Italská restaurace brno. Restaurace U Fidela

Italské restaurace Brno

Italská restaurace brno

Máte možnost si vybrat z mnoha lákavých pokrmů od čerstvých těstovin z vlastní produkce, specialit z mořských plodů až po tradiční italské rizota a chutné dezerty. Pizzu mají nejlepší na světě, krásně tenkou a křupavoučkou s poctivými ingrediencemi, nejčastěji si můžete dát pizzy margherita, prosciutto, quattro formaggio. Vynikající kuchyně, služby na nejvyšší úrovni a zaručená kvalita a čerstvost našich surovin — toto vše jsou důvody, proč jsme na naší restauraci tak hrdí. Pestrý je i výběr z jídelního lístku — naše menu obsahuje chutné pokrmy z čerstvých surovin! Grandezza team se těší na vaši návštěvu. Společnost La Patas dbá ochrany práv a soukromí svých klientů, a proto pro svoji činnost volí pouze takové řidiče, v jejichž jednání má důvěru a tito se řídí přísnými etickými a smluvními pravidly, které mají zaručit spokojenost a ochranu zákazníka. Žádný další jazyk není podmínkou.

Next

location

Italská restaurace brno

Pizza na dřevo je tu samozřejmostí a křupavé placky jsou připravovaný přímo před Vašima očima. Ochutnejte denně čerstvé ryby, domácí těstoviny a pizzu z tradiční pece na dřevo, široký výběr skvělých nejen italských vín a největší nabídku grappy na Moravě. Mimo dobu podávání menu si můžete vybírat z našeho jídelního lístku. V těchto případech bude společnost La Patas s osobními údaji uvedenými v takovýchto dokladech nakládat výlučně způsobem, který odpovídá zákonem uloženým povinnostem. I naši kuchaři zde nakupují a hledají nové nápady. Káva a pití, oběd a večeře jsou zahrnuty. Můžete se těšit například na opečený chléb s olivovou nebo paprikovou tapenádou, míchané saláty, tagliatelle s čerstvými hříbky, gnocchi s dýňovou omáčkou, restovaná houbová směs, grilovaná zelenina nebo třeba různé variace pizz, jako třeba marinara bez mozzarelly s grilovanou zeleninou, nebo marinara s rajčaty, rukolou, kukuřicí, houbami nebo artyčoky.

Next

Leonessa Brno, Italská Restaurace a Pizzerie, restaurace Brno, nejlepší jídlo, čerstvé ryby a domácí těstoviny

Italská restaurace brno

This post is also available in:. Restaurace disponuje 100 místy, je rozdělena na kuřáckou a nekuřáckou část a ve spodní části restaurace je k dispozici místnost pro max. Variace talířů jsou různorodé a naleznete je označeny v našich nových menu. Požadujeme praxi v oboru gastronomie, spolehlivý a zodpovědný přístup. Dovolujeme si Vám oznámit, že i v těchto těžkých časech jsme tu pro Vás a už se nemůžeme dočkat až budeme mít zase normálně otevřeno.

Next

Restaurace s Itálií v duši i na talíři

Italská restaurace brno

Pohostinnost našeho personálu Vás okamžitě uvede do pohody a přispívá vytvářet přirozenou atmosféru, která je pro středozemí typická. Doba dodání do 90 minut ve špičkách možné zpoždění Přijímáme platební karty a všechny typy stravenek včetně elektronických. Veškeré požadavky klienta řešíme individuálně. Jídlo a nápoje Vám přivezeme k Vám domů Brno a okolí nebo si ho osobně vyzvednute na dvou místech s parkováním v centru Brna. Víte jak má chutnat ta pravá italská pizza? Chuť toho nejlepšího z italské kuchyně, vůně těch nejkvalitnějších surovin a moderní interiér v benátském stylu vám zaručí nezapomenutelný zážitek pro všechny vaše smysly. Hosté si mohou vybírat z bohaté nabídky piva — o mnoha stupních, barvách a chuti. Bude nám potěšením Vás obsloužit.

Next

Italská restaurace Brno

Italská restaurace brno

Těmito osobními údaji jsou: Jméno, příjmení, firma a doručovací adresa Zpracovávané osobní údaje jsou nezbytné k realizaci smluvního vztahu a slouží k níže uvedeným účelům: Plnění smluvních povinnosti: jméno, příjmení, firma a doručovací adresa slouží zejména k identifikaci zákazníka a dodání požadovaného zboží konkrétním způsobem za konkrétních podmínek, jakož i k realizaci dalších práv a povinností vyplývajících ze smlouvy uzavřené mezi společností La Patas a zákazníkem. Zároveň pořádáme několik akcí do roka, kde nabízíme kulinářské speciality z různých částí světa, např. Váš životopis prosím zašlete na e-mail: info ufidela. Společnost La Patas neposkytuje zpracovávané osobní údaje bez souhlasu subjektů údajů žádným třetím osobám, vyjma níže uvedených: Řidiči: Společnost La Patas poskytuje službu spočívající v přípravě a rozvozu pokrmů. Objednávky rozvážíme v čase 10:30 - 20:00. Ze srdce pro Vás rádi vyrobíme jakýkoliv dort dle vašeho přání, chutí i tvarů a to z kvalitních surovin pod vedením zkušené cukrářky a pizzařky Mirky Jančářové.

Next

Restaurace s Itálií v duši i na talíři

Italská restaurace brno

Pokud k nám zavítáte, sami se o tom můžete přesvědčit…. Pokud máte zájem o tuto službu, neváhejte nás kontaktovat na emailu: info leonessa. Nejvíce používané maso je telecí, kuřecí, ryby a mořské plody. V italských restauracích můžete také ochutnat pravé risotto s parmazánem. Možnost dohody na konvencích pro obědy či večeře na různých úrovních. K dispozici je vám také velké parkoviště přímo u restaurace. Společnost La Patas touto formou umožňuje realizaci zásilek i na adresy neopatřené domovními zvonky a zároveň předchází situacím, kdy by mohlo dojít zmaření objednávky nebo znehodnocení čerstvého jídla v důsledku prodlení při předávání.

Next

Nepálská restaurace Makalu

Italská restaurace brno

Spolupracujeme s pečlivě vybranými dodavateli surovin ze zemí, jejichž kuchyni vaříme, zejména z Itálie, Švýcarska nebo Rakouska. Podáváte si talíře s pastou, se saláty, ošatku s focacciou, sklenice vína cinkají o sebe a všude je šum hovoru okořeněný bujarým smíchem. Těstoviny jsou zde dělané s láskou v prvotřídní top kvalitě. Grandezza Restaurant Vážení fanoušci a zákazníci naší restaurace. Navíc si luxusní pizzy můžete pohodlně objednat online a díky rozvozu si je vychutnat v pohodlí domova přesně jak to máte rádi. Restaurace je bezbariérová Rezervace: +420 548 221 473 Mobil: +420 702 276 177 Otevírací doba: 11. Můžete se těšit například na Parmskou šunku s oranžovým melounem, carpaccio di manzo, různé saláty, z těstovinových pochoutek pak například spaghetti carbonara, spaghetti s čerstvým lososem, penne s dýňovou omáčkou, penne arrabbiata, penne s uzeným kuřetem a houbami, telecí řízek s hřibovou omáčkou, medailonky z vepřové panenky s kaparama, hovězí svíčková na grilu, chobotnice na středozemský způsob, losos na grilu, čerstvé ryby jako pražma královská , mořský okoun na grilu nebo v solné krustě a mnoho dalšího.

Next

Restaurace U Fidela

Italská restaurace brno

Nabízíme práci v lukrativním prostředí s mladým kolektivem. Nástup možný ihned, přijmeme i kuchaře na part time. Hosté u nás budou moct prožít romantický večer, ale i zvláštní události, jako jsou např. Mnoho z těchto surovin je s láskou vyráběno tradičními postupy s vysokým podílem lidské práce, které si nesmírně vážíme. Naše nabídka je bohatá a proto nabízí mnoho možností. V prostorách restaurace je 90 míst, plně klimatizované s bezplatným Wi-Fi ve všech prostorách restaurace.

Next