Eliška podzimková výstava. Ilustrátorka Eliška Podzimková: New York miluju, ale v kanceláři jsem tam sedět nevydržela

Eliška Podzimková / Malý princ

Eliška podzimková výstava

Od září 2014 do října 2015 žila v New Yorku, kde pracovala jako specialista pro marketingový obsah na New York Film Academy. Například pilot dá do pohybu své letadlo a prolétne krajinou za zvuků motorů, na jiném obrázku zase sloni okusují baobaby. A třeba je to poňoukne k tomu, si to přečíst. Já to vždycky přirovnávám k tomu starýmu francouzskýmu seriálu Byl jednou jeden život. Snaží se naučit děti, aby se začaly zdravěji stravovat a nejedly jen fast foody.

Next

Výstava MALÝ PRINC Elišky Podzimkové

Eliška podzimková výstava

Samozřejmě že ta smrt tam pořád přítomná je a nemělo by se o ní nemluvit. Dělají ji takoví dva kluci z Vídně. Že padají vlasy, nechodíš do školy, protože nemáš imunitu a tak…. Neviditelný hendikep, kterého si většinová společnost nevšimne, protože není na první pohled patrný. Mezi neslyšícími hrdiny jsou i známí sportovci — Jakub Nosek, neslyšící bobista, který se jako první handicapovaný sportovec dostal na klasické zimní olympijské hry nebo sjezdařka Tereza Kmochová.

Next

Eliška Podzimková: Malého prince jsem na Islandu poslouchala pořád dokola, šíleli ze mě!

Eliška podzimková výstava

Uvědomila jsem si, že Praha má něco do sebe. Budou tam různý instalace, kam si člověk může strčit ruce, bude tam zvuková i čichová kulisa, zároveň jsou všechny ilustrace naanimovaný přes speciální aplikaci, takže na obrázek namíříte svůj telefon a on se začne hýbat! Rozhodla jsem se, že z těch ilustrací, který mám doma a mají třeba 70 centimetrů v průměru, bych udělala výstavu. Myslím, že když se nám celý projekt povede udělat podle představ, které mám v hlavě, tak dokážeme to dítě i celou rodinu odbourat od strachu, který je čeká. Autorkou fotografií je známá česká výtvarnice Eliška Podzimková. Měla jsem fakt radost, protože máme Jamieho s mámou moc rády.

Next

Výstava MALÝ PRINC Elišky Podzimkové

Eliška podzimková výstava

Nonstop infolinky Státního zdravotního ústavu +420 724 810 106 +420 725 191 367 +420 725 191 370 Ministerstvo zahraničních věcí hotline: +420 224 183 200 +420 224 183 100 Linka pražského magistrátu: +420 800 160 166 Hygienická stanice města Prahy, denně 9 — 20 hod. Eliška se snaží ukázat všední okamžiky každodenního života, prostřednictvím dokreslené fotografie, tak aby se lidé na chvíli pozastavili a pousmáli. Jde to pomalu, ale myslím si, že to nikam neuteče. Představte si, že Socha svobody nosí knírek, mezi mrakodrapy létají ryby a po manhattanském mostě se prochází žirafy a sloni. V téhle době pracujeme na vývoji seriálu a jednáme i se zahraniční distribucí. Tenkrát jsem vytvářela a sdílela dva obrázky denně.

Next

Ilustrátorka Eliška Podzimková chystá interaktivní výstavu Malý princ

Eliška podzimková výstava

Někdy bych se s ním chtěla sejít osobně. Pro koho ten seriál bude určený? Máte následně okamžitou zpětnou vazbu. V současné chvíli pracuje na seriálu Plešouni pro onkologicky nemocné děti, protože po vlastní zkušenosti ví, že je potřeba k léčbě přistupovat co nejvíce optimisticky a edukativní animovaný seriál by k tomu mohl pomoci. Návštěvníci tak měli možnost si rovnou vyzkoušet, jaké to je, domlouvat se beze slov. Zkrátka… zapomeňte, že jste dospělí.

Next

Ilustrátorka Eliška Podzimková: New York miluju, ale v kanceláři jsem tam sedět nevydržela

Eliška podzimková výstava

No, můžou to zkusit, ale myslím si, že to bude hned pryč. Při odchodu z výstavy pak dostanete pohlednici s reálnou podobou zvířete. Chyběli mi kamarádi, rodina, normální povídání v hospodě u piva. Eliško, co jsi pro Vnitroblock připravila? Takže výstava rozhodně není jen pro děti. Byla to pro mě úplně nová zkušenost od animovaného filmu po scénografii. An unusual combination of live-action and animation which shows a certain kind of magic that can only happen in an animated film. Odcházeli jsme nakonec nabití energií.

Next