Rozpis ledu kladno. 6.třída HC Ústí

Sport Čáslav

Rozpis ledu kladno

K dispozici jsou brusle velikosti 26 - 48. Nový ceník veřejného bruslení od 1. Plcha je využitelná pro taneční a kulturní akce. Kluziště je dopoledne vyhrazené pro školy. Pro diváky je na stadionu tribuna s kapacitou 800 lidí z toho je 398 míst pro sedící diváky.

Next

3. třída v Kladně

Rozpis ledu kladno

Samotný zimní stadion disponuje od srpna do konce března ledovou plochou o rozměrech 58 x27m. Vstup na ledovou plochu je zdarma. Nic jim snaha nebyla platná, stejně dostávali gól za gólem. V takovém případě se cena domlouvá dopředu a je předmětem smlouvy o využití prostor zimního stadionu! V lesoparku je i vrhačská louka pro házecí a vrhací atletické disciplíny. Ve všední dny od 13 do 20 hodin bruslí veřejnost a o víkendech od 9 do 21 hodin. Bruslete také , , , , a Vratislav v Dolním Slezsku , na , na na , a.

Next

Zimní stadion / Berounská sportovní

Rozpis ledu kladno

Ale přihrávali si téměř ukázkově zejména v prvních dvou zápasech a tak soupeři nevěděli kde jim hlava stojí a kam dřív skočit! Hala je v těsném sousedství s atletickým stadionem, fotbalovým stadionem, městskými lázněmi a letním koupalištěm. Nehovoří to ani tak, o naší úžasnosti, ale spíš o neschopnosti soupeřů dostat se více k naší brance. Tým šlapal jako hodiny a hrálo se , ve všech třech zápasech, na jednu branku a otázka jen byla, kolik jich tam soupeřům nasypeme. Přehled osobních údajů Na základě vašeho souhlasu zpracováváme tyto vaše osobní údaje: Datum registrace: V současné době evidujeme tyto vaše souhlasy: Souhlas se zpracováním osobních údajů: Souhlas se zasíláním informací emailem: Upravit údaje Odvolat souhlas a vymazat údaje Informace o zpracování osobních údajů. Pro diváky je k dispozici občerstvení s výhledem na ledovou plochu a kiosek v přízemí. Letošní zimní sezóna je tedy bohužel předčasně ukončena.

Next

UŽIVATEL

Rozpis ledu kladno

K tomu je třeba předložit občanský průkaz ke kontrole. Také se zde mohou pořádat hokejové kempy. Dále dva salónky s kapacitou 40 míst pro pořádání školení, oslav, svateb a jakýchkoliv rodinných nebo menších firemních akcí. Na ploše je možné provozovat různé míčové hry, připraveny jsou kurty pro volejbal, nohejbal a tenis, plochu je možné využít též pro florbal, hokejbal nebo inline hokej. Na plochu se vejde až osmdesát bruslařů najednou.

Next

HC Dukla Jihlava

Rozpis ledu kladno

Zdraví našich malých hráčů je to nejdůležitější. Něco o zimním stadionu Zimní stadion v Čáslavi je v provozu od prosince 2016. A sypali jsme vrchovatě a naše dominance byla až neuvěřitelná. Na jižní straně od plochy je umístěna stupňovitá tribuna ke stání o kapacitě 1 828 diváků a na protilehlé straně tribuna k sezení o celkové kapacitě 272 sedaček. Na stadionu se koná veřejné bruslení ve volných hodinách. Veřejné bruslení je každou sobotu od 17 do 19 hodin a každou neděli od 16 do 18 hodin.

Next

6.třída HC Ústí

Rozpis ledu kladno

Zcela jednoznačný turnaj s pořádným nákladem gólů do sítí protivníků! Zimní stadion Městský zimní stadion Na Ostrově, který je díky svojí ideální poloze, přímo na trase dálnice D5, velmi snadno dostupný nejen pro berounské zájemce. Broušení bruslí stojí 60 Kč, půjčení bruslí 80 Kč, půjčení helmy 80 Kč a vratná záloha je stanovena na 500 Kč. V restauraci se nachází bowlingová čtyřdráha se závodními parametry. Časy broušení dle individuální dohody. Provoz haly od července do dubna. Samostatný stadion je postaven na stavební parcele o výměře 4.

Next

HC Dukla Jihlava

Rozpis ledu kladno

V areálu zimního stadionu v 1. V letním období je možné stadion využívat k pořádání různých kulturně-společenských akcí, ale také ke sportovnímu vyžití. V období mimo zimní sezónu je areál využíván pro potřeby In-line hokeje, nebo při různých kulturních akcích. Zimní stadion se nachází v Pobřežní ulici v areálu sportovního komplexu v těsném sousedství městského fotbalového stadionu a městského koupaliště. V posledním zápase s domácími, byl tento předčasně ukončen, když byl do hlavy trefený gólman domácích, tak otřesen, že nemohl pokračovat a tak místo převlékání gólmana byl zápas 6 minut, před koncem ukončen se stavem, tak jak byl v tu danou chvíli. Brusle jsou k dispozici ve velikostech 29 - 47. Děkujeme za pochopení a těšíme se doufejme v příští sezóně.

Next

Rytíři Kladno

Rozpis ledu kladno

Náměstí starosty Pavla Na náměstí Starosty Pavla se bruslí na o rozměrech 15x20 metrů. Kontakt: +420 724 340 455 Brusle v současné době nepůjčujeme. Kluziště na náměstí fungovat od začátku prosince do konce ledna. . V dosahu 100m je i ubytovna a rozlehlý lesopark který je ideální pro rekreační běh. Hrací plocha má rozměry 58 × 28m.

Next