Miska proti hltání. Misky pro psy

Misky proti hltání pro psy

Miska proti hltání

Snižuje riziko torze žaludku a střev. Můžete zde si srovnat cenu a ověřit nejlevnější Misky pro psy i od jiných prodejců. Specifikace a popis produktu Popis produktu: Miska proti hltání protiskluz obdélník pes 600ml Zolux Zolux Miska pro psy Miska proti hltání protiskluz obdélník pes 600ml Zolux: Plastová, protiskluzová miska obdélníkového tvaru pro psy. Misky proti hltání účinně zpomalují přijímání potravy vaším psem. Recenze Miska proti hltání protiskluz obdélník pes 600ml Zolux heureka. Na našich stránkách naleznete i recenze Miska proti hltání protiskluz obdélník pes 600ml Zolux, podrobný popis e-shopu Alza.

Next

PROTIHLTACÍ MISKY pro psy

Miska proti hltání

Další informace o výrobku naleznete níže. Přesnou a aktuální cenu produktu s tímto označením 3336024741450 k dnešnímu dni určuje údaj na stránkách prodejce v momentě nákupu. Zboží je z kategorie Misky pro psy. Miska, která zabraňuje zvíeti přílišné hltání potravy Speciální plastová miska uvnitř s výčnělky, které zabraňují psu hltat potravu. Tato klasická miska by neměla chybět v žádné psí domácnosti! Členitost vnitřní části misky nutí jíst zvíře svou denní dávku pomaleji, což zlepšuje trávení a snižuje riziko výskytu nadýmání a obezity Vašeho domácího mazlíčka. Protihltací misky pro psy se vyrabí v mnoha designech a velikostech. Při hltání potravy dochází i k nadměrnému polykání vzduch a následná těžkost od žaludku.

Next

Misky pro psy

Miska proti hltání

Přesné hodnoty si prosím přečtěte na webu Alza. Miska je na dolním okraji opatřena protiskluzovou gumou. Speciální výstupky zabraňují hltání, polykání velkých kusů potravy, tím snižují plynatost, nadýmaní, ale také hlavně snižují až o 70% riziko torze žaludku psa. Snižuje pravděpodobnost nadýmání a zvracení. Přečetl a jsem si a beru na vědomí, že pokud moje domácí zvíře dostává toto krmivo, doporučuje se nejméně jednou za 6 měsíců konzultovat užívání s veterinářem.

Next

Protihltací misky pro psy

Miska proti hltání

Zpomalující misky pro psy, misky bludiště pro psy. Pondělí až pátek 8:00 — 17:00 Tím nejlepším oceněním je váš zájem! Cena i dostupnost je pouze informační a není závazná. U takového psa je vyšší pravděpodobnost vzniku torze žaludku. . Přečetl a jsem si a beru na vědomí, že pokud se stav mého domácího zvířete při užívání tohoto produktu jakýmkoli způsobem zhorší, je třeba vyhledat okamžitou veterinární konzultaci. Výstupky uvnitř misky pomáhají zpomalit krmení a žvýkaní a tím se pes cítí sytý a to bez přejídání. Miska je vhodná pro suché i mokré krmivo, středová část misky je odnímatelná a usnadňuje tak čištění.

Next

Misky proti hltání pro psy

Miska proti hltání

Potvrzuji, že moje domácí zvíře bylo vyšetřeno veterinářem, který na základě stanovené diagnózy doporučil užívání tohoto produktu. K produktu na stránkách naleznete popis a specifikace. Speciální miska svým jedinečným tvarem brání hltání krmiva a tím vzniklých zdravotních problémů Vašeho psa. Specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Můžete tak výhodně zboží koupit online, je skladem. Velikost600ml V nabídce e-shopu Alza. Obrázek ze zboží Miska proti hltání protiskluz obdélník pes 600ml Zolux od výrobce Zolux jsou od prodejce Alza.

Next

PROTIHLTACÍ MISKY pro psy

Miska proti hltání

. . . . . .

Next

Miska nerezová proti hltání, 500 ml

Miska proti hltání

. . . . . .

Next

PROTIHLTACÍ MISKY pro psy

Miska proti hltání

. . . . .

Next