Roseč bludiště. Kudy z nudy

Akce Veverčí Dvůr Roseč

Roseč bludiště

Po vyčerpávajících zážitcích v labyrintu vám v kukuřičném areálu rádi nabídneme osvěžující nápoje a lahodné dobroty, pro načerpání nové energie. Originálně vybudované atrakce kukuřičného bludiště, nabízejí návštěvníkům nevšední zážitky v jihočeském kraji. Přivydělejte si s námi Jedná se o pohodlný přivýdělek ideální pro rodiče s dětmi, kteří často chodí na dětská hřiště ve svém okolí. K dispozici jsou motokáry nebo trucky. Zábava na konec prázdnin: Roseč - Bloudění v kukuřici Ahaprozeny. Zábavu však u nás najdou i ti větší z vás, kteří v labyrintu naleznou další ztracená písmena. Pokud by jste i po této zábavě našli dost energie, můžete si zahrát míčové hry nebo využít fotbalové hřiště, badminton, patangue, croquet, plážový volleyball nebo se pouze vykoupat v bazénu či relaxovat na písečné pláži.

Next

Zábava na konec prázdnin: Roseč

Roseč bludiště

Odesláním fotografie dáváte provozovateli webu souhlas s jejím užitím. Za vstup do areálu, který bude mít od soboty otevřeno denně od 10 do 18 hodin, zaplatí jedna osoba sto korun. Pokud by jste i po této zábavě našli dost energie, můžete si zahrát míčové hry nebo využít fotbalové hřiště, badminton, patangue, croquet, plážový volleyball nebo se pouze vykoupat v bazénu či relaxovat na písečné pláži. Detaily naleznete v Probíhá odesílání souborů, prosíme čekejte. Omlouváme se, že informace o otevíracích dobách a termínech konání uvedených na webu Kudyznudy.

Next

Hurá prázdniny! Kukuřičné bludiště

Roseč bludiště

Herní areál Léto v kukuřici je otevřený každý den po dobu letních prázdnin. Na rozcestích dlouhé trasy dostává každý návštěvník otázku. Ochutnejte třeba zdejší domácí koláče, zdravé dobroty z ovoce, žízeň zase zaženou limonády bez chemie. Unikátní bludiště v kukuřici pro malé i velké s interaktivní hrou na čas a hádankami s odměnou. Ti větší nejspíš rádi využijí možnosti zahrát si fotbal, volejbal anebo ping pong. Usměvavý personál z okna maringotky nabídne i dobré občerstvení — například domácí koláče či limonády a koktejly bez použití zbytečných plastů.

Next

Léto v kukuřici Roseč

Roseč bludiště

Kukuřičák Kubík přichystal soutěž na rychlost a postřeh! Připravujeme speciální programy, na které vás včas upozorníme prostřednictvím našeho webu či stránek na! Buď přeborníkem daného bludiště, navštiv další a staň se šampiónem celé České republiky v Mistrovství v bloudění! Specialitou jsou nápoje s příchutí levandule a bezu. Provedou vás bludištěm plným hádanek s cílem uhádnout jejich tajemství, hlavním úkolem je však pochopitelně dostat se ven z bludiště! Cesta do něj vede z Hradce nebo z Kardašovy Řečice přes obce Děbolín, Matná a Ratiboř. Využít lze i rodinné vstupné za 320 korun pro 4 osoby. Pokud by jste i po této zábavě našli dost energie, můžete si zahrát míčové hry nebo využít fotbalové hřiště, badminton, patangue, croquet aj. Nejrychlejší časy letošní sezóny vyhrají let balónem. Po vyčerpávajících zážitcích v labyrintu vám v kukuřičném areálu rádi nabídnou osvěžující nápoje a lahodné dobroty, pro načerpání nové energie. Areál kukuřičného labyrintu je vybaven WiFi, kterou jistě ocení především dospělí návštěvníci.

Next

Kukuřičáci

Roseč bludiště

Přijďte ochutnat čerstvé nápoje zázvorovou a mátovou limonádu. Náš tip: Do Roseče jezdí z nádraží v nedalekém Jindřichově Hradci autobus, a to každý den v 11. Kukuřičáci jsou rádi venku v přírodě, hrajou si, soutěží a zažívají spoustu dobrodružství. Přímo na parkovišti si mohou návštěvníci prohlédnout veterány zemědělských strojů. Léto v kukuřici aneb kukuřičné bludiště je unikátní areál, který v letních měsících nabízí zábavu pro celou rodinu.

Next

Akce pro děti

Roseč bludiště

Kukuřičné bludiště · Celodenní zábava a spousta her pro děti a dospělé · První kukuřičné bludiště v malebné krajině mezi Jindřichovým Hradcem a Třeboní V areálu před labyrintem · Možnost plavání v 7 metrovém bazénu s vlastní pláží, možnost zapůjčení ručníků · Skákání na velkoplošné trampolíně nebo lezení na slámové pyramidě · Prostor pro míčové hry, včetně fotbalu, badmintonu, petanque, kroket atd. Dále je k dispozici trampolína a prostor pro míčové hry, fotbal, badminton atd. Vyberte si z celé řady zábavných programů. Vstupné pro jednu osobu stojí rovnou stokorunu, děti do 2 let mohou do areálu zdarma. Najdi je a pomocí indicií ti pomohou vyluštit tajenku. Správná odpověď mu cestu zkrátí, špatná naopak prodlouží, takže si v kukuřici můžete zajít i 2,5 kilometru.

Next

Akce pro děti

Roseč bludiště

Hry pro malé i velké Kukuřičákům se v bludišti zabydlely příšerky ve tvaru písmen, které se skrývají na 20 místech. Další atrakci představuje slámový hrad, na jehož prvním nádvoří čekají dvě trampolíny. Máme pro vás několik tipů na výlety, kde se vaši potomci určitě nudit nebudou. Máme pro tebe porci zábavy navíc! Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. V areálu se také nachází písečná pláž s plážovým volejbalem a bazénem.

Next