Dogum günün kutlu olsun abla. SENİ SEVİYORUZ AYTEN !!!: DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN ! !

Ablaya Doğum Günü Mesajları

Dogum günün kutlu olsun abla

Güzellik insanın içinde, önemli olan onu görmekte. Bu sene böyle olsun, yakında görüşmek üzere nice yıllara. Dün sabah ev işlerimden sonra camiye gittim,kermesimiz var haftaya inşallah. Nice mutlu yıllara… Ablamın kucağına yatıp sadece susmayı özledim. Sevdiklerin yıldızlara benzer, birçoğunu her zaman göremezsin ama senin için her zaman var olduklarını bilirsin. İyi ki tanimişim İyi ki sevmisim.

Next

Ablaya Uzun Doğum Günü Sözleri

Dogum günün kutlu olsun abla

Masmavi bir gökyüzü ile selamlıyorum sizi. Unutmayan bir kardeş ise uğrunda ölmeye değendir. Sevgi ve mutluluk dolu daha nice doğum günleri geçirmen dileklerimle. Doğum günün kutlu olsun bitanecik kardeşim. Ayhanım ,kardeşlikten ayrı bir şey senle seni yaşamak. Sayfamızdaki ablaya anlamlı doğum günü sözlerini facebook, twitter ve whatsapp ile ablanızla paylaşabilirsiniz.

Next

DOGUM GÜNÜN KUTLU OLSUN DUYGU

Dogum günün kutlu olsun abla

Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde bugünü seninle kutluyorum. Kardeşe Doğum Günü Mesajı Seni her zaman düşünen biri olduğunu bilmeni isterim canım kardeşim. Doğum günün kutlu olsun can arkadaşım. Arkadaşlar yıldızlar gibidir, onları hеr zaman görеmеzsin ama sеnin için hеr zaman var olduklarını vе sеni düşündüklеrini bilirsin. Uzaktaki Kardeşe Doğum Günü Mesajı Sen nefes aldığım her an benim için özel birisin, unutma bunu sevgili kardeşim.

Next

🥀🥀🥀 İYİKİ DOĞDUN GÜNEL🥀🥀🥀DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN🥀🥀🥀

Dogum günün kutlu olsun abla

Bu gün bende sıteye gec girdim ve senin gibi Aaaa sayfayı görünce birde cavap yazmakta geç kalınca bilmesemde utandım mutlu oldum kelimeleri toparlayıp yazma zorluğu yaşadım. Kızıma da anlattım o da dua etti baban için. Her zaman senin bir kardeşin olduğunu unutma iyi ki varsın nice senelere… Sana sağlık diliyorum ve huzur. Yeni yaşın önce sağlık sonra mutluk ve neşe getirmesi dileğimle, doğum günün kutlu olsun canım kardeşim. İçli köfte yaptık,geçen hafta mantı yapmıştık.

Next

Ablaya Uzun Doğum Günü Sözleri

Dogum günün kutlu olsun abla

İyi ki doğmuşsun içimi ısıtan aydınlatan kardeşim. Sеvgi bеstеsinin tınılarını yürеğindе hissеdеcеğin, ümitlеrin mutlulukla pеkişеcеği, gülücüklеrin hiç bitmеyеcеği, sеvgi, sağlık vе huzur dolu bir yıl olması dilеğiylе. Nice nice yıllara canım ablam… Annemizin sağ kolu, bizlerin gözbebeği ablam iyi ki varsın. Dilеrim yеni yaşında mutlulukların еn iyisini еn güzеlini yaşar, hayatın boyunca başarı mеrdivеnlеrini kolayca tırmanırsın. Ekmeği kestim yerine ceviz badem yiyorum birkaç tane. Şiir gibi güzel sözlerin olsun, yarına güzel bakan gözlerin olsun, yüreğinde her daim sevda var olsun, gönlün hep güzel olsun.

Next

DOGUM GÜNÜN KUTLU OLSUN DUYGU

Dogum günün kutlu olsun abla

Yanından sevdiklerin yüzünden gülücükler eksik olmasın inşallah. Güller hep senin için açsın ama dikenleri ellerine hiç batmasın. Ablacığım benim, hüznümü sevince dönüştüren tek insansın. Yaşın kaç olursa olsun her şeyin en güzeli seninle olsun. Sitelerimizi Sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz. Onu sen de çok seversin, bazen kıskanırsın, bunlar hayatın doğal akışında olabilir.

Next

Ablaya Doğum Günü Mesajları , Ablaya Doğum Günü Mektup Örnekleri

Dogum günün kutlu olsun abla

Birlikte daha nice yaşlara… Yeni yaşında, mutlulukların en güzelini yaşar ve sevgilerin en güzelini tadarsın inşallah. Senin o iyi kalbin her zaman mutlulukları hak ediyor. Ablaya Doğum Günü Mesajları İnsanın ablası olması nimettir aslında. Canım annem, dünyalar güzeli ,dünyalar özeli kadın. Benim dünya güzeli, prensesim, canım ablam Merhaba dediğin yeni yaşın sana yeni güzellikler getirir inşallah.

Next