Feneryolu satılık daire. İstanbul Kadıköy Feneryolu Mahallesi Kiralık Daire İlanları ve Satılık Ev Fiyatları

Kadıköy Feneryolu Satılık Daire Fiyatları ve İlanları

Feneryolu satılık daire

Bunun bir nedeni daire sahipleri genelede düşmüş fiyatlardan satmak yerine kiraya vererek fiyatların geri gelmesini beklemeyi tercih etmeleri. Satılık çatı dublekslerinde bu fiyatlardan bir miktar daha azı liste veya pazarlık aşamalarında gerçekleşebilmekte, bunun temel nedeni satılık çatı dairelerinin çoğunun yüklenici firmaların elinde olması ve bu firmaların nakit akışlarına bağlı olarak alıcıya özel indirim yapma tercihleri. Cadde dinamiklerine göre bu davranış öğrenilmiş ve tecrübe edilmiş bir davranıştır ve rasyonalitesi var. Marmaray Feneryolu durağının devreye girmesi bölgedeki fiyatları yukarıya çekecek gelişmelerden olacak Bölge konut satma ve kiralama açısından her zaman talep almakta. Taşınmazın bulunduğu bölge yoğun olarak konut fonksiyonunda teşekkül kazanmıştır. İş ilanlarına başvuru; iş adresine, telefon, faks numarasına, veya e-mail adresine şahsen gerçekleşir. Projedeki tüm daireler 3 oda 1 salon tipinde.

Next

Feneryolu Emlak Piyasası

Feneryolu satılık daire

Günümüzde bu tür daireler 600. İnceleme işlemi dışarıdan yapıldığından iç mekan özellikleri tespit edilememiş, dekorasyon özellikleri bilinmemektedir. Bunun bir nedeni yatırımcıların kentsel dönüşüm öncesi eski daireyi alıp dönüşümü bekleme tercihi. Katında 2 adet çatı arası piyesli daire olmak üzere binada, toplam 20 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bölge aileler açısından ve gibi yüksek talep gören ve pahallı semtlere nispeten makul bütçeler ile daire satın alınabilen konut stokuna sahip.

Next

Feneryolu Satılık Daire İlan Sayfaları İstanbul Feneryolu

Feneryolu satılık daire

Yüklenici firmaların elinde çok miktarda satılık daire var ancak firmalar bu daireleri binaya başlama dönemlerinde yaptıkları hesaptan ve fiyat seviyesinde satmak istediklerinden pazarın bu günkü değerine göre daha yüksek fiyattan satmaya çalışmaktalar. Açıklama Ulaşım: Taşınmaz Göztepe Eğitim ve araştıma hastanesinin güneyinde, Fahrettin Kerim Gökay Caddesinden ulaşılan Hüseyin Hüsnü Paşa Sokak üzerinde sağ kolda 2 kapı numaralı binada yer almaktadır. Binaların tamamlanması ile bölgede % 30 daha fazla konut ortaya çıktı ve binaları yenilenen bölge sakinleri evlerine dönerlerken bölge kiraları çöktü. Sevdiklerinize ve kendinize zaman ayıracağınız cafe ve restoranlar yanı başınızda. Bölge, ana arterlere yakın konumda yer almakta olup, bölgeyi genelde yapı kalitesine bağlı olarak orta ve üst gelir grubu tercih etmektedir. İnsanların yaşamını kolaylaştırmak için mekanlar inşa eden Demirli Yapı, hayata geçirdiği yapıların kalitesi, konforu, estetiği ve güvenliğinden yıllardır ödün vermemiştir. Fiyatların bu seviyelerde seyretmesi ve orta vadede yukarı doğru hareket etmesi bekleniyor.

Next

Feneryolu Satılık Daire İlan Sayfaları İstanbul Feneryolu

Feneryolu satılık daire

Daire normal katı antre-hol, 2 oda, salon, mutfak, banyo wc ile tesisat balkonu ve balkon şeklinde 92 m2 alanlı, çatı katı oda, teras şeklinde olup ~35 m2 kapalı ~15 m2 teras olmak üzere toplam ~127 m2 kapalı ~15 m2 teras alanı şeklindedir. Bazı bina, proje ve firmaların sadık müşterileri var ve bu daireler hızlıca satılabilmekte. Kombi veya pay ölçerli olan yeni dairelerde klima ve ankastre ürünlü hazır mutfaklar standart oldu. . Okul ve Üniversitelere yakınlığı, hastaneler ve doktor muayenehanelerinin çokluğu da bölgede yaşamayı cazip kılan faktörler. Feneryolu Satılık Daire Feneryolu Marmara Üniversitesi karşısında 3+ 1 daire sahibinden. Daire sahipleri, eğer kendileri oturmayacaklarsa mevcut fiyatlardan satış yapmayıp beklemekteler.

Next

İstanbul Kadıköy Kozyatağı Mahallesi Kiralık Daire İlanları ve Satılık Ev Fiyatları

Feneryolu satılık daire

Daireler genelde 130-150 m2 brüt 3+1 ve geniş balkonludur. Ayrıca bölge yaş ortalamasının yüksek olmasına bağlı olarak vefat ve sağlık nedenleri ile bölge demografisinde değişim gözlenmekte. Binalarda merkezi kalorifer sistemleri ve kapıcı daireleri bulunurdu. Demirli Erdem Residence'ta 3+1 daireler 111, 131 ve 151 metrekare, 5+1 dubleksler ise 207 metrekare olarak tasarlandı. Taşınmaza toplu taşıma ile ulaşım sağlanmakta olup bölgede altyapı sorunu ve eksiği bulunmamaktadır. Bölgenin güzellikleri arasında köşkler ve bahçeleri de sayılabilir. İlan içeriği ile ilgili varsa şikayetlerin iletişim sayfasından yapılması rica olunur.

Next

Feneryolu Emlak Piyasası

Feneryolu satılık daire

Feneryolu Satılık Daire, iş ilanları. Taşınmazın bulunduğu bölge konut + kısmen ticaret bölgesidir. Bu durum caddedeki kiralarda düşmeyi getirmişse de satılık daire fiyatlarının seviyelerini koruması sonucuna yol açtı. Taşınmazın bulunduğu bina bodrum + zemin + 8 normal + çatı kattan oluşan binanın dış cephesi silikon esaslı dış cephe boyasıdır. Bölgenin önemli ulaşım akslarından Fahrettin Kerim Gökay ve Bağdat caddelerine yakın konumdadır.

Next

Kadıköy Feneryolu Mah Satılık Daire Sahibinden Fiyatları ve İlanları

Feneryolu satılık daire

Bir de beklenen satış rakamını bulamayacağını düşünen daire sahiplerinin kiralama ile bu dönemi geçirme kararları sonucu bölgede kiralar 2+1 2500 , 3+1 3000 ve 4+1 4000 liralara geriledi. İş arayanlar aracısız, doğrudan ilanı veren kişi veya kurumsal firma ile muhataptır. Ekim 5, 2018 Feneryolu pek çok merkezi yere komşu, merkeze yakın ve yaşam kalitesi yüksek bir konut bölgesi. Yeni binalarda ise şehrin başka bölgelerindeki dönüşümlerden kaçıp semtin huzurlu ve konforu yüksek olması nedeni ile gelen genç emekli, aktif iş yaşamını bitirmekte olan varlıklı bir kesim gözlenmekte. Taşınmazda projesine aykırı olarak oda salona dahil edilmiş ve arka oda çıkmalardan büyüme yapılmış, banyo duş kısımları aydınlığa doğru büyütülmüş ve salondaki köşe kolon döndürüldüğü tespit edilmiş olup daire 3+1 brüt 163 m2 olarak kullanılmaktadır.

Next

İstanbul Kadıköy Feneryolu Mahallesi Kiralık Daire İlanları ve Satılık Ev Fiyatları

Feneryolu satılık daire

Elysium Elit Koşuyolu; Koşuyolu parkının yanı başındadır. Fiyatlar iş bitiş durumuna göre güncellenecek olup tahmini bitişindeki fiyat 2. Bu rakamın altında ve çok üzerinde satışlar da bina, yapımcı firma ve projesine bağlı olarak satılmakta. Taşınmaz eski ve yeni yapılaşmanın yoğun, konut potansiyelin yüksek olduğu bölgede yer almaktadır. Girişi zemin kat seviyesinde kuzey yönde parsel içinden olan binanın giriş, koridor ve merdiven zeminleri mermer, duvarları plastik boyadır. Arsa büyüklüklerinin müsait olması sayesinde bölgede mevcut 30-35 yıllık binalar kentsel dönüşüme girdi ve bölge hızla 8-12 katlı müstakil apartmanlardan oluşan, düzenli sokakları olan yeni binalarla donandı. Taşınmaza yakın konumda Göztepe Araştıma Hastanesi, Göztepe Üniversitesi, Kızıl Toprak Tren İstasyonu, Müjdat Gezen Sanat Okulu yer almaktadır.

Next