Jak udělat drdol. Učešte se rychle a efektně! Noste messy drdol!

Jak si učesat nedbalý drdol

Jak udělat drdol

Na celém postupu není nic složitého. Všechny účesy si nezapomeňte prohlédnout v naší galerii. Jak postupovat a co k tomu budete potřebovat? Pak přichází čas buď na stočení kolem prstu nebo na použití donutu. Jsou účesy, ve kterých z toho může vzniknout zajímavý a žádaný efekt. Je to z důvodu praktického i estetického vlasy nepoletují kolem hlavy, nebrání pohybu a neodvádějí pozornost od tančícího těla. Pozdvihnete tak svůj vzhled zase o úroveň výš.

Next

Jak si udělat drdol do Těláku?

Jak udělat drdol

Drdol na ples jako vánočka — vypadá dokonale a nejen na blond vlasech! Drdol na ples je klasika, která ale může mít stovky podob. Vyčesané vlasy od ofiny dělí velice dekorativně čelenka z vlastních vlasů v podobě zapletených copánků. Vezměte z ruky gumičku a uchyťte jí vlasy tak, aby vznikl ledabylý ale uspořádaný drdol. Díky drdolům vyniknou rysy obličeje, proto je pěkné, když k drdolu zvýrazníte i oči nebo rty. Pomocí prstů vše zarovnáme, vepředu můžeme uvolnit pár jemných pramínků. Gumičku si navlékněte na ruku a můžete začít.

Next

Tři jednoduché drdoly PART II : 9.díl MISTA MESSAGE

Jak udělat drdol

Formální i neformální — takový může být drdol. Poslouží vám ve chvíli, kdy zjistíte, že vám vlasy překáží. Ty po vrstvách připněte směrem nahoru k culíku a zalakujte. A na závěr bychom vám rádi předali pár cenných rad, jak si udržet vlasy krásné a zdravé. Nemáte čas na vymýšlení nových účesů a přitom vás už nebaví nosit vlasy sepnuté jen v obyčejném culíku? Já třeba preferuji trochu vintage nebo retro vzhled drdolů s francouzským šarmem. Na culík natáhnete kroužek z ponožky, rozprostřete vlasy po ponožce a upevníte je slabou gumičkou.

Next

Jak udělat drdol

Jak udělat drdol

Chcete-li pánský drdol, o své vlasy se příkladně starejte Pokud jste se rozhodli, že si necháte narůst vlasy a začnete je nosit také v tolik módním drdolu, měli byste se o ně naučit správně pečovat. Výsledný drdol přelakujeme lakem na vlasy a máme hotovo. Psát o vlasech, účesech a módě je poučné i vzrušující. Nechybí ale ani rozverné drdoly jako jednoduché účesy pro každodenní příležitost, drdoly pro sport a plážové drdoly. Jak udělat drdol s drátěnkou Na drdol s drátěnkou vám postačí obyčejná drátěnka na nádobí, jedna silná a jedna tenká gumička, pérka a sponky vlásenky , lak na vlasy a kartáč na vlasy.

Next

Drdol

Jak udělat drdol

Drdol však pohodlně vytvoříte i bez těchto pomocníků. Tento účes je vhodný pro středně krátké vlasy. Objemný drdol s pomocníkem Učesat si objemný drdol i přesto, že nemáte husté vlasy, není žádný problém! Rozdělte vlasy na dvě poloviny, udělejte z nich uzel a poté zatočte tak, jak vidíte na obrázku. Nechte si zaplést hlavu tímto úchvatným drdolem! Jak udělat drdol — několik jednoduchých typů Drdol k jedné straně velmi sexy Vlasy zčesejte dozadu, pak na stranu směrem k rameni a zpevněte je za ušima gumičkou do ohonu. Z drdolu zbyl pramen vlasů, který je nutno zamaskovat.

Next

4 účesy s drdolem, které si oblíbíte

Jak udělat drdol

Na úplném začátku si vlasy u hlavy lehce natupírujte, aby měl culík objem. Chyťte vlasy za konečky a nasměrujte je vzhůru, jako kdybyste je chtěla vytáhnout k obloze. Asymetricky pletený plesový drdol Asymetrické účesy vypadají vždy velice rozšafně a kouzlit se dá i s asymetrickým drdolem. Vznikne tak krásný objemný boho drdol, který ještě doladíte povytažením pár pramínků vlasů. Podstatné ale je, jak nádherně drdol působí na hezky vystínovaných blond vlasech. K tomu, abyste si vytvořily objemný a pěkně upravený drdol, budete potřebovat výztuž ve tvaru donutu , kterou seženete v drogerii.

Next