Režisér kačena. Otrávený režisér Kačena 3 měsíce po neštěstí: Bolestné vzkazy přítelkyně mluví za vše

Kačena

Režisér kačena

Kačenu, který se v lázních účastnil Marienbad Film Festu, nakonec vyprostili hasiči. Panické divadlo Jana Kačeny Režisér Jan Kačena je specifickou osobností nezávislé české divadelní scény. Režisér Jan Kačena vlezl v Mariánských Lázních, kde byl hostem Marienbad Film Festivalu, do Ferdinandova pramene, zkoušel zde inhalovat výpary, ztratil vědomí a spadl na dno šachty. Podle lékařů je téměř jisté, že je jeho mozek nenávratně poškozený. A tak se ho jeho blízcí pokouší dostat do Prahy. Plnej zluci a nenavisti, kdyz mas potrebu tohle zverejnovat. Jak koukam, tak travis dost casu tim, ze ctes bulvar a komentujes.

Next

Jan Kačena — Profil — ČT art — Česká televize

Režisér kačena

Jedna se o to, ze jeho stav jako dech a srdce je stabilni. Vybírá si vesměs temná témata, dramatizuje či sám vytváří obsahově těžce proniknutelné texty, ve svých inscenacích se důsledně snaží o maximální — až přepjatý — ponor do podvědomí. Honza je silnej, to musí zmáknout! A pokud ano, snad to bude konečně znamenat zvrat v tom, jakým způsobem k životu přistupuješ. Nejde mu o příběhy a v zásadě ani o činy, které postavy jeho produkcí dělají. A lidé ho prý čas od času vdechují pomocí brčka ze škvíry, odkud pramen vyvěrá. Dění jeho asi hodinové produkce se odehrává ve třech nevelkých místnostech syrového cihlového sklepení.

Next

Panické divadlo Jana Kačeny

Režisér kačena

Na místo po zavolání dorazila jako první hlídka policistů, která se osobu v bezvědomí pokusila ze šachty vytáhnout. Verdikt ji však nemohl potěšit. V Motole jej ale bohužel odmítli. Opustil divadelní sály a undergroundové kluby a vydal se do sklepa jednoho vršovického činžáku. Nechápu, proč odpovědní lidé hovoří o tom, že se kdokoliv může nafetovat a policajti se na to jen dívají? Nyní můžeme jen doufat, že vše zlé se v dobré obrátí a že Jan vše zvládne! Strašně moc mně i jí je nějak neúplně. Případ bezprostředně po neštěstí začala prošetřovat policie.

Next

Režisér se otrávil, když vdechoval výpary pramene

Režisér kačena

Rodina a přítelkyně Kateřina stále doufají v nemožné. Po dlouhých týdnech čekání se ale zdá, že i Kateřina potřebuje přijít na jiné myšlenky. Je někde hluboko, ale snaží se být tady a my ho známe. V šachtě s jedovatými plyny zůstal Kačena uvězněn dlouhých 40 minut. Magický příběh dvou víl, které žijí na sopečném poli, inspirovaný životem a dílem finské spisovatelky Tove Janssonové, její ságou o skřítcích Mumíncích, osudem švédské spisovatelky Selmy Lagerlöfové a fotografickou sérií cottingleyských víl.

Next

Mirko Kačena

Režisér kačena

Bez kyslíku byl 40 minut, Partnerka talentovaného režiséra ukázala aktuální snímek z nemocničního lůžka. Jenicku, uz na tebe cekam pet minut ty magore! Podle lékařů má údajně z 99 procent poškozený mozek, milující přítelkyně Kateřina 32 přesto věří, že se probudí a bude jako dřív. Jednu chvíli má velkou roli obrovské zrcadlo a odraz Ega v něm. Nejde o alternativce, ti prostě rozum nemají a mít nebudou, ale nějakých puberťáků by bylo celkem škoda, ne? Kartel Praha — Ja n Kačena, Anna Marie Maxera, Matěj Nechv átal, Norbert Žid: M ulo na mě dává strac h pláň astrální. Celé se to odehrálo tak, že kolem 1:30 v noci jsem se šla zeptat, jestli si s mým doprovodem můžeme odnést pivo domů.

Next

Režisér Kačena se chtěl zřejmě zdrogovat výpary z lázeňského pramene. Přiotrávil se a bojuje o život

Režisér kačena

Následně po nějaké době probíhala resuscitace, která trvala třicet minut. S podobným případem se velitel mariánskolázeňské městské policie Jiří Ďurčo setkal poprvé. V současné době má navíc mnohem větší starosti. Důkaz o tom, že byla herečka skutečně napadena, ale neexistoval. To dost vypovida o orientaci redakce Lidovek. Režisér 38 chtěl v Mariánských Lázních inhalovat halucinogenní výpary z pramene, jenomže ztratil vědomí a do šachty spadl.

Next