Léčitel davídek. Petr Davídek

Petr Davídek léčitel

Léčitel davídek

Nejdříve provádím diagnostiku zdravotního stavu pomocí virgulí. Rodina si všimla velké změny a v zaměstnání jsem dokonce výkonnější než doposud. Tenkrát mu však řekla, že má v sobě něco, co sama nezlikviduje. To mělo neblahé následky na mé fungování mimo zaměstnání a doma v rodině. Je to podvodník a šarlartán, který se vydává za léčitele, byla jsem u něj celkem 4x, stále mě to celkem 7tis. Obrat k lepšímu nastal po třetí návštěvě. Zde poskytuji lidem energetické léčení Reiki, Andělské léčení, Metamorfní techniku a kvantovou vlnu.

Next

Pomohl Vám LÉČITEL?

Léčitel davídek

Za všechny vybíráme zkušenost devětasedmdesátiletého Antonína Filípka ze Žatce. Proto jsem se na ing Richtera obrátila a ten mi nalil optimismus do žil. . GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Guoli, která léčila i exprezidenta Václava Havla, přicházejí jen slova chvály.

Next

Léčitel Petr Davídek, Mentální ochrana před koronavirem

Léčitel davídek

Chaloupka Naděje Od ledna 2014 jsem zahájila provoz v naší chaloupce Naděje. Když mu dáte komentář na jeho stránku, samozřejmě ho smaže. Jedna paní měla jít na vyčištění dělohy, protože lékaři zjistili ložisko polypů. Děkujeme za pochopení i za podporu. Po operaci mu pomocí reiki a energií na dálku dodávala sílu a pomáhala od bolesti.

Next

Deník Aha! tento měsíc uveřejnil 100 českých léčitelů: Tihle opravdu pomáhají prozradili čtenáři

Léčitel davídek

Dnes je Davídkovi šest a půl roku a paní Skálová ho zasvětila do tajů reiki. Původně hrozila operace, ale díky pravidelnému docházení do pyramidy se nekonala. Proti tomu se ale ohradili lidé, kterým prý léčitelé pomohli, nebo dokonce zachránili život. V minulých týdnech jsme v deníku Aha! Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků — dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. Po ukončení čištění si s klientem sedneme a povídáme si další hodinu o potížích. Zajímavé bylo, že potom ze mě vyšla ve stolici asi deset centimetrů dlouhá krevní sraženina, a potom ještě jednou o něco menší.

Next

2020

Léčitel davídek

Nevím jestli mohu dát na něho kontakt, ale email tu nechám lekpri seznam. A na vás je, co si vezmete či co ne. Zkušenost čtenáře: Paní Simona Hinštová z Tábora má skvělé zkušenosti s pražskou kartářkou a léčitelkou Janou Skálovou. Paní doktorka ho léčila pomocí klasické čínské medicíny, docházel k ní čtyřikrát po čtrnácti dnech. Nejhorší ale je, že chce, aby člověk v jeho léčení zanechal oficiální léčby! Žiju a lékaři mi dávali rok života.

Next

2020

Léčitel davídek

Léčivá pyramida Od začátku roku 2013 vlastním léčivou pyramidu. Přitom jeho léčení nemá žádný efekt, hraje jen jakousi trapnou hru, která je bohužel i dost průhledná. Zkušenost čtenářky: Paní Helena Krejčířová z Kroměříže vděčí prý za své zdraví léčiteli Josefu Hrkalovi z Prahy. U prvního syna Davídka lékaři po porodu zjistili, že má nemocné srdce a operace byla nezbytná. Karel006: Karle, já si myslím, že je to nepochopení léčitele! Pokud jste měl pocit hned na začátku, že to není ono. Bohužel po tomto experimentu běháme neustále po doktorech se zdravotními problémy, které jsme dříve neměli.

Next

Pomohl Vám LÉČITEL?

Léčitel davídek

Já před 5 lety měla taky zákeřný typ rakoviny,chodila jsem na chemoterapie,navštívila jsem neurekom léčitelů a výsledek? Tenkrát mi předpověděla, že budu mít dvě děti, z nichž jedno bude nemocné. Ráda bych tímto varovala všechny před panem Pikulíkem z ČB! Při návštěvách pyramidy dochází i k duchovnímu růstu, protože zvyšuje vibrace člověka. Průběh terapie Terapie, kterou poskytuji klientům, trvá 2 hodiny. Nicméně na doporučení známých jsem se k »čarodějce« toto je mé osobní oslovení paní Gábiny dostavil. Daniela: Tak takový nesmysl jako jste vypustila z pusy udělal můj skvělý švagr! Samozřejmě platí, že čím chroničtější je postižení, tím více návštěv pyramidy je potřeba učinit. Vlastním jménem pokud nelže i tomto Břetislav Chmelík.

Next

Petr Davídek léčitel

Léčitel davídek

Vyléčil i zpěváka Waldemara Matušku, který musel být při návštěvě ČR hospitalizován s virovým zápalem plic v pražském Motole. Časem začal pan Tichý přidávat jiné Bachovy kapky a další homeopatika. Začalo to nějakou drobností, už si nevzpomínám. Byla jsem nemocná několik let, lítala jsem k doktorům jak špinavé prádlo. Hlavně umí předávat sílu a energii, o znalosti bylinek nemluvě.

Next