Mysli jako on. Programování mysli

Mysli jako on / Think Like a Man (2012)

Mysli jako on

To, co vyžadovalo velkou snahu začíná postupně jít jako by samo od sebe a při tom naprosto přirozeně. Na výběr jsou pouze kvalitní videa vybranné našimi redaktory. Neustále si tak kladou otázku, co dělají špatně. Taková typická černošská komedie bez ladu a skladu. Více komediálních prvků a bylo by to zábavnější. Online Mysli taky jako chlap V netrpělivě očekávaném pokračování filmu Mysli jako on, inspirovaném úspěšným románem Steva Harveye Chovej se jako žena, mysli jako muž, se znovu setkáváme se všemi páry, které se tentokrát chystají na svatbu v Las Vegas.

Next

Mysli taky jako chlap (2014)

Mysli jako on

Bohužel, ženský nás maj dost vomotaný a ta bitva je pro muže prohraná, i když to nejde připustit a všechno se tváří, že chlap je na koni, neni to vždycky tak. Meditace a relaxace Ten, kdo dlouhodobě a pravidelně nastavuje svou mysl k dosažení určitého cíle jistě potvrdí, že byť je to věc na míle vzdálená realitě, začnou se dít věci podporující dosažení cíle, ke kterému se směřujeme. Vše však nejspíše tkví v jediném problému — žádají o radu ostatní ženy, místo toho, aby se zeptaly mužů. Takže si připravte rychlé oči na míhající se titulky ;- 66% 6. Člověk na základě těchto zkušeností začíná vnímat, že život bez vedení mysli je něco jako plavba divokou řekou, kdy nás život unáší někam, kde mnohdy směřovat nechceme, ale nemáme sílu s tím vlastními silami něco udělat. Všechny vylistované videa jsou velmi zábavné a splňujé požadavky nejnáročnejších fanoušků. Ano, dva-tři záseky tam byly a tím by mohlo všechno zajímavé skončit.

Next

Mysli jako on 2 2014 Online CZ Dabing

Mysli jako on

. Nuže, nestalo se tomu tak a několik dalších zvratů ve vztazích zamává s vaším chtíčem vědění, jak to celé dopadne. Jo číča je fajn , ale místy trochu kulhala. Slobodná mamička Candace sa učí, ako byť o krok pred svojím nápadníkom , dlho zadaná Kristen má v pláne prezdobiť byt bez vedomia jej priateľa Jeremyho a prefíkaná nezadaná Mya Megan Good sa rozhodla, že jej nový chlap Zeke musí vydržať prvých 90 dní bez toho, aby sa medzi nimi niečo stalo. Ke konci se dalo dost předvídat jak , co , kdo , s kým. Jak jsem již uvedl špatné to rozhodně nebylo , něco tomu ovšem chybělo. Videa Mysli jako on vás budou bavit a nebudete se s nimi bavit jako s televizními kanály, které jsou plné reklam.

Next

Mysli jako on (2012)

Mysli jako on

Černoši byli zajímaví, ale klapačky nezastaví, to především! Táto komédia síce neohúri množstvo ľudí, ale pre milovníkov podobných černošských filmov typu jednoznačne odporúčam. Mysli jako on video online Sledujte Mysli jako on videa online, které jsou aktuálně v naší nabídce. Jejich plány na romantický víkend se však zvrtnou vlivem nejrůznějších nehod a kompromitujících situací, které ohrožují poklidný průběh této velkolepé události. Docela mi to otevřelo oči a po skončení sem se cejtil dobře, tak zvláštně spokojeně. Prostě a jednoduše, jak to mezi chlapy a lovkyněmi ústřic chodí.

Next

Mysli jako on 2 / Mysli taky jako chlap (2014)

Mysli jako on

Tyhle boje mezi chlapama a ženskejma sou normální a dějou se všude na světě. Přesto, když dojde na muže, téměř pokaždé prohrají. Nebojte, žádná pohroma vás nečeká. Romantická komedie o odborníkovi na vztahy, který nedokáže dát do pořádku vlastní milostný život. Mysli ako on 14 je skôr romantickým filmom ako komédiou, kde vtipných prvkov je naozaj málo, ale na spríjemnenie večera s vašimi polovičkami to naozaj môže byť.

Next

Mysli taky jako chlap (2014) online ke zhlédnutí

Mysli jako on

Hviezdy ako , či doplnené skvelými mužskými hereckými polovičkami a malé cameo si to zahral aj. Je to zajímavý proces, kdy se mění nejen okolnosti kolem nás, ale i v nás a to především. Občas vtipné rádoby životní názory kluků a dívek působily místy trochu násilně a uřvaně. Herecké výkony spolu s hudbou a dejom dotvárajú krásny pohľad na vojnu v láske. Všechny videa si můžete pustit online přímo ve vašem prohlížeči. Komentář k filmu Pri tomto snímku bola u mňa chyba najmä tá, že ako prvé som videl druhú časť, ktorá mi prišla omnoho lepšia a hlavne zábavnejšia. Muži sa nakoniec o zákernej knižke dozvedia a využívajú túto informáciu vo svoj prospech.

Next

Mysli taky jako chlap (2014) online ke zhlédnutí

Mysli jako on

. . . . .

Next

Mysli jako on 2 2014 Online CZ Dabing

Mysli jako on

. . . . . .

Next