Rüyada mezarlık görmek. Rüyada Mezar Taşı Görmek

Rüyada Mezar, mezarlık Görmek

Rüyada mezarlık görmek

Her iki durum da kişiyi derin uykusundan uyanıp, yaşamak ve durumunu iyileştirmek için çaba göstermesi gerektiğine dikkat çeker. Rüyada Kardeşinin Mezarına Gitmek Rüyasında aileden birinin mezarına gören kişilerin içi rahat olmalıdır. Rüyada aile mezarlığı görmek; kendisine ait bir aile mezarlığı gören kişi eşi ve çocukları ile birlikte uzun ve güzel bir ömür yaşar. Rüyada ölmeden kabre defnedildiğini gören kimseye, üzüntü ve keder erişir. Rüyanızda ölmeden evvel bir mezara gömüldüğünüzü görmeniz; sizin hapishaneye gireceğinize veya işlerinizde zorluklar meydana geleceğine, rüyanızda ölü gibi gömüldüğünüzü, fakat üzerinizin örtülmediğini görmeniz; eğer kadın iseniz evleneceğinize ve eğer erkek iseniz hapse gireceğinize delalet eder.

Next

Rüyada Mezarlık Görmek

Rüyada mezarlık görmek

Rüya sahibi, hayatı için yenilik yapmak ve hayatına renk katmak istiyor demektir. Çok küçük mezar görmek ise rüya sahibinin cimriliğine vurgu yapan ilahi bir uyarıdır. Mezarlikta toprak kazdi-gini gören, çok yasar. Bu kişi aslında size karşı daima güler yüzlü ve samimi davranışlar sergilemektedir. İki kolumu açarak onun mezarına doğru koşmaya başladım sanki ayaklarım yere değmiyor da uçuyor gibiydim. Bu kişi hem ailesini hem de kendisini onurlandıracak işler yapar. Özellikle hapishanede veya hastanede olan bir kimseyi ziyaret etmek anlamına da gelir.

Next

Rüyada Mezar mezarlık Görmek

Rüyada mezarlık görmek

Rüyada bir kabir satın alarak içine girmediğini gören kimse, bir kadına nikahla malik olur veya bir cariye satın alır. Rüyada Mezarda Üzerine Toprak Örtülmek Rüyada mezarda bulunduğunu ve insanların kendi üzerine toprak örttüklerini görmek, kişinin eline geçecek gayrimenkule ve paraya işarettir. İri deniz kaplumbağası zengin ve nüfuslu dosttur. Sizi huzursuz eden bazı manevi durumlarınız var ise bunu telafi etmeniz sizin için iyi olacaktır. Rüyada kabristan görmek, korkanlar için emniyet, korkusuz halde olanlar için de korkudur. Şuan yapılan hatalarla yüzleşme ve bir hesaplaşma olarak yorumlanır.

Next

Rüyada Mezar Görmek

Rüyada mezarlık görmek

Rüyada Başkasının Mezar Kazdığını Görmek Rüyada açık bir mezar başkası tarafından kazılıyorsa, bir süredir dertleri olanlar ve kısmeti azar azar gelenler için bu rüya güzel sürprizlerin yapılacağı ve çok mutlu olacakları şeklinde yorumlanır. Rüyasinda aile halkindan birisine veya kendisine bir mezar kazdigini veya kazdirdigini görmek, o sehirde kendisi ve ailesi için bir ev yaptiracagina veya satin alacagina delalet eder. Bir kimsenin rüyada mezarlar üzerine yağmur yağdığını görmesi, o kabirdekilere Allah'ın rahmetinin tecelli ettiğine alâmettir. Rüyada Boş Mezar Görmek Rüyada boş mezar görmek, eğer rüyanızda ki mezarın içi boş ise bu aralar kafanızın çok dolu olduğu ve hayatınızda çok fazla yoğunluk olduğu, bundan dolayı dinlenmeye ve hayatın koşturmasından biraz uzak kalmaya ihtiyacınızın olduğu şeklinde yorumlanır. Rüyada mezarda ağlayan kişi imanıyla ölen kişi olarak değerlendirilir. Büyük bir seyirle mezar taşına sarılarak, öperek çocuk gibi ağlıyordum. Bir kabre bırakıldığını gören, ev satın alır.

Next

Rüyada Mezarlık Görmek

Rüyada mezarlık görmek

Bir yakýnýnýz, kötü bir hastalýktan kurtulacak. Ancak rüyada babasının öldüğünü görmek farklı biçimde tabir edilir. Kişinin işlediği bir suç ya da yaptığı bir hata dolayısıyla yaşadığı pişmanlık anlamına gelir. Kefenli bir halde bir mezarda yattigini görmek, bir kadinla nikahlanmasina işarettir. Gördügü ve isittigi seylerden menfaatlanir. Eğer eski ve terkedilmiş mezar gördüyseniz, sevdikleriniz sizi terkedecek demektir. Kişiye seçimlerine dikkat etmesi konusunda uyarı da bulunur.

Next

Rüyada mezarlýk görmek, rüya tabiri mezarlýk, rüya mezarlýk yorumu, rüya tabirleri mezarlýk

Rüyada mezarlık görmek

Farklı dinlere mensup kişilerin defnedildiği bir kabristan görmek, kişinin ruhen bir arayış içinde olduğuna, kendini hiç bir yere ait hissetmediğine delalet eder. Siz de bu muazzam Rüyada Açık Mezara Girmek Rüyada açık mezara girmek, çevrenizde sizi çekemeyen ve iyiliğinizi istemeyen bir kişinin olduğu ve size zarar vermek için fırsat kolladığı anlamına gelir. Bazen de kabristan ölüme işarettir. Rüyada Mezarlık Görmek Rüyada mezarlık görmek; Mezarlıkta ölüp yeniden dirildiğini görmek, kişinin hayatında yeni bir dönemin başladığına, kişisel farkındalığının yükseldiğine yorumlanır. Rüyada mezardan çıktığını görmek Rüya gören şahıs mezardan çıktığını görürse bu durum büyük bir doğal afetin yaşanacağına işaret sayılır.

Next

Rüyada Mezar Taşı Görmek

Rüyada mezarlık görmek

Bu derslerin alınması yolunda kişi bazı hatalar ve önemli atılımlar yaşayabilir. Aile saadetine, bütün bir ailenin huzurla, birlikte ve dayanışma içinde yaşamasına, ailevi sorunların çözülmesine ve kişinin eşi ile arasının daima iyi ve güzel olmasına işarettir. Rüyada mezar görmek ne anlama gelir? Mezarda yatan kişiye duyduğum sevgiden idi ama o kişiyi tanımıyordum. Oğlum kadının yabancı olduğunu biliyordu. Ancak bu rüya hayırla yorumlanmaktadır. Bunun tam tersi olarak, rüyada ölünün gülmesi, alınacak olan güzel, hayırlı ve sevindirici haberlere işaret eder.

Next

Rüyada Mezar mezarlık Görmek

Rüyada mezarlık görmek

Rüyayı gören kadın ise geçmişte yaşanmış bir gönül ilişkisinin tekrar hatırlanması ve bazı münasebetlerin aralarında yaşanacak olması şeklinde yorumlanır. Rüyanızda bir mezar yeri satın aldığınızı ve ölmeden önce o yerde mezarınızı kazdırarak yaptırdığınızı ve üzerine adınızı yazdırdığınızı görmeniz, tanıdığınız bir hanımla evleneceğinize, rüyanızda bir kabri bir mezarlıktan alıp başka bir mezarlığa naklettiğinizi görmeniz; sizin Veya çocuklarınızın o yerde bir ev yaptıracaklarına, rüyanızda kendi evinizin çatısında bir mezar kazdığınızı görmeniz; ömrünüzün uzun bacağına delalet eder. Rüyada Temiz Mezar Görmek Rüyada temiz mezar görmek geçmişe işaret eder. Boş mezar görülmesi uzak akrabalardan birinin vefat etmesine yorulmaktadır. Kendi evinin çatisinda bir mezar kazmak, ömrünün uzunluguna işaret-tir.

Next