Popelka hrušková. »Popelka« Eva Hrušková: Po dvaceti letech odtajnila sestru!

popelka eva hrušková

Popelka hrušková

A paní režisérka si mě potom vybrala do několika pohádek, z nichž ta jedna byla právě Popelka. Při natáčení se pak Eva, které bylo 17 let. A já jsem se v tu chvíli rozhodla, že mě to nebude bolet. Dokonce to došlo tak daleko, že s ní Eva nechce vystupovat na jednom jevišti! Štědroň byl krásný princ a Popelka byla prostě tak maličká, že její střevíček nikdo jiný nemohl obout ani omylem. Po smrti své ženy Štěpánky Haničincové +68 si vzal Evu za manželku. Chodila jsem občas s kamarádkou na večeři do té vinárny a tam jsem ho poznala. V roce 2000 se provdala za herce.

Next

Popelka Eva Hrušková oslavila narozeniny ve velkém stylu: Popřát jí přišel i její princ Mojmír

Popelka hrušková

. Sestra Popelky si zkouší střevíček se světlou podrážkou a malým podpatkem, kdežto zkouší střevíček s černou podrážkou a vysokým podpatkem. Několik komparzistek by se s ní mohlo klidně prohodit a dopadlo by to lépe. A přestože první je fenomén, který podporuje hudba Karla Gotta, Libuše Šafránková nebo Pavel Trávníček či snad Vladimír Menšík, mě se líbí více tato. Redaktoři Aha opět prokázali inteligenci to snad nenapíše absolvent zvláštní školy, když píše o Popelce a napíše, že ji hrála Jana Hrušková. S Janem Přeučilem jste partnery nejenom v životě, ale i na jevišti.

Next

Představitelka černobílé Popelky Hrušková: Dostala syfilidu

Popelka hrušková

Potlačuji svoji energičnost a snažím se mu dopřát jeho klid. Hlavní dvojici v podání mladinké Evy Hruškové a tehdy oblíbeného zpěváka Jiřího Štědroně obklopila režisérka Vlasta Janečková tehdejším hereckým výkvětem vlastí českých Medřická, Pešek , Beneš. A to se už stěhujeme přes měsíc a jen přes chodbu na patře. Je vidět, že děti znají tradiční české symboly Vánoc, že je ještě zcela nepohltili Santa Clausové. Výborný Jan Tříska v roli zpívajícího vypravěče a nezapomenutelná Dana Medřícká :- 23. A podobných chvilek jsme si zažili víc.

Next

Televizní Popelka Eva Hrušková (63) otevřeně o všech svých vztazích, životě s Janem Přeučilem i mrtvém miminku: muž se upil k

Popelka hrušková

Děti znají spoustu věcí, ať už ze školky nebo z domova. Ani ne tak pro mě, jako pro mé okolí. Film je taky strašně nudný a jsou v něm nelogické kraviny, ale když od toho ze všech sil odhlédnu, tak se zbytek dá za jednu hvězdu dokoukat. Zajímavostí je, že ve zpěvnících, případně na stránkách věnovaných hudbě, můžete nalézt více slok, než zazní ve filmu. Navrhl mi, abychom udělali nějaké představení pro děti. Jak to má Jaroslava Obermaierová 69 ve skutečnosti? Už jedenáct let je šťastně vdaná za Jana Přeučila 78 , kterého ale zná podstatně déle. Vždycky mi byla velmi sympatická, přála jsem jí tu slávu.

Next

»Popelka« Eva Hrušková: Po dvaceti letech odtajnila sestru!

Popelka hrušková

Životopis V 11 letech vyhrála konkurz do televizního pořadu Hledáme písničky pro děti. Měla jsem s tím problémy dva roky a až teprve teď jsem se odhodlala a šla jsem k mladému šikovnému doktorovi na Malvazinky. Hodně často dojíždíme sem do Žďáru nad Sázavou, občas také hrajeme v Bystřici nad Pernštejnem, tam budeme hrát zase v květnu příštího roku Řecké báje a Čerta a Káču, tak se přijďte podívat. Já mám Tři oříšky pro Popelku také ráda, protože je tam hezká hudba Karla Svobody. Ta se po emigraci nesměla vysílat.

Next

„Popelka“ Eva Hrušková přiznala: Manželovi jsem oznámila rozchod!

Popelka hrušková

Zkoušeli jsme a jednoho dne jsem zjistila, jaká je s ním legrace. Prý se jí po rodné hroudě stýskalo. Eva Hrušková vyrůstala do svých sedmi. Ve dne má Popelka tváře umouněné od sazí, ale v noci se mění v pohádkově krásnou princeznu v plesových šatech z kouzelných oříšků. Jak na to vzpomíná představitelka hlavní role? A je vidět, že na tu pohádku měl film víc peněz, než na tu černobílou popelku Popelku.

Next

Золушка Popelka 1969. русские субтитры.

Popelka hrušková

To bylo to hlavní, to jsem potřebovala. S manželem Janem Přeučilem hraje Eva Hrušková v několika loutkových představeních. Já mám o Vánocích pohádky ráda, ale je pravda, že co jsou moji synové větší, že už se na televizi tak nekoukáme. To jenom já se snažím, abych mu vyhovovala. Tři oříšky drží jistě několik - výše zmíněných es v rukávě. Platili jsme 50 tisíc měsíčně za dva byty.

Next