Olabilir mero. Olabilir

Mero Olabilir MP3 indir müzik yükle Olabilir dinle

Olabilir mero

The single became an immediate success and reached the top of the German and Austrian single chart. It again reached the top of the German single charts in end of January 2019. Bana, sana, bize bi' şey olabilir Sebebini biliyorum, beni yorabilir Kafama gelen soruyu bana sorabilir ahh Ah! Mahalleler yanıyor her gece eh Sabaha kadar sor bizim gençlere eh Nöbet tutan çocuklar aldı Teyzelerden full pilavlı tencere Onsekiz yaşında, altında Mercedes Mercedes Rakibi onu hiç yenemez Bugünün yarını olabilir Ama kimse bana sözü veremez brra Also bedank dich bei Gott Ich hab' jetzt Erfolg, egal, was sein soll, ich Bleibe immer noch derselbe, weißt du? Yerli, Yabancı, Kürtçe, Azerice ve aklınıza gelebilecek her türlü müzik tarzında şarkıları sitemizde kolaylıkla bulabilirsiniz. Cep telefonlarda ise şarkı bir az geç seslene biler. He released his first album in 15 March 2019 which has 12 singles and his second album Unikat in 27 September 2019 which has 14 singles.

Next

ENO feat. MERO

Olabilir mero

Bana, sana, bize bi' şey olabilir Sebebini biliyorum, beni yorabilir Kafama gelen soruyu bana sorabilir, ahh ey, ey! Retrieved 25 January 2019 — via. Sehe meine Mutter selten Sesimi verdim sokaklara Olabilir her şey, bak olanlara Beni yoranlara cevabım bu şarkı He, buda Mero'nun farkı Bedelini ödedik içimiz yana Yana, yana, yana, yana, yana Bile bile bırakır adamı kana Kana, kana Mero vurur yine damara ah Bana, sana, bize bi' şey olabilir Sebebini biliyorum, beni yorabilir Kafama gelen soruyu bana sorabilir ahh Bana, sana, bize bi' şey olabilir Sebebini biliyorum, beni yorabilir Kafama gelen soruyu bana sorabilir. . Les rues brûlent chaque nuit hein Demandez à nos adolescents jusqu'à demain matin hein Les enfants qui veillaient J'ai eu les pots de riz des tantes Conduire une Mercedes à l'âge de dix-huit ans Mercedes Son adversaire ne peut jamais le vaincre Il y a un matin Mais personne ne peut me donner sa promesse brra Alors je remercie Dieu Je réussis maintenant, peu importe ce que je veux, je vais rester le même, vous savez? Retrieved 26 March 2019 — via. Machen Leute Auge auf Reichtum Bleibe cool und leb' mein Leben Kommt alles aus Herz und Seele Gott sieht, Digga, muss nicht reden Scheine am zählen, Weiß im Coupé drin brrra Bedelini ödedik içimiz yana Yana, yana, yana, yana, yana Bile bile bırakır adama kana Kana, kana, Mero vurur yine damara Ah Bana, sana, bize bir şey olabilir Sebebini biliyorum, beni yorabilir Kafama gelen soruyu bana sorabilir ahh Ah Bana, sana, bize bir şey olabilir Sebebini biliyorum, beni yorabilir Kafama gelen soruyu bana sorabilir, ahh ey, ey! Retrieved 18 June 2019 — via. Lucia: Mayotte: Equatorial Guinea: Afghanistan: Mauritania: Cayman Islands: St. Daha fazlası için ve emeğimizin karşılığı için İnstagram'dan sayfamızı takip edebilirsiniz.

Next

Mero (rapper)

Olabilir mero

Bize destek olmak isterseniz abone olabilirsiniz. It broke the records for most streams in one day and one week. Martin: Solomon Islands: Central African Republic: St. Sadece müzik indirmek değil bunun yanında kendinize ait müzik listesini oluşturarak mp3 dinlemenin tadına varabilirsiniz. Bana, sana, bize bi' şey olabilir Sebebini biliyorum, beni yorabilir Kafama gelen soruyu bana sorabilir ahh Bana, sana, bize bi' şey olabilir Sebebini biliyorum, beni yorabilir Kafama gelen soruyu bana sorabilir eh, eh Mahalleler yanıyor her gece eh Sabaha kadar sor bizim gençlere eh Nöbet tutan çocuklar aldı Teyzelerden full pilavlı tencere On sekiz yaşında, altında Mercedes Mercedes Rakibi onu hiç yenemez Bugünün yarını olabilir Ama kimse bana sözü veremez brra Also bedank dich bei Gott Ich hab' jetzt Erfolg, egal, was sein soll, ich Bleibe immer noch derselbe, weißt du? He started posting videos filmed on a mobile phone where he is rapping on in 2016.

Next

Olabilir

Olabilir mero

Eğer Meronun seçilen Olabilir müzik parçasını beğendiyseniz, o zaman onu yukarıda görüntülenen sosial media ikonlarından birini seçmekle arkadaşlarınızla paylaşa ve ya fb yorum bıraka bilirsiniz. Tüm şarkılar mp3 formatda sitede eklenmektedi. Onlayn müzik dinlemek için mavi renkte oluşan ve üzerinde play ikonu olan butona tıklamak lazım. He built a large following and was later signed by rapper and Groove Attack. Faq Şarkını nasıl indire bilirim? Bana, sana, bize bi' şey olabilir Sebebini biliyorum, beni yorabilir Kafama gelen soruyu bana sorabilir Bana, sana, bize bi' şey olabilir Sebebini biliyorum, beni yorabilir Kafama gelen soruyu bana sorabilir. Les gens jettent un oeil sur votre richesse Je reste cool et vis ma vie Tout vient de mon coeur et de mon âme Dieu voit, mon pote, je n'ai pas à parler Je compte l'argent.

Next

OLABILIR

Olabilir mero

Ülkemizin en büyük müzik arşivinde sanatçıları kategorilendirilmiş şekilde albümlerini ve sanatçıların seslendirmiş oldukları tüm şarkıları bulabileceksiniz. Şarkını cepten ve ya bilgisayardan indirmek için sadece kırmızı renkte oluşan ve üzerinde indir download işaresi yazılan butona tıklamak yeterlidir. Tıkladıktan kısa bir ara sonra mp3 dosya hemen çalmaya başlar. . . . .

Next

Mero (rapper)

Olabilir mero

. . . . . . .

Next