Rouen clair enten. Rouen Clair

Atlas nejvýznamnějších plemen drůbeže a králíků chovaných v ČR

Rouen clair enten

Best to keep as a breeding trio. Hlava je světle krémově hnědá, v okolí očí, temene a v oblasti čela bývá tmavší, po stranách hlavy probíhají dva souběžné proužky bílé až světle krémové barvy. Useful to Know: Heavy ducks mate more successfully in deeper water. Their eggs are bluish-green in color and they produce about 80 to 100 eggs per year. Muss ich jetzt irgend was beachten, z. Average body weight of the Duclair duck is about 2.

Next

Kachny ruánské francouzské

Rouen clair enten

Křídla by měla pevně přiléhat k trupu, jsou poměrně velká, vzadu se nesmí křížit. Slečna May Arnold v roce 1880 napsala, že Duclair duck byla zbytkem kachny normanské uchované díky výjimečným podmínkám. Photo Courtesy of Rupert Stephenson. Kachny, které mají přístup k vodní ploše, se snáze rozmnožují. There are two color varieties of the Duclair duck; Black and the Blue. It was named after the town of Duclair in Normandy from where it was developed. Vadou je také úzký nebo špičatý ocas.

Next

Liste von Entenrassen

Rouen clair enten

Má však vyšší nároky na množství a kvalitu krmiva. And the drakes on average weight about 3 kg. Gleiche Rassen können mehrfach erscheinen, wenn sie unter unterschiedlichen Namen bekannt sind. Patří k nejtěžším plemenům kachen, vyniká velmi dobrou zmasilostí a výbornou chutí masa. Poměrně rychle je ale nahradila jiná plemena. Lem zrcátka je tvořený černý pásem, u kterého se povoluje světlejší předlem, následuje bílý pruh. Na farmách se začaly objevovat v letech 1910—1920.

Next

Rouen clair Enten kaufen

Rouen clair enten

Ein Entel ist leider mit dem Hals under das bein der Glucke gekommen, da waren es nur noch 5, leider schade. Krk se požaduje středně dlouhý, lehce zahnutý ale ne příliš silný. Kachny potřebují prostor, kde by mohly sbírat potravu. T he Rouen Clair duck has a slightly foggy history but appears to originate from the Picardy region to the north of Paris around 1920. They also like to forage for slugs and snails.

Next

Rouen Clair

Rouen clair enten

Rouen Clair ducks were first standardised in France in 1923 and much later in Great Britain in 1982. Opeření musí být přilehlé, uzavřené. Oba proužky začínají u kořene zobáku, horní probíhá až na oko, spodní končí pod okem. Hlava je protáhlá, líce málo vyvinuté, nevýrazné, linie čela je jen mírně stoupající, dole přechází plynule v zobák. Popisuje je jako dlouhé kachny, které měří od špičky zobáku po konec ocasu 90 cm. Darüber hinaus wird ihre Herkunft aufgezeigt. Hmotnost kačera je kolem 4 kg a kachny 3,4 kg.

Next

Rouen Clair Enten Bruteier (Grebenstein)

Rouen clair enten

Nežádoucí je hrubá, zakulacená nebo příliš široká hlava, černý pruh či skvrny na zobáku kačera nebo tmavá zelená barva. And a black, solid brown or even a blue grey-body. And the blue version is described as being similar and bears a lot of resemblance to the. V časopise Feathered World z roku 1933 uvádí van Gink, že na podnět chovatele Reného Garryho byly kachny z Pikardie znovu kříženy s divokými kachnami, byla získána zvířata o hmotnosti až 4,5 kg. It is quite a long bird measuring some 90cms from beak to end of tail. Kachny ruánské francouzské jsou považovány za produktivnější než kachny ruánské anglické. Oktober 2009 Info: Der Archivlink wurde automatisch eingesetzt und noch nicht geprüft.

Next