Ruční naviják. PROTECO Ruční naviják 42.07

Ruční navijáky: lanové navijáky a pásové navijáky

Ruční naviják

Po tom byste se měli postarat o vodítko. Jejich funkce jsou prováděny kovovými deskami s pouzdrem. Vodicí svorky pro tato zařízení vyžadují dvě. Modifikace s pružinou je lepší nepřihlížet. Pro zpevnění rámu je na okrajích mnoho svarů malých okrajů. Jednoduchá a rychlá montáž pomocí závitov. Lano je provlečeno bubnem a uchyceno svěrkou.

Next

Rucni navijak vratek lanovy

Ruční naviják

Rámy jsou nejčastěji instalovány široké. Vodě odolný naviják s planetovou převodovkou. Pro rukojeť potřebujete psa se zámkem. Jednoduchý model Konvenční ruční naviják mechanický, pákatyp s vlastními rukama se shromažďuje jednoduše. V tomto případě by jeho šířka neměla překročit 3,5 cm, páka naopak bude vyžadovat délku 35 cm, v některých modifikacích je připevněna k pružině.

Next

Ruční mechanické naviják mechanické páky

Ruční naviják

Za tímto účelem se vybírají ocelové desky, jejichž tloušťka je asi 2,3 mm. Tři rychlosti s převodovými poměry 1:4,25; 1:10,92 a 1:21,85. Lanový naviják z pozinkovaného ocelového plechu se zdvihovou nosností do 190 kg. Nejsou vyrobeny z kovu, což vám umožňuje zapomenout na korozi, když je používáte ve vodě nebo na mokré zemi. Nejnovější model, rychlý a silný.

Next

Rucni navijak vratek lanovy

Ruční naviják

Lanový naviják z pozinkovaného ocelového plechu se zdvihovou nosností do 500 kg. Výsledkem je, že páka spočívá na vodítku. Maximální tažná síla je 1200 kg. Pevná celopozinkovaná konstrukce, stavitelné nápravy, délka rámu 6,5 m, 8x úchytová oka, rezerva s držákem, pneu 185 R14C, odsolovací zařízení, přídavné přední rolny, zadní boční rolny n. Musíte začít s montáží modelu podle standardního schématu.

Next

Ruční navijáky: lanové navijáky a pásové navijáky

Ruční naviják

Naviják slouží pouze k tažení předmětů. Vnější korpus navijáku z tvrzeného plastu, 10 m tažné ocelové lano prům. Je však třeba zmínit nedostatky zařízení. Kovaný hák je osazen bezpečnostní západkou. Především byste měli dělat svařovací desky. Pokud je buben blízko řetězového kola, bezpečnostní spojka nebude fungovat. Navijáky se liší především svým maximálním horizontálním tahem, který by měl být přizpůsoben předmětům, které s nimi chceme táhnout nebo snížit.

Next

Rucni navijak

Ruční naviják

Maximální tažná síla je 450 Kg. Naviják je vyroben z oceli a pro zvýšení korozní odolnosti opatřen zinkovým povlakem. Začněte práci s vyhledáváním nosného rámu. Ruční lanový naviják z pozinkovaného plechu s tažnou silou do 894 kg. Lehký a kompaktní přívěs s nízkým těžištěm, vhodný pro vysoké zatížení. Především je třeba poznamenat, že v tomto případě je možné použít hvězdičky o malém průměru. V tomto případě musí být lano navinutoBuben je utažen kolem bezpečnostního kolíku.

Next

Ruční navijáky: lanové navijáky a pásové navijáky

Ruční naviják

Pevná celopozinkovaná konstrukce, stavitelné nápravy, délka rámu 6 m, 8x úchytová oka, rezerva s držákem, pneu 185 R14C, odsolovací zařízení, přídavné přední rolny, naváděcí zadní rolny,. Praktický ruční naviják na upínací popruhy, kurty do šíře 50 mm a délky 20m. Důležité je také poznamenat, že páka je připojena k pojistnému kolíku. Chcete-li to provést, je třeba přístroj našroubovat. To bude vyžadovat velký šroub.

Next

Autonavijáky pro auta, na přívěsy Díly a příslušenství pro přívěsy

Ruční naviják

V našem obchodě jsou lanové navijáky, které jsou z výroby vybaveny ocelovým lanem a ty, které si můžete vybrat sami. Existují různé typy ručních navijáků. Doporučené parametry lana jsou uvedeny v tabulce. Vlastnosti produktu 2-režimový uzamykací mechanismus maximální nosnost 2000 kg dva pevné háky s pojistkou lano o tloušťce 4,5 mm a délce 2,5 m. Naviják je vybaven uzamykacím mechanizmem ve dvou módech, ocelovým lanem o průměru 4,5 mm a délkou 2,5 m, který spolu s trvanlivými háky generuje tažnou sílu 2 000 kg. V některých modelech však chybí. Pásy se nedotýkají ani při velmi intenzivním používání díky speciální pletené konstrukci.

Next