Šicí stroj bazar. PRŮMYSLOVÉ ŠICÍ STROJE

Šicí stroje bazar

Šicí stroj bazar

. Patka je nová, byla jen 1x použita. Podejte si inzerát do rubriky Poptávka! Kvalitní kondenzační sušička Siemens s displejem. Mám také stroj na skrytý steh prodám za 4500kč viz 2 obrázek délky u ka. Nabízím: 1 křišťálový trojramenný lustr retro 70. Máte doma starožitný šicí stroj, který vám překáží a nechcete ho vyhodit? Značka stroje je Singer samba 4. Je v dobrém stavu - jen je ho potřeba nechat opravit.

Next

Textilní stroje bazar

Šicí stroj bazar

Je na 380w , elektrikář může předělat i na 220w, cena 2500kč. Jsme autorizovanými prodejci renomovaných značek šicích strojů a pro kvalitu námi prodávaných šicích strojů nabízíme i komfotní záruku. Nabízíme možnost dopravy a 14 dní na vyzkoušení. Systém 20 pinzet Jemně odstraňuje chloupky i s kořínkem pro dlouhotrvající hla. Velice rychlý stroj vhodný pro šití roušek, ale i všeho ostatního.

Next

Šicí stroje shop, dovozce a český výrobce šicích strojů

Šicí stroj bazar

Sušení bez žehlení na složení do skříně. Braun Silk-épil 3 Odhaluje a odstraňuje nejjemnější chloupky pro dlouhotrvající hladkost. Přídavný hydraulický okruh,například na kladivo,vrták. Stroj byl do okamžiku odstavení plně funkční. K odpovědi na inzerát registrace nutná není.

Next

Šijacie stroje bazár

Šicí stroj bazar

Odhad na opravu je 1000,- Ke stroji příslušenství a pedál. Koupili jste nový šicí stroj a pro starý již nemáte využití? Ořezáva vpravo i vlevo každý kus přesně na míru. Podání inzerátu v našem bazaru je zdarma, jedinou podmínkou je registrace, podávat inzeráty totiž mohou pouze přihlášení uživatelé. V tomto případě je tento kufr určen pro vás. Mechanický šicí stroj určený pro domácí použití. Možnost odložení startu až o 19 hodin.

Next

Inzeráty Šicí stroj

Šicí stroj bazar

Pro šicí stroj Veronica 100, 200, 303, 500, 700. Nemáte dost peněz na nový stroj a plánujete koupi použitého šicího stroje? Stroj je starší, za to ještě poctivé kvality, ne jako dnešní stroj singer z lidlu. Shánite příslušenství ke stroji, který se už neprodává? Důvod prodeje: Koupili jsme Overlock. K dispozici zde najdete mnoho návodů a rad, jak si vybrat šicí stroj a velmi široké příslušenství k jednotlivým strojům. Ten jeden by měl být zcela kompletní včetně příslušenství, u druhého si nejsem zatím jist, při zájmu po dohodě nejlépe přijet a vše si návazně vyzkoušet, kdo tomu rozumí a umí s tím. Nebo vám zbyly patky, jehly nebo přídavný stolek? Naši technici jsou pravidelně školeni a od našich dodavatelů máme mnoho ocenění a certifikací.

Next

Textilní stroje bazar

Šicí stroj bazar

Podejte si inzerát do rubriky Nabídka! Nabízíme pouze velmi kvalitní šicí stroje, pravidelně komunikujeme se všemi výrobci šicích strojů a přinášíme vám jen ověřené a plně funkční šicí stroje. Spodní díl má nedělené přihrádky, celá plocha je volná. Žádné další starosti, nabízíme vám půjčky peníze mezi jednotlivci s nízkými sazbami s úrokem 3% pokud jste vážní, kontaktujte mě kvůli mým podmínkám. Setkáte se s námi na mnoha výstavách po celé ČR a pro naše zákazníky provozujeme. Ke stroji je originál elektrický pedál, odnímatelné přídavné rameno na šití rukávů a plastový box.

Next

Sici stroj

Šicí stroj bazar

Vítejte v bazaru šicích strojů! Tento šicí stroj je vybaven horizontálním rotačním chapačem, volným ramenem a 32 druhy stehů, mezi kterými jsou základní, dekorativní a pružné stehy. Šicí stroje, overlocky - ověřené a kvalitní šicí stroje. Pásový Minibagr Terex Tc 50 Silný a spolehlivý motor čtyřválec Yanmar. Naslouchátko je vyzkoušeno, je funkční, jen je třeba dbát návodu a zvuk zesilovat až po pevném usazení v uchu,. Jezdíte často na různé akce , patchwork party, šijete nachatě atd? Nabízíme k prodeji zastýlací - rozdružovací vůz Luclar Multiball 1800, zakoupen v roce 2015 - stroj je pouze vyzkoušený, nepoužívaný. Sama šiji roušky tak snad někomu poslouží jako mně.

Next