Opavský majáles 2019. 💐 Honza 💐 Dramaturg, kurátor výstav výtvarného umění, zpěvák, básník, organizátor a iniciátor kulturních projektů nejen v Opavě. Už několik let se stará o program hlavního pódia, pomáhá s organizací a technickým zajištěním OKO stage. 💐 Jeho rozsáhlé znalosti a kontakty na hudební scéně dává už několik let všanc Opavskému Majálesu. A za to jsme mu nesmírně vděční! 😊

Šumperský Majáles 2020

Opavský majáles 2019

Dvě stage, fun zóna, chill zóna a mnoho dalšího v krásném prostředí v blízkosti Městských sadů. Nebudou chybět ani stánky s občerstvením, kde se budete moct osvěžit pivkem, nebo si dát pravý český bramborák. Kontaktujte nás Radi Vám poskytneme praktické informácie o meste a jeho okolí. Seminář se mimořádně koná v úterý od 10:00 v posluchárně R1. Cyklus je pořádán ve spolupráci s Ústavem bohemistiky a knihovnictví Filozoficko-přírodovědecké fakulty Slezské univerzity v Opavě. Tradiční studenské oslavy jara proběhnou jako vždy ve velkém stylu! Výtěžek akce tak podpoří tato výjimečná zvířata, které mnozí vnímají jako zmenšené potomky pravěkých ještěrů. Připravujeme pro Vás také zónu odpočinku, ale i zábavné odpoledne pro rodiny s dětmi.

Next

Opavský majáles, Bezručovo náměstí 1150/13, Opava (2020)

Opavský majáles 2019

Těšit se můžete na pivní speciály Slezáček a Májová Ippa. Kurátory expozice jsou Vladimír Birgus a Ondřej Durczak. To nejzajímavější, co v poslední době vzniklo na půdě uměleckého oboru Audiovizuální tvorba Filozoficko-přírodovědecké fakulty Slezské univerzity v Opavě. Přispívají do něj jak studenti, tak zaměstnanci Slezské univerzity. Aká je budúcnosť potravín a ich bezpečnosti v globalizovanom svete? Nezapomeňte si zapsat tohle datum do diářů! I letos připravujeme 2 stage, což značí dvojnásobnou dávku kvalitní muziky.

Next

Opavský Majáles 2019 / Slezská univerzita v Opavě

Opavský majáles 2019

Petra a Pavla v Opavě-Jaktaři. Odpady můžete také třídit do několika speciálních barevných košů přímo ve festivalovém areálu. Jak dlouho jste v roli prezidentky Studentské unie? Konference se bude soustředit na podporu společného vzdělávání a na seznámení se s novými trendy v oblasti výchovy a vzdělávání, které přispívají k individualizaci a diferenciaci výuky a k zprostředkování úspěchu pro každého žáka. Jejich interaktivní program doplní spoluúčinkování kolegů z Matematického ústavu. Kromě času stráveném na univerzitní půdě se v rodném městě věnuje výuce street dance malých dětí. Promítat se bude ve čtvrtek 28.

Next

Opavský Majáles 2019 Opava

Opavský majáles 2019

Slovem historika jej mimo jiných provází Martin Pelc z Ústavu historických věd Slezské univerzity v Opavě. Lucie Zelinková je 23letá slečna a pochází z Havířova. Donauinselfest vo Viedni alebo The Thames Festival v Londýne. Ano a jsme na to pyšní, ještě navíc, když vše zařizujeme sami — studenti. Takže to bude veselý večer, nic vážného.

Next

Opavský Majáles 2019 / Slezská univerzita v Opavě

Opavský majáles 2019

Konference se uskuteční v prostoru univerzitního areálu Hauerova 4, Opava. Jaké další akce Studentská unie zajišťuje? Setkání se uskuteční ve čtvrtek 15. Park pre deti aj rodičov Piatok 12:00 — 22:00, sobota 10:00 — 22:00, nedeľa 10:00 — 22:00 Oddychová zóna pre rodiny s deťmi. Seš aktivní jak živočišné uhlí? Byli jste na Opavském majálesu? Registrace dětských kategorií v 9 hodin, registrace kat. Talk show bude předcházet hra Vrať se! Návštěvníci jsou zvyklí také na odpočinkové zóny a místa pro rodiny s dětmi.

Next

Opavský Majáles 2019 / Fakulta veřejných politik v Opavě

Opavský majáles 2019

Těšit se můžete na skvělé interprety, kteří vystoupí hned na dvou pódiích. Návštěvníci se mohou těšit na ochutnávku zdravých pokrmů, přednášky o zdravé výživě, o zdravé vodě. V ČR jsou pořadatelskými místy Praha a Opava, kde akci zaštiťuje Matematický ústav v Opavě. Pořadatelé vyzývají všechny studenty středních i vysokých škol ke společnému setkání v kreativním prostředí Impact Hub Ostrava. Slezský den sester s konferenčním programem. Jaké jsou nástrahy na cestě od rovnice k modelu v dlani? Hrát a zpívat bude Big Band Krnov, v průběhu večera bude zajímavý doprovodný program. V odborném tisku publikoval přes padesát studií a je spoluautorem monumentální Encyklopedie kachlů v Čechách, na Moravě a ve Slezsku.

Next

Opavský Majáles 2019 Opava

Opavský majáles 2019

Postupem času se stal uznávaným odborníkem ve specializovaném oboru gotických a renesančních reliéfně zdobených kamnových kachlů. První letošní premiérou bude 15. Teď jste týmem unisféry zváni na speciální projekci, určenou jen a jen pro vás. Festival zároveň podporuje viacero partnerov z komerčnej sféry. Celý program bude dotvářet pohodová atmosféra a doprovodný program. Co musíte udělat, chcete-li se podobné mise zúčastnit? Návštěvníci mají možnost za vysbírané plastové kelímky získat na stánku Čistého festivalu stírací losy, kde mohou vyhrát nějakou cenu, jednou z nich bude také poukaz na pivo zdarma.

Next