Masážní míček. Masážní pomůcky

Masážní míček Energetics Finger Ball

Masážní míček

Rotací na kuličkách roleru docílíte účinné stimulace akupresurních bodů na celém chodidle. Masáží se k němu vysílá reflexní impuls, který má harmonizační efekt. Masážní váleček se hodí i na automasáž končetin či šíje. V souvislosti s tímto produktem se setkáváme s pojmem trigger point spoušťový bod. Akupresurní masážní roler mini je určen pro účinnou masáž celého chodidla. Trpíte-li nejen na bolest zad, krční páteře ale celkově potřebujete zlepšit pohybové ústrojí, je tato sekce určená právě Vám, ortopedické pomůcky za super ceny! Dosahuje výrazné absorpce vody , kdy díky jemné struktuře vlákna z KonJacu máte možnost získat jemnou, hebkou a 100% čistou pleť a pokožku celého těla.

Next

Masážní míček

Masážní míček

Nabízíme masážní pomůcky, kterými se můžete masírovat doslova od hlavy k patě. O kvalitě všech značek, které nabízíme jsme sami přesvědčeni a používáme je na všechny naše outdoorové aktivity. Starost o namáhané svaly, šlachy a klouby je však komplexní. Dokonale odstraní make-up a účinným způsobem promasíruje pleť. Vážení zákazníci, náš e-shop funguje bez omezení, zásilky jsou doručovány do druhého dne.

Next

Masážní míčky, válečky, ježci, soft míčky, masážní pomůcky

Masážní míček

Tyto hlavice je možno používat pro jejich výkon i přes oblečení a ženy, které mají potíže s vyvrcholením mají mnohdy tyto extrémní vibrátory jako jediné řešení. Automasážní míček MobiPoint uplatníte při vrcholovém sportu i sedavém zaměstnání. Masážní válce a masážní míčky jsou ideálními pomůckami na samomasáž, ale mohou je využívat při tradičních léčebných metodách i fyzioterapeuti, trenéři a maséři. Masáž lakrosovým balonkem může být zaměřena na každý jednotlivý úpon svalu zvlášť a dokáže rozmasírovat i ty nejmenší uzliny, svalové otoky a další nepříjmná a limitující místa na našem těle. Masáž chodidel přináší úlevu i od každodenního stresu. Masážní válce oproti tomu působí na sval plošně.

Next

Masážní míče

Masážní míček

Čím citlivější je dané místo na noze zrcadlící určitý orgán v těle , tím více je tento orgán energeticky oslaben. Vyberte si u nás erotické zboží a překvapte svého partnera nebo partnerku opravdu vychytanou sexuální pomůckou. V našem e-shopu není nespočetné množství různých značek, ve kterých se jen těžce vyznáte a prodejci v nich mají sami guláš. Přenosný, skladný a velmi účinný. Masážní váleček je z nezávadného, omyvatelného materiálu.

Next

Rehabilitační pomůcky, masážní pomůcky, ortopedické pomůcky

Masážní míček

Naše zákaznická podpora je tu pro vás 24 hodin denně. Díky jeho velikosti a minimální hmotnosti jej můžete používat prakticky kdekoliv. Těžko dostupná místa, která jsou během dne příliš zatěžována, mohou být doprovázena hlubokým dýcháním a masáží, která podpoří krevní oběh. Na své si přijdou nejen pánové, ale i dámy a heterosexuální a homosexuální páry. Jedná se buď o elektronické či mechanické masážní přístroje, které svaly uvolní, prokrví a všestranně je rehabilitují.

Next

Masážní míček Energetics Finger Ball

Masážní míček

Pokud se chcete zaměřit na určité svalové partie, doplňky Vám jen a jen doporučujeme. Uvolněte si zatuhlá místa, stimulujte krevní oběh, obnovte mobilitu a odbourejte bolest. Masážní lakrosový míček je tuhý míček vyrobený z pevné gumy. Oblíbený miniroler z průhledného novodobého plastu. Doporučujeme vám využít platbu předem nebo rychlou platbu přes platební bránu PayU.

Next