Posta pro tebe. Pošta pro tebe

Pošta pro tebe — Česká televize

Posta pro tebe

Později mohla užívat jiné jméno. A že nebyl zrovna hlad, pohltila bezďákův produkt oním k tomu původně určeným otvorem. Jedná se o Jaroslava Vágnera ml. Matkou hledané Jany byla Anežka Klinkerová, roz. Vyučil se drogistou a hrál na trubku. Krátce žila s matkou Pavlínou Kopřivovou nar.

Next

Pošta pro tebe (TV pořad) (2005)

Posta pro tebe

Žila v Praze Jinonicích, v ul. Nechápu lidi, co tam dobrovolně lezou, leda snad z důvodu exhibicionismu. Jedna se měla jmenovat Kristýna Ficzuová nebo Fényešová nar. Bydlel v Ostravě — Porubě, mohl se přestěhovat do Horní nebo Dolní Lípy. Oba byli po narození umístěni do KÚ v Teplicích.

Next

Pořad Pošta pro tebe online

Posta pro tebe

Bydlela v Čelákovicích a později v Praze. Za dobu svého si našla velké množství příznivců a díky svému jednoduchém principu se stala fenoménem. Asi v 8 letech byl svěřen do péče náhradní rodiny. V letech 1968-70 bydlel v Praze, Drahobejlově ul. Po narození byl pravděpodobně adoptován. Oba byli pravděpodobně adoptováni a mohou užívat jiná jména.

Next

posta www or pro tebe

Posta pro tebe

Biologickou matkou Lukáše je Jolana provd. Žil ve Veverské Bitýšce a kromě učitelské profese se věnoval psaní literatury zejména próze z učitelského života. Jejich rodiče: Antonín a Jarmila Vondráčkovi nar. Jednou z dětí je Zdena Lincová, nar. Jejím otcem je Milan Hrivko, nar. Mohla by žít v regionu Moravských Budějovic.

Next

Pošta pro tebe

Posta pro tebe

Bydlel v Praze 1, v ulici V Jirchářích 9. Později mohla být adoptována, může tak užívat jiné jméno. Mohl by žít ve Varnsdorfu nebo v jeho okolí. Marek byl asi v roce dán do náhradní rodiny, pravděpodobně adoptován. Bydlíval na Slovensku, v Jakubanech 524 u Staré Lubovni.

Next

Pošta pro tebe — Česká televize

Posta pro tebe

V dětství žili v Prachaticích. Je krásným a citem prostoupeným pořadem na našich obrazovkách. Díky tomu jsi také tak krásný a geniální, metr a půl vytáhlý retard, poněvadž a jelikož držela vcelku disciplínu. Asi v 18 měsících byla umístěna do kojeneckého ústavu v Kamenici nad Lipou a odtud pravděpodobně adoptována. Jeho biologickou matkou byla Blanka roz. Pocházel z Duchcova, mohl mít dva syny narozené před rokem 1964. Alois v mládí pracoval v Jablonexu, nějakou dobu v Indii.

Next

Pavel Liška jako Hliník

Posta pro tebe

Hana, provdaná pravděpodobně Kremličková, by měla žít v Praze. Za totality emigrovaly do Ameriky, ale v pozdějších letech se mohly vrátit zpět do vlasti. V roce 1995 navštěvoval diskotéky v Ústí nad Labem — Petrovicích. Bydlela v Praze 4 — Modřanech, Daškově ulici. Někdo z rodiny žil ve Starém Sedlišti, okr. Kdysi bydlela v Praze 4 — Modřanech, Pejevové 3121.

Next