Restaurace havlíčkův brod. Hlavní stránka

Švejk restaurant Havlíčkův Brod : Hotel Slunce

Restaurace havlíčkův brod

Snad vám tímto alespoň částečně zpříjemníme tyto dny. Restaurace U Huberta vznikla z našich předešlých aktivit na poli gastronomie a hudebních produkcí. Máme pro vás nové plátno pro sportovní přenosy se speciálním zvukem Dexon. Tato staročeská hospoda byla otevřena v roce 2002 a je již 27. Příběh značky Havlíčkův Brod získal právo várečné již ve 14.

Next

Restaurace Golden sun, Havlíčkův Brod

Restaurace havlíčkův brod

Toto zařízení bylo do katalogu registrováno na základě informací získaných z internetových stránek provozovatele nebo na základě informací získaných návštěvníkem zařízení. Textové recenze, známkování i případné slovní hodnocení firem, vyjadřují názory uživatelů a přispěvatelů používajících web Hunger. V případě dotazů nebo poptávky akcí nás neváhejte kontaktovat, rádi vám vyjdeme vstříc a zajistíme kompletní servis. Přijďte ochutnat naši výbornou kuchyni, posedět na zahrádce nebo v příjemném prostředí pivnice, kde točíme pivo Radegast. Švejkovou hospodou v České republice. Vítejte v restauraci Nagano 98 Havlíčkův Brod - Žižkov Vítáme Vás na stránkách Restaurace Nagano 98 v Havlíčkově Brodě - Žižkov. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line.

Next

Restaurace Nagano 98

Restaurace havlíčkův brod

Za tato sdělení tedy nenese Hunger. Můžete u nás platit nově i platební kartou. V letním i zimním období je k dispozici prosklená a klimatizovaná venkovní terasa s krbem, která pojme 15 míst - v této oddělené části je kouření povoleno. Prostory vinárny se čtyřiceti místy, nebo sál se sto dvaceti místy, jsou obzvlášť vhodné pro pořádání svatebních hostin, večírků, seminářů a rodinných oslav. Celková její kapacita je v současné době 45 míst. Restaurace se nachází v ulici Dobrovského hned u pivovaru Rebel.

Next

C&H FOOD obědový restaurant a catering

Restaurace havlíčkův brod

Věřte nebo ne, ostatním více pomůže kladná recenze pro podnik, který máte rádi, než záporná pro podnik, který rádi nemáte. Toužíte po nevšedním zážitku plném dokonalých chutí a okouzlující atmosféry? Bližší informace se dozvíte na pivovarské prodejně. Poslední komentáře a hodnocení z ČR najdete na: Poslední aktualizované firmy Okres Havlíčkův Brod Firma byla aktualizována. České-hospůdky se snaží dodatečně tyto údaje ověřovat. Každý týden pro vás připravujeme speciální kulinářské akce na grilu se speciální nabídkou různých druhů piv a alkoholických drinků.

Next

Hlavní stránka

Restaurace havlíčkův brod

Po telefonické domluvě uspořádáme požadované akce i občerstvení pro zájezdy. Rádi Vám zde připravíme vaše oblíbená jídla dle českých i světových receptur. Navíc Vám každý víkend nabídneme speciální gastronomickou akci, kde ochutnáte některou z našich specialit mimo běžné menu spojenou s večerní hudební produkcí k poslechu i tanci. Ideální místo pro Váš odpočinek, posezení s přáteli u dobrého vína, piva či šálku naší kávy nebo k trávení Vaší dovolené v Havlíčkově Brodě. V restauraci Vám od ranních hodin nabízíme hotová jídla a menu bohatého výběru s obsluhou. Naše restaurace se nachází na Reynkově ulici v Halíčkově Brodě. Nepřetržitě jsou k dispozici sudy 30 a 50 litrů s Original Premium a Tudor.

Next

Karel Palán

Restaurace havlíčkův brod

V případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hod. Švejk restaurant - restaurace Havlíčkův Brod Stylová plzeňská restaurace ve dřevě sídlí v přízemí hotelu. Vyhrazuje si také právo jakékoliv nevhodné příspěvky mazat bez předchozího souhlasu přispívajícího. Kapacita restaurantu je až 80 míst, k dispozici je i letní zahrádka. České-hospůdky taktéž neodpovídají za správnost údajů podniků.

Next

Restaurace Golden sun, Havlíčkův Brod

Restaurace havlíčkův brod

Hostinec u Palánů - Perknov Havlíčkův Brod Hostinec nabízí celoročně domácí kuchyni, rybí i zvěřinové speciality. Švejk restaurant patří mezi nejoblíbenější restaurace v Havlíčkově Brodě. Samozřejmostí je každodenní možnost uspořádat pro Vás soukromou nebo firemní akci v plném soukromí a menu dle vašeho přání. Pivovarský hostinec Havlíčkův Brod Vítejte ve znovu otevřeném Pivovarském hostinci v Havlíčkově Brodě. Elektronická evidence tržeb Podle zákona o evidenci tržeb, je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Údaje vkládají návštěvníci portálu a majitelé či provozovatelé podniků.

Next