Plotový panel. Svařované plotové panely

Plotové panely 3D pozinkované

Plotový panel

Své uplatnění najdou naprosto všude, ať už půjde o oplocení obytných objektů, průmyslových areálů, hospodářských usedlostí nebo třeba veřejných parků. Svařované plotové panely se vyznačují velkou odolností. Plotové dílce se používají jako oplocení průmyslových hal, vojenských objektů, sportovních i dětských hřišť, rodinných domů i různých bytových jednotek viladomy apod. Popis Plotový panel 3 D - výška 153cm, drát 4mm, Zn Plotové panely plotové díly se řadí mezi velmi kvalitní druhy oplocení. Nejčastěji se na oplocení rodinného domu, zahrady či firemního areálu využívá pletivo klasické čtyřhranné nebo svařované. Panely jsou z jedné strany zakončené ostny přesah svislých drátů , druhá strana je naopak zakončena vodorovným drátem. Jako vhodný typ pro kovové plotové dílce 3D doporučujeme ty obdélníkového průřezu 40×60 mm, ke kterým nabízíme celou řadu příslušenství, například třmenovou příchytku, hákový šroub s trhací matkou a na propojení jednotlivých dílců.

Next

Moravskoslezské drátovny Plotový panel STANDARD Zn, výška 153 cm

Plotový panel

Vybírejte od n ejlevnějších plotových panelů 3d, cena se odvíjí dle síly drátu. Na vašu požiadavku Vám vypracujeme riešenie pre oplotenie s použitím kvalitného pletiva. Pro oplocení lesních prostor či jako provizorní plot na stavbu se poté využívá lesnické pletivo. Patríme medzi najstarších výrobcov na Slovensku, pre ktorých je dôležitá kvalita a spokojnosť zákazníkov. Svařované panely se skládají z horizontálních a vertikálních drátů, je tak vytvořena svařovaná síť s oky o velikosti 50x200 mm. Plotové panely 3D mají velikost ok 50×200 mm a prolisy, které zaručují tuhost a pevnost plotového dílce. Pozinkované p lotové panely 3D nabízíme v širokém výškovém spektru.

Next

Moravskoslezské drátovny Plotový panel STANDARD Zn, výška 153 cm

Plotový panel

Výšky 1 030 mm a 1 230 mm můžeme doporučit pro výstavbu oplocení v kombinaci s podezdívkou. Žárové zinkování zaručí odolnost povrchu vůči povětrnostním vlivům. Plot z plotových dielcov je odolný, pevný, elegantný a vyznačuje sa dlhou životnosťou! Hlavní výhody dílců: Velmi vysoká pevnost a odolnost. Plotové dílce 3D Plotové panely 3d jsou pevné díly ze svařovaných drátů o průměru 4, 4,2 nebo 5 mm. Označení 3D je používané pro panely s vodorovnými prolisy, které zvyšují pevnost svařované sítě.

Next

Plotové panely 3d

Plotový panel

Ostatní výšky 1 530 mm, 1 730 mm a 2 030 mm jsou nejvhodnější k oplocení průmyslových objektů, továren, skladišť. Plotový panel 3D je výborná voľba ak sa chystáte na oplotenie priemyselných areálov, rodinného domu, záhrady, ale aj súkromného pozemku, oplotenie športovísk a ihrísk, na stavbu kotercov a výbehov pre zvieratá. . Plotové panely môžete tiež poznať pod názvom Pilofor, Nylofor, prípadne ako priemyslové panely. Pletiva prodáváme a montujeme již od roku 2001 po celé České republice, což může dokázat nespočet spokojených zákazníků! Díky síle drátů 5 mm se oplocení Nylofor 3D stává vhodným typem pro nejrůznější objekty a všude tam, kde je potřeba dbát na zvýšenou bezpečnost. U plotových panelů je však stále oblíbená klasická pozinkovaná varianta, kterou lze s elegantní použít všude tam, kde klasické čtyřhranné pletivo není příliš vhodné. Je to najpevnejší a najkvalitnejší plotový diel na trhu čo Vám automaticky zvyšuje aj ochranu a bezpečnosť.

Next

Plotové panely 3d

Plotový panel

Panelový plotový systém Nylofor je v našem e-shopu k dispozici nejen v 3D provedení, ale také ve 2D. Vyberte si vhodné pletivo pro Vaše účely Pokud se rozhodnete vybírat v našem sortimentu, měli byste se připravit na velmi obsáhlý sortiment nejrůznějších plotů a plotových panelů z drátů. Výhodou plotových dílů je nejvyšší kvalita, vysoká pevnost, dlouhá životnost, rychlá a snadná instalace. Panely o větším průměru drátu pak pro oplocení škol, parků, sportovišť, průmyslových budov či letišť. V nabídce máme veškeré příslušenství a nabízíme tak kompletní systém oplocení.

Next

Moravskoslezské drátovny Plotový panel STANDARD Zn, výška 153 cm

Plotový panel

Pletivo Vám vyrobíme a dopravíme na miesto realizácie oplotenia. Plotové panely nabízíme v několika provedeních. Plotový panel někdy nazývaný průmyslový panel patří mezi odolné a vzhledově atraktivní typy oplocení. Iné farebné prevedenie panelov je možné na objednávku. Plotové svařované panely jsou vhodné jak pro oplocení rodinných domů či zahrad, tak i pro oplocení velkých objektů firemní a sportovní objekty, školy, letiště apod.

Next

Plotové dílce

Plotový panel

Více informací najdete v sekci. Dále lze pozemek oplotit , či třeba. Díky své pevnosti, jsou panely velmi oblíbené i pro výstavbu kotců pro psy a jiných klecí. Parametry: Výška: 153 cm Barva: pozink Délka dílu: 251 cm Ø vodorovného drátu: 4 mm Rozměry oka: 50x200 mm Povrchová úprava: Zn Doporučený počet příchytek: 3 ks Počet prolisů: 3. Plotové panely a ploty z kovových drátů jsou velmi oblíbené, a to nejenom díky své ceně. Svislé dráty přesahují horní vodorovný drát, čímž ztěžují překonání plotu na váš pozemek.

Next

Plotové diely, panely

Plotový panel

Výhodou 3d plotových panelů je vysoká kvalita, dlouhá životnost, rychlá a snadná instalace a komplexní systém příslušenství sloupky a úchyty na montáž plotových panelů. Dle potřeby lze aplikovat ostré zakončení panelu nahoru nebo dolů. Moderní, bezpečné, elegantní a přesto levné. Pevnost drátěného plotového dílce je umocněna 3d prolisem nebo-li vlnkou. Plot z plotových dílců je odolný, pevný, elegantní a vyznačuje se dlouhou životností. Poradíme vám telefonicky zdarma i o víkendu! Jedna strana plotového panelu 3d je zakončena hladce, druha přesahujícími dráty.

Next