Rasy psů. NELÍNAJÍCÍ PLEMENA PSŮ :: SVĚT SE PSY

10 nejkrásnějších psích plemen

Rasy psů

Asi nejdůležitější otázka je, kolik hodin denně jsem svému budoucímu psímu příteli schopen a také ochoten věnovat. Tento přátelský, hravý pejsek je mezi milovníky menších plemen velmi oblíbený. Čivava Čivava je pro svoji bojácnost a tím, že nemá ráda hlučnost, méně vhodná k malým dětem. Pokud máte jiný názor, napište, vaše názory mě zajímají! Váš buldok bude věrný a veselý společník, který s vámi bude chtít spát v posteli. Greyhoundi jsou drženi jako psi společenští, výstavní a pro amatérské dostihy které jsou pořádány hlavně pro radost psů, nikoli pro zisk a sázky , popularitu si v Evropě získává i tzv. Jsme pisálci, fotografové a designéři života. Jste připraveni na sebe vzít zodpovědnost za dalšího živého tvora? Jakmile si všechny tyto otázky zodpovíte, nastává čas se rozhodnout, která psí rasa je pro váš život v bytě nejvhodnější.

Next

Rasy Psů

Rasy psů

Plemeno z Thajska, u nás i v Evropě mimořádně vzácné. Samozřejmě každý pes je individuální a je také možné, že nebude vykazovat typické vlastnosti svého plemene. Baset je středně energický, ale jak stárne, bývá méně aktivní. Naprosto každý pes vyžaduje pohyb. Vybírejte mezi psi na prodej, psi k darování, psi na krytí nebo štěňata na prodej.

Next

Plemena psů 🐶

Rasy psů

Naštěstí se správným výcvikem jsou pudlové poslušní a disciplinovaní. Inzerce psů - Psí inzerce - Štěňata na prodej Díky všeobecné inzerci psů si můžete vybrat mezi spousty inzeráty, které jsou zde nejnovější a obsahují všechna možná plemena z celé České republiky a Slovenska. No a česat dlouhé chloupky na celém psu je makačka a takhle je to alepoň o polovinu lehčí :-D, navíc, mají pořád krásně čistou prdelku a tak není problém ani s bobíky. Po celém těle je velmi dlouhá přesahuje výšku maltézského psíka. Postarejte se o to, aby místo na spaní bylo suché a bez průvanu.

Next

Střední plemena psů

Rasy psů

Před pořízením psa by si člověk měl odpovědět na několik základních otázek. Odběr štěňátka je lepší si naplánovat na víkend nebo si vzít dovolenou a první dny štěně opouštět pouze nakrátko — 1 až 2 hodiny většinou když spí. Při správné výchově je dobře ovladatelný, hravý, kamarádský. Shrnutí Do seznamu jsem zařadil ty nejoblíbenější psy do bytu. Celým životem mi psi provází a rasy i křížence střídám. Výživa dospělého psa: Pokud chcete u psa v aktivním věku udržovat dobrý zdravotní stav, vynikající fyzickou kondici a krásnou srst, musíte vybrat kvalitní krmivo. Jeho přátelskou povahu však ocení nejenom myslivci, ale všichni.

Next

Plemena psů 🐶

Rasy psů

K dalším plemenům, která mají Češi v oblibě, patří i německý boxer. Vznikl proto zajímavý žebříček, kde najdete od každého něco. Přečetl a jsem si a beru na vědomí, že pokud se stav mého domácího zvířete při užívání tohoto produktu jakýmkoli způsobem zhorší, je třeba vyhledat okamžitou veterinární konzultaci. Přinášíme tipy pro vrnivou a harmonii. Ale dbejte pokud možno na to, aby pes sníh nejedl.

Next

Střední plemena psů

Rasy psů

Rady a doporučení: Každý, kdo si chce opatřit greyhounda, měl by mu umožnit vyžití na dostihové dráze. Energie mají průměrné množství, a tak jim prospěje každodenní procházka a hraní. Jedinci tohoto plemene si občas s chutí zaběhají, ale nemají příliš velkou výdrž, a tak jim většinou stačí každodenní procházky. Středně velký buldok je oběcně tichý pes s průměrným množstvím energie. Rasy psů od A do Z: Afgánský chrt, Akita-inu, Aljašský malamut, Americký foxhound, Americký kokršpaněl, Americký stafordšírský teriér, Anatolský pastevecký pes, Anglický buldok, Anglický foxhound, Anglický chrt grejhound Greyhound , Anglický kokršpaněl, Anglický mastif, Anglický setr, Anglo-francouzský honič de Petite Venerie, Appenzellský salašnický pes, Argentinská doga, Ariégeois, Artésko-normandský baset, Artoiský honič, Atlašský vlčák, Australský silky teriér, Azavak, Azavažský chrt, Balkánský honič, Barzoj - Ruský chrt, Basenji, Baset Basethaund, Basset Hound , Bavorský barvář, Bedlington teriér, Bernský salašnický pes, Bígl, Bígl Harier, Billy, Bladhaund Bloodhound , Bordeauxská doga, Border kolie, Border teriér, Bosenský hrubosrstý honič, Brakýř jezevčíkovitý alpský, Brazilská fila, Briard, Briquet griffon vendéen, Bullmastif, Bulteriér Bullteriér, Bull Terrier , Cao de Castro Laboreiro, Čau-čau, Černo-tříslový coonhound americký, Černý teriér, Čivava dlouhosrstá, Čivava krátkosrstá, Dánská doga, Dobrman, Drever brakýř jezevčíkovitý švédský , Dunker, Entlebuchský salašnický pes, Erdelteriér, Estrelský pastevecký pes, Hokkaido-Ken, Holandský pinč, Hovawart, Irský setr, Irský vlkodav, Italský corso pes, Italský chrtík, Jezevčík králičí dlouhosrstý, Jezevčík králičí drsnosrstý, Jezevčík králičí krátkosrstý, Jezevčík standardní dlouhosrstý, Jezevčík standardní drsnosrstý, Jezevčík standardní krátkosrstý, Jezevčík trpasličí dlouhosrstý, Jezevčík trpasličí drsnosrstý, Jezevčík trpasličí krátkosrstý, Jorkšírský teriér, Kanárská doga, Karelský medvědí pes, Kavkazský pastevecký pes, Knírač malý, Knírač střední, Knírač velký, Kolie dlouhosrstá, Krašský ovčák, Labradorský retrívr, Leonberger, Maďarský chrt, Německá doga, Německý ovčák, Pudl střední, Pudl toy, Pudl trpasličí, Pudl velký královský , Rotvajler, Saluki - Perský chrt, Samojed, Sibiřský husky, Skotský setr, Gordonsetr, Skotský teriér, Sloughi - arabský chrt, Svatobernardský pes Bernardýn , Šarpej Ši-tzu Shih-tzu , Vipet Whippet , West highland white teriér, Zlatý retrívr. Základní charakteristika: Klidný a vznešený pes důstojného vzezření i chování.

Next

Psí plemena, rasa psa, rasy psů

Rasy psů

Můj pes po pozření sněhu zvrací. A asi je to o zvyku, protože ani mě ani známým střih lva nepřipadal sympatický, a dneska je to naopak. Vedle boxera, švýcarského salašnického psa, jezevčíka, yorkšíra, německého ovčáka, staforda, zlatého retrívra nebo labradora se dle ankety těší oblibě i border kolie, kolie a kokršpaněl, také bígl, rhodéský ridgeback, maďarská vizsla, hovawart, francouzský buldoček, Jack Russell teriér, kavalír king Charles španěl, bulteriér, irský setr, knírač, chodský pes, setr, pudl, dobrman, rotvajler, mops, West White teriér nebo český strakatý pes. Anglický kokršpaněl Anglický kokršpaněl je loveckým i společenským plemenem. Tedy malou fenku, vhodnou do bytu, na procházky, výlety, … Nechtěla bych psa, co mi zničí bez mé přítomnosti byt a nevydrží než přijdu z práce. Německý ovčák Tento pes byl původně vyšlechtěn jako pastevecké plemeno, rád spolupracuje s člověkem a rád hlídá svého pána, jeho rodinu i majetek.

Next

Anglický chrt (Greyhound)

Rasy psů

Minimálně se vám tedy do bytu musí vejít dostatečně velký a. Psi by neměli dostávat lidské potraviny s léčivými účinky. Další důležitou otázkou je, co plánuji v horizontu 5-10 let. Někteří mají větší způsobilost se podvolit, u jiných je to naopak skoro nemožné. Můžete se těšit na tulení na gauči s nejlepším přítelem na světě.

Next