Nesmrtelná teta. Nesmrtelná teta (1993)

Nesmrtelná teta

Nesmrtelná teta

Závist v noci spícímu králi našeptává, aby se Matěje zbavil nadobro, což se ale dozvěděla Pavlínka. Nesmrtelná teta 16:45 - 18:25, neděle 12. Film Nesmrtelná teta vznikl podle jednoho z motivů klasické pohádky K. To chtěli dvořané oslavit, ale začali si závidět, že jedni jsou oblečení jako páni a jiní jako chudáci, a tak za svoji dobrotu skončil Matěj díky Anastázii Závist ve vězení. O super herecké jízdě Jiřiny Bohdalové tzv. Matěj ale pozná, že s Pavlínkou není něco v pořádku a brzy také zjistí pravdu. Ten film má presne tú rozostrenú kameru, čo vyzerá ako by sa všetko odohrávalo vo sne alebo v riedkom opare , ktorú tak nemôžem vystáť.

Next

Nesmrtelná teta se natočila před 27 lety: Co se změnilo u Závisti, Matěje a Pavlínky?

Nesmrtelná teta

Blažek , jemuž Rozum nadělí schopnosti nejmoudřejšího z králů a princezny Pavlínky B. Dřív než ale Matěj nápoj vypije, spatří skutečnou tvář tetičky, která je ve skutečnosti škaredou ježibabou. The filmed fairy-tale is a comedy based on the classical story about Reason and Happiness. Občas prý totiž potřebuje být sám a i teď od Pavlínky utíká. Pohádka vzniklá na motivy klasické pohádky Rozum a Štěstí vypráví o tom, jak se z hlupáka může vlivem kouzelných bytostí stát moudrý člověk a naopak.

Next

The Immortal Woman (1993)

Nesmrtelná teta

Karel Smyczek se s ní pral osm měsíců. Ženatý ve skutečnosti ještě nikdy nebyl! Je to , dcera krále Ctirada, který teď v království přikazuje nesmyslné zákony. Před třiceti lety natočil Housata, o pár let později ho proslavil fi lm Sněženky a machři. Komentář k filmu Temperamentní situační pohádková komedie o vesnickém chasníkovi Matějovi, který náhle pobral rozum a rozhodl se usilovat o ruku princezny Pavlínky, jejíž otec právě o rozum přišel. A story of true love that wins over the evil powers of immortal human envy. Nesmrtelná teta Jiřina Bohdalová 83 má za sebou premiéru divadelní komedie Generálka, v níž hrála hlavní roli Josefíny i před osmadvaceti lety.

Next

The Immortal Woman (1993)

Nesmrtelná teta

Král má s Anastázií úmluvu, že mu bude radit. Ovšem vážně nezávidím Jaromíru Hanzlíkovi jeho roli, takhle zesměšnit bych se opravu nechtěla, ale někdo se obětovat musí. . Bohdalová je odpudivá ako vždy ani nemusí byť namaskovaná a výprava pôsobí chudobným dojmom a tie triky! Oba se měli rádi a svatbou s Pavlínkou by se Matěj stal králem a jako král by mohl vyhnat závist. O devět let později natočil Andělskou tvář a dlouhých vlasů se zbavil.

Next

The Immortal Woman (1993)

Nesmrtelná teta

Každý ho má v paměti jako hloupého Matěje z pohádky Nesmrtelná teta, ale ve skutečnosti je herec Filip Blažek 44 spíše pěkný šibal! Prakticky je to jedna dlouhá One Woman Show, a kdykoliv není na plátně, tak je to nuda k uzoufání. Požádal totiž o ruku matku svých dětí Jolanu 38 , kterou přitom už sedm let představuje jako svoji manželku nejen ve společnosti, ale i svým známým. Písničkář přiznal, že si svatbu se svou o pětatřicet let mladší přítelkyní, pro něj už čtvrtou, stále neumí představit. Dnes se tato teze potvrdila, vzhledem k tomu, že dodnes jejím posledním velkým filmem byla Fany a po Nesmrtelné tetě se její poslední velkou pohádkou stala Jezerní královna, ve které de facto jen svou Závist zopakovala. Skutečnou princeznu Pavlínku nechala Závist vyhnat ze zámku a sama se těšila na svatbu, kterou by ji mohli všichni závidět. Temperamentní situační pohádková komedie o vesnickém chasníkovi Matějovi, který náhle pobral rozum a rozhodl se usilovat o ruku princezny Pavlínky, jejíž otec právě o rozum přišel.

Next

Nesmrtelná teta se natočila před 27 lety: Co se změnilo u Závisti, Matěje a Pavlínky?

Nesmrtelná teta

Od natočení uběhlo 27 let a herci se za tu dobu výrazně změnili. Tím před lidmi vypadá Anastázie jako hodná a moudrá, ale ve skutečnosti dělá vše proto, aby království zničila a všichni si záviděli. V té chvíli se nad Ctiradem opět radí Rozum se Štěstím. Rozum má sice vždycky pravdu, ale bez trochy štěstí je bezmocný, a tak Štěstí - v podobě zlatovlasé krásky - bere Matěje pod svoji ochranu. Provede své kouzlo a Matěj se probudí jako nový člověk. Temperemamentní situační pohádková komedie o vesnickém chasníkovi Matějovi, který náhle pobral rozum a rozhodl se usilovat o ruku princezny Pavlínky, jejíž otec právě o rozum přišel.

Next

Nesmrtelná teta (1993)

Nesmrtelná teta

Závist si vyměnila podobu s princeznou Pavlíkou Na svatbu ale přichází Závist, kterou všichni společně vyženou díky lásce, na kterou se Závist nemůže dívat. Každý druhý byl zbaven majetku a nakázal nosit čepice. Nesmrtelná teta, kterou v roce 1993 natočil režisér , je pohádková situační komedie o tom, že závist je velmi mocná a především nesmrtelná. Kým ju získa, musí zviesť mnoho súbojov s nesmrteľnou tetou Závisťou, ktorá ovládne takmer všetkých na zámku. Matějovi ale pomůže Štěstí, které ho zachrání.

Next

Nesmrtelná teta pohádka online

Nesmrtelná teta

She is able to play in various dresses and masks, and she does that in a brilliant way. Jeho poklidný život narušila loni v létě rakovina krku. Nejmoudřejší lidé království jdou do vězení. A pohádka o Nesmrtelné tetě, která neměla dobré úmysly, také. Když mu bylo dvacet, zahrál si Filip Blažek 44 Matěje v pohádce Nesmrtelná teta 1993.

Next