Lego duplo hasičská stanice. LEGO® DUPLO® 10903 Hasičská stanice

Lego Duplo 10593 Hasičská stanice

Lego duplo hasičská stanice

Vonku sa nachádza klzisko so sochou hasičov, ozdobený vianočný stromček s priesvitnou hviezdou a darčeky, a navyše lavička a pouličné lampa. Navštivte snadno sestavitelnou požární stanici, hrajte si, pomáhejte hasièùm pøi nácviku hašení ohnì a vyšplhejte po žebøíku, abyste zachránili psa ve vìži. Využijte tuto stavebnici a promluvte si se svými dětmi o tom, co dělají hasiči ao důležitosti požární ochrany. Je Vaše dítě hasič tělem i duší a hasičské auto je mu málo? Více prvků celé stavebnice vybízí a umožňuje strávit delší čas právě s touto stanicí. Využijte tuto stavebnici a promluvte si se svými dětmi o tom, co dělají hasiči a o důležitosti požární ochrany.

Next

LEGO® DUPLO® 10903 Hasièská stanice

Lego duplo hasičská stanice

. Tato stavebnice zabaví každého malého hasiče, pomůže mu zdokonalit jeho stavitelské schopnosti a užít si vzrušující hru s vozidly. Za obrovskými červenými bránami hasičskej stanice nájdeš hasičské vybavenie a požiarnej tyč. Jakmile zazvoní požární zvon, pomoz hasičům naskočit do svých hasičských aut a spěchat k záchraně! Postav exkluzívnu sadu Hasičská stanica v zimnej dedine a pridaj k nej Zimné sviatočné vlak a Stanica v zasneženej dedine. Stephanie a Zack, a navíc 2 figurky koní. Prodejem u nás vztah nekonèí, ale zaèíná. Nebo snad hledat uvízlé lidi s vaším psím pomocníkem? Po závodě se soutěžící postaví na pódium a dostanou trofej.

Next

LEGO® DUPLO® 10903 Hasičská stanice

Lego duplo hasičská stanice

Chcete vylézt po žebříku a zachránit psa uvízlého ve věži? Před závodem koně ve stájích umyj a nachystej. Doluj glowstone, štěrk a netheritový křemen, sbírej houby a nether wart z písku duší a vytvářej lektvary uzdravení a skákání u varného stolu. Počet kostek: 76 Pomozte svému dítěti postavit vzrušující požární stanici a hasičské auto se světly a zvukem sirény! Trénuj uhašením malého ohně na dvoře stanice. Starosta strká malé kostičky do autíček a pak s nimi jezdí do garáže v policejní stanici. Akci natáčí i televizní kamera a promítá se na obrazovce na balkónku. Jakmile soutěž začne, jezdi s koněm po celém závodišti, proveď obtížné skoky a zkus neshodit laťky.

Next

LEGO

Lego duplo hasičská stanice

Snad budou za tuto malou vzpomínku na jejich hru jednou rádi :-. Diváci si mohou užít akci a dát si drink na balkónku. Až vám někdo zavolá, pomozte svému předškolákovi naložit hasiče do hasičského auta, zapněte blikající světlo a sirénu a vydejte se na další odvážnou záchrannou misi! Jednotlivé části stavebnice podporují představivost a fantazii dítěte, které během času stráveného navíc trénuje jemnou motoriku a práci rukou. Duplo je samozřejmě pro Starostu a policajti pro Juniora, ale rádi si hrají i se stavebnicí toho druhého :-. Nachází se v ohnivém podzemí a je plný lávy, padajících kamenů a nepřátelských mobů. Chcete vyjíždět s hasičským autem k nahlášeným požárům? Až vám nìkdo zavolá, pomozte svému pøedškolákovi naložit hasièe do hasièského auta, zapnìte blikající svìtlo a sirénu a vydejte se na další odvážnou záchrannou misi! Pak bojuj s děsivým wither kostlivcem, který má kamenný meč, vyhni se obávaným ohnivákům s točícími ohnivými tyčemi, přejdi most a získej truhlu plnou zlata a diamantů. Ultrakatty má kokpit pro minifigurku, pohyblivou hlavu se třemi různými výrazy ve tváři, a pohyblivý ocas a nohy.

Next

LEGO DUPLO 10903 Hasičská stanice

Lego duplo hasičská stanice

Súčasťou sady je navyše aj klzisko so sochou hasičov, ozdobený vianočný stromček s priesvitnou hviezdou, sánky, lavička a pouličné lampa. Navštivte snadno sestavitelnou 10903 Požární stanici, hrajte si, pomáhejte hasičům při nácviku hašení ohně a vyšplhejte po žebříku, abyste zachránili psa ve věži. Junior staví nové garáže a stanici pro hasiče, vymýšlí požáry a záchranářské akce. Zkombinuj s 10591 Hasičským člunem a 10592 Hasičským autem pro ještě více záchranářských dobrodružství. Táto sada obsahuje aj klasické červené hasičské auto s výsuvným rebríkom, hadicami, náradím a terénnymi pneumatikami.

Next

Lego Duplo 10593 Hasičská stanice

Lego duplo hasičská stanice

Hasičská stanica meria cez 23 cm na výšku, 25 cm na šírku a 14 cm do hĺbky. Obsahuje 6 minifigúrok, navyše figúrky dieťaťa a dalmatínca a snehuliaka z kociek. Postav stanici a zaparkuj nablýskaná červená hasičská auta na svá místa, připravená vyjet. . .

Next