Kultovní autobusy minulé éry. Kultovní auta čssr

Legendární automobily minulé éry

Kultovní autobusy minulé éry

Zpracování na základě opodstatněného zájmu pro obchodní účely je realizováno v souladu s čl. Jsme přesvědčeni, že díky trpělivosti a spolupráci nás všech zvládneme toto nelehké období. Pokud uživatel nevyjádří takový souhlas, společnost De Agostini a jiné subjekty ze společnosti i jejich obchodní partneři nebudou schopni Informovat Uživatele o nejnovějších produktech nebo službách, akcích, individuálních nabídkách, ani nebudou moci organizovat tržní ankety nebo odesílat jiné informační materiály podle potřeb. Zpracování osobních údajů pro marketingové účely společnosti De Agostini pro marketingové účely třetích stran a pro profilové účely není povinné vyžadovat předchozí souhlas Uživatele. Podívejte se na naši nabídku kompletní sbírky modelů ze všech čísel Legendárních automobilů minulé éry.

Next

Ikarus 311

Kultovní autobusy minulé éry

Legendární autobus - model do vaší sbírky Jsme si jistí, že pokud čtete tento text, určitě je vám známa originalita a rozmanitost celého autobusového vývoje. Naše nabídka disponuje nejrůznějšími výrobky, od starých autobusů z padesátých nebo šedesátých let až po zmenšeniny vozů, které patří mezi nejnovější technologické úkazy 21. Zásady ochrany osobních údajů — zpracování osobních údajů Uživatelů De Agostini Publishing Italia S. Můžete se tak dozvědět skoro všechno o těchto neobvyklých vozidlech. Proto je naším cílem vám vyhovět v co největší míře. Osobní údaje nezletilých jsou zpracovávány způsobem popsaným v čl.

Next

Kultovní auta čssr

Kultovní autobusy minulé éry

Část našich produktů obvykle objednáváme až ve chvíli, kdy si model zakoupíte, čímž získáváte jistotu, že vám daný kus neležel rok na skladě, kde se může poškodit, nebo jinak ztratit svou hodnotu. Vydavatel: De Agostini Publishing Italia S. Maďarsko tehdy bolestně truchlilo za celonárním povstáním, které před několika týdny potlačily pásy sovětských tanků. Originál plastový box vitrína s papierovým prebalom , nerozbalené. Pro ty, kteří se chtějí o sběratelství dozvědět víc, doručujeme některé produkty i s časopisem, jehož je daný model součástí. Nezapomeňte uvést vaše zákaznické číslo. Vydavatel upozorňuje prodejce, že prodej nových i archivnich exemplářů v jiné maloobchodní ceně, než jakou stanovil vydavatel, je zakázáno a bude právně stíháno.

Next

Kultovní autobusy minulé éry : Škoda

Kultovní autobusy minulé éry

Predám kvalitné aranžérske figuríny renomovaných západoevropských značiek. Pokud není nutné osobní údaje zpracovávat pro účely, kvůli kterým byly shromažďovány nebo na konci doby jejich skladování v souladu s čl. Predám zberateľské modely zo série kultové autobusy minulej éry od Deagostini v mierke 1:72 , nové zabalené v originál blistri. Pokud uživatel nechce, aby byly jeho osobní údaje zpracovávány pro tyto účely, nebude mít možnost zaregistrovat se v servisu ani čerpat ze služeb nabízených společností De Agostini v takovém Servisu. Ačkoli hlavní rozmach autobusových technologií se udál obecně až v poválečné době, první nápady autobusů nalézáme už na počátku dvacátého století. Proto jsme nemohli tuto značku vynechat a museli jsme ji jednoznačně přidat do naší nabídky. Aktualizace a změny budou komunikovány v předstihu a Uživatelé budou mít vždy přístup k aktualizované verzi Zásad na následující adrese.

Next

Modely autobusů

Kultovní autobusy minulé éry

Autoři nezapoměli ani na výrobce a značku autobusy, v samostatné kapitole se seznámíte se zakladateli továren, projektanty a konstruktéry autobusů a samozřejmostí je i krátká návštěva továrny, kde se vůz ve své době vyráběl. V nabídce Premium navíc obdržíte vitrínky pro svou kolekci modelů. Dárky jsou dostupné pouze pro objednavatele. Výrobky nejsou určené dětem mladším 14-ti let. Jestliže se považujete za fanoušky staré techniky, na našich stránkách můžete najít opravdu zajímavé a čestné zástupce dané doby a stylu. Úplný seznam subjektů Zpracovávajících údaje můžete získat odesláním žádosti na výše uvedenou e-mailovou adresu. V každém čísle časopisu najdete vše o historii autobusu, jak vznikal, čím byl jedinečný nebo jak se osvědčil či neosvědčil v běžném provozu.

Next

Kultovní autobusy minule éry

Kultovní autobusy minulé éry

Uživatelé budou moci kdykoli realizovat své oprávnění, změnit kontaktní informace, upozornit společnost De Agostini o změnách a aktualizacích údajů, získávat další informace o zpracování osobních údajů společností De Agostini napsáním na e-mailovou adresu: nebo zavoláním na číslo: 246017120. Zaslanie fotiek v plnom rozlíšení aj s veľkosťami na požiadanie. V té době se maďarský podnik Ikarus ještě nehonosil titulem obřího kombinátu, vyrábějícího autobusy pro téměř všechny socialistické země, přesto byla velká část autobusů určena pro export. Po uplynutí výše uvedených termínů budou osobní údaje Uživatelů odstraněny, přeměněny na anonymní údaje nebo souhrnné údaje. Predám nové zberateľské kovové modely Abrex v mierke 1:43. Dozvíte se zajímavosti o značce, zasmějete se vtipům a pokocháte se nad archivními fotografiemi.

Next

Kultovní auta čssr

Kultovní autobusy minulé éry

Naleznete tu mimo jiné i ty, které slouží pro vojenské účely, nebo pro potřeby červeného kříže. Zpracování údajů na základě oprávněného zájmu v marketingových účelech je funkčně spojeno s realizací oprávněného zájmu společnosti De Agostini s příslušným přihlédnutím k zájmu Uživatele a omezení takové zpracování uvedeného v čl. Připomínáme, že novinové stánky zůstávají otevřené, i když některé mohou být z vlastního rozhodnutí zavřené. Garantujeme vysokou úroveň kvality, vybíráme pouze kvalitní dodavatele, u nichž jsme si jisti, že nám model doručí ve výborném stavu. Mám zájem o nabídky přizpůsobené mým zájmům. Předávání osobních údajů Pro účely uvedené v čl. Co kdybyste si mohli někde dokoupit modely, které vám chybějí? Následuje mírně zakulacený tvar, se kterým bude vámi vybraný kus dominovat ve vaší sbírce.

Next

Predam modely

Kultovní autobusy minulé éry

Jedinečná kolekce kovových modelů autobusů z minulých dob již brzy zavítá do českých domácností. Všetky modely ktoré nie sú označenė ako predané sú aktuálne. Zpracování osobních údajů pro právní účely je povinné, protože je vyžadováno právními předpisy. Avšak jedno mají společné: kvalitu. Celou tuto kolekci jsem si objednala kompletní kolekce má mít osmdesát modelů autobusů a její modely zde budu publikovat ve fotogaleriích, stejně jako je tomu v případě modelů v měřítku 1:43. Během střetů v Budaúešti zahynulo přes 2500 lidí, více než 20 000 bylo uvězněno nebo internováno a na 200 000 jich uteklo do ciziny. Veľké množstvo, rôzne modely Cofrad Mannequins, La Rosa, Proportion London apod.

Next