Hotel žabčice. The 10 Best Žabčice Hostels for 2020

Restaurace, jídelní lístek, menu

Hotel žabčice

Property features at this hotel include free breakfast, free WiFi, and free parking. Hostels and More in Žabčice Žabčice might not have a lot of lodging choices, but we can help you pick from the 5 other accommodations offered in a 10-mile radius. Rádi Vás opět v hotelu přivítáme. Basic breakfast but enough to keep you going. Hotelová nekuřácká restaurace s letní zahrádkou disponuje celkovou kapacitou 110 míst z toho 60 zahrádka a nabízí pokrmy domácí kuchyně s českými pokrmy. One child under 5 years stays free of charge when using existing beds.

Next

Hotel

Hotel žabčice

With the affordable options here, you'll be able to spend less on overnight stays and focus on exploring during your vacation. K hotelu náleží restaurace s venkovní zahrádkou v atriu hotelu, která Vám poskytne soukromí a klidné posezení venku s gastronomickým zážitkem. If you're looking for a place to get away, look no further than Žabčice. Včetně stálého jídelního lístku je připraveno také polední menu. The location is right in the center, 5 minutes walk to the Main Street and main square , 10 minutes walk to the main bus station. Supplements are not calculated automatically in the total costs and will have to be paid for separately during your stay. Antistresová masáž hlavy, klasická uvolňující masáž, havajská masáž, masáž lávovými kameny, medová detoxikační masáž, hřejivá masáž čokoládovým nebo skořicovým olejem, masáž olejem z citrusu, masáž kokosovým nebo levandulovým olejem, jogurtová masáž, peeling a další.

Next

Hotels in Žabčice (Jihomoravský)

Hotel žabčice

Whether you're planning to stay for a night or for the week, the area around Žabčice has accommodation options to fit every need. All other trademarks are the property of their respective owners. Jedná se o moderní dřevostavbu. When Is the Best Time to Visit Žabčice? Search for hotels in Žabčice with Hotels. S přátelským pozdravem, Anna Guk, recepční.

Next

The 10 Best Žabčice Hostels for 2020

Hotel žabčice

. A grocery store can be found just 20 m away. Další součástí hotelu je pivnice se zahrádkou a dětským hřištěm. Located in the wine-growing village of Zabcice, 25 km south of Brno, the modern hotel Hotel Žabčice offers you a spa area, an à-la-carte restaurant, a wine bar and a smoking pub, as well as stylish rooms with free WiFi. Hotel je vybaven také konferenčními prostory pro konání obchodních akcí.

Next

Hotels in Žabčice (Jihomoravský)

Hotel žabčice

Nabídka masáží je opravdu široká, tudíž pro příjemné chvíle si jistě každý vybere tu pravou. Volný čas můžete strávit ve wellness centru a načerpat pozitivní energii. Restaurace zavírá v 22:00, ale v letě hotelový hostinec se zrekonstruovanou zastřešenou zahrádkou zavírá v 0:00. Hotel byl slavnostně otevřen v červenci 2013 a nabízí ubytování v 11 pokojích z toho v 1 bezbariérovém dvoulůžkovém pokoji s celkovou kapacitou 29 pevných lůžek, dvěma přistýlkami a jednou dětskou cestovní postýlkou. The maximum number of extra beds in a room is 1. Close to public transit, this property is within a 10-minute walk of Brno Hlavni Station. You can park you car free of charge on site, either in an underground parking garage or at a parking lot.

Next

Hotels in Žabčice (Jihomoravský)

Hotel žabčice

Our map displays the areas and neighbourhoods around all Žabčice hotels so you can see how close you are from landmarks and attractions, and then refine your search within the larger area. In the restaurant you can enjoy international cuisine as well as typical Czech specialities. Hotel Vám nabízí zázemí pro příjemnou rodinnou dovolenou nebo služební cestu. The maximum number of total guests in a room is 4. Celý hotel je bezbariérový s výtahem do všech pater, vybavený WiFi připojením po celém komplexu a možností parkování v podzemní zabezpečené garáži. V zadní části hotelu se nachází kuřácká pivnice 40 míst se zahrádkou a dětským hřištěm s tradiční nabídkou menších pochoutek k pivu. Po desáté hodině večerní tam ale objednáte jenom nápoje.

Next

Restaurace, jídelní lístek, menu

Hotel žabčice

Choose one of our 241 deals and get discounts of up to 25%. The Žabčice Train Station is 400 m and the Žabčice Bus Stop is just 50 m away from the hotel. Součástí hotelu je wellness centrum, které se skládá z vířivky, sauny a masážního salónu. . . .

Next

Restaurace, jídelní lístek, menu

Hotel žabčice

. . . . .

Next