena.

Next

Dentální hygiena Frýdek

Dentální hygiena ostrava

Je empatick á, pečlivá a vždy odcházím spokojená. U dětí je návštěva rozvržena do 30 minut. Naším cílem je zabránit předčasné ztrátě zubů. Poté pomocí šetrné metody air flow — — zuby dokonale dočistí, včetně odstranění všech povrchových zabarvení, a zároveň zuby vyleští. Nabízíme Záchovná stomatologie Záchovná stomatologie je oborem, jenž zahrnuje péči o vlastní zuby. Jde o profesionální čištění zubů dentálním hygienistou.

Next

Zubní péčm.pcinpact.com

Dentální hygiena ostrava

Nemohlo by se jednat o rakovinu? Naším prvořadým cílem je kvalitní, šetrné, estetické a bezbolestné ošetření. Některé ordinace potřebují donést na první návštěvu žádanku od zubního lékaře, proto si raději zkontrolujte, jak je to u Vaší ordinace dentální hygieny, dříve než ji navštívíte. Většinou jde o zuby postižené velkými kazy sahající až pod kost, s hluboko rozlomeným kořenem, nebo zcela viklající se zuby postižené parodontitidou, někdy i zuby s nehojícími se váčky. Tím vším Vás chrání před nepříjemnými zákroky a šetří Váš čas i peníze, které byste věnovali léčbě nemocných zubů a dásní. Nevztahuje se na slevomatové akce a následnou péči. Dentální hygienistky vyhledává čím dál více lidí, což je jen dobře. Zavedení implantátu je nejšetrnější cestou, jelikož okolní zuby se vůbec nezatěžují a ani je není potřeba brousit.

Next

Dentální hygiena

Dentální hygiena ostrava

Připočteme-li k tomu, že se v případě Lenky Madejové navíc jedná o velice sympatickou a lidsky příjemnou osobu, budete se do její ordinace dentální hygieny rádi vracet. Práce dentální hygienistky spočívá především v prevenci vzniku zubního kazu , gingivitidy zánět dásní a parodontitidy zánět podpůrných tkání zubů. Poté je zub připraven pro rekonstrukci korunkou, částečnou korunkou nebo jednoduchou výplní a to podle rozsahu ztráty zubní tkáně. Děkujeme za váš respektuplný přístup. Mohla by Vás zaujmout možnost krytí obnažených krčků pomocí vlastní dásně a vaziva. Keramická korunka Velké ztráty zubních tkání, kde již výplňová terapie nestačí, je vhodné doplnit korunkou. Parkováním mimo tato místa se vystavujete riziku pokutování Policií ČR nebo Městskou policií.

Next