Skrytá vášeň. Skrytá vášeň

Skrytá vášen 1 diel

Skrytá vášeň

Líbia je zdeptaná a rozhodne sa spáchať samovraždu skokom z mosta. Je považován za jeden nejúspěšnějích seriálů, co byly kdy natočeny. Keď si odmyslím všetky tie časti, ktoré som nevidela a ani mi nechýbali, tak tam bolo pár scén, ktoré sa mi páčili č na ktorých som sa nasmiala. Juan sa bezhlavo zamiluje do Normy, ktorá je zatvrdnutá voči láske, pretože sa stala obeťou znásilnenia a bola svojou matkou Gabrielou prinútená vydať sa za Fernanda, ktorého nemiluje a nič k nemu necíti. Navštívi jeho manželku Gabrielu, ktorá si myslí, že Líbia chce situáciu využiť, a zosmiešni ju pred celou rodinou. Žáner: , , Krajina pôvodu: Dĺžka: 45 minút Dej sa začína tým, že bratia Reyesovci Juan , Oscar a Franco podozrievajú sestru Líbiu , že má milenca. Je pravda, že Pasión de gavilanes splňuje všechny parametry úspěšné telenovely.

Next

Skrytá vášeň

Skrytá vášeň

Každý z nich zvedie jednu sestru Elizondovú, hoci v skutočnosti im ide iba o peniaze rodiny, aby si vylepšili svoju situáciu. Keď sa bratia o tom dozvedia, sú proti ich vzťahu, ale Bernardo Elizondo ich uistí, že jeho úmysly s ňou sú čisté a úprimné. Bratia nájdu jej telo a sú presvedčení, že išlo o vraždu, ktorú má na svedomí Bernardo. Reyesovci však nevedia, že Bernardo je ženatý s Gabrielou a má tri dcéry. Přesto se oproti řadě jiných telenovel zdá vše správně vyvážené.

Next

Seriál Skrytá vášeň online ke zhlédnutí

Skrytá vášeň

Obsah Juan, Oscar a Franco jsou bratři, kteří mají ještě sestru Libii. Líbia sa až po jeho smrti dozvie, že bol ženatý. Hlavne niekde v druhej polovici. Zhruba desať erotických scénok a v ôsmych tá istá herečka. No a určite treba vynechať niekoľko posledných častí. I když místy skřípal scénář, tak všechny klady téhle telenovely ho přebíjely.

Next

Skrytá vášeň

Skrytá vášeň

Juan predstiera, že s plánom súhlasí. Doñu Gabrielu tam však nenájdu, a preto sa rozhodnú zostať na haciende, vydávajúc sa za murárov, ktorých Gabriela najala, aby postavili dom pre Normu a Fernanda. Hodnotit telenovely po stránce inteligentních dialogů, kompaktnosti a originálnosti příběhu či talentu hlavních protagonistů je dle mého naprostý nesmysl. Nie že by mala zlú postavu, ale do tváre to bol vyslovene podpriemer. Popis: Súrodenci Reyesovci, Juan,Franco,Oscar a Libia, museli utiecť zo svojho domu po tom, čo zavraždili ich rodičov a prišli do mesta, kde vlastnia pekáreň, ktorá im umožňuje viesť skromný, ale čestný život. Franco a Sara sa rozhodnú zosobášiť.

Next

Hviezda telenovely Skrytá vášeň má koronavírus: Úprimné slová fanúšikom!

Skrytá vášeň

. Kritizovat telenovelu za něco takového je jako kritizovat sci-fi za to, že je tam moc mimozemšťanů a cizích planet. Musím proto tuto telenovelu hodnotit pozitivně, neboť se dokázala vymanit ze zaběhnutých norem, aniž by musela sáhnout k podvodným trikům jako jsou masky tlustých či ošklivých, historické reálie nebo zdvojení či ztrojení herci. V hlavných úlohách sa predstavila herecká dvojica a Danna García, stvárňujúca sympatických zaľúbencov Juana a Normu. Je o vztazích, které od první chvíle provázejí nesnáze v podobě únosů, vražd a jiných odporných zločinů.

Next

Skrytá vášeň

Skrytá vášeň

Po bohatstve túžiaci Oscar vidí v Bernardovi bránu k lepšiemu a majetnejšiemu životu. Myslim, ze tento serial tak skoro asi nic neprekona. Ostatné herečky, ktoré súložili, alebo slúžili ako dekorácia boli na tom rovnako, ak nie ešte horšie. Všetko sa zmení, keď sa Juan a Norma prvýkrát uvidia. Keď do jej života vstúpi Juan, spozná silu pravých citov a skutočnej hlbokej lásky a práve on ju vyt rhne z osamotenia, do ktorého bola osudom uvrhnutá. Oscar a Franco súhlasia, jedine Juan je proti. Onedlho Libia Reyesová zistí, že je tehotná, a preto sa rozhodne vyhľadať Bernarda.

Next

Skrytá vášeň

Skrytá vášeň

Komplikovanost mnohých jiných telenovel je dle mého pro Evropany příliš astmatická. Bohatí, chudobní, starí, mladí — všetci sme sa ocitli na jednej lodi snažiac sa poraziť spoločného nepriateľa menom Za rovnaký povraz ťahajú aj svetoznáme celebrity, keďže respiračné ochorenie neobchádza ani slávne osobnosti. Bratia s ich vzťahom súhlasia. Líbia sa nakoniec prizná, že sa tajne stretáva so zámožným starším mužom, ktorého identitu však nechce prezradiť. Jej manžel Bernardo Elizondo spadne z koňa a po náročnej operácii zomiera.

Next

Skrytá vášeň

Skrytá vášeň

Ale je to telenovela, tak čo ste čakali? Až kým sa im do cesty nepripletie nečakaná prekážka - láska. Pepa porodí krásne dieťatko a teší sa spolu s manželom Arthurom. Pokud ho máte rádi, můžete objektivně hodnotit jednotlivé telenovely. Atraktívna kolumbijská herečka a speváčka Danna Garcíová informovala fanúšikov o svojom zdravotnom stave prostredníctvom sociálnej siete, kde úprimne priblížila skutočnú situáciu. Zostávam v šoku, keď vidím ľudí v baroch a na diskotékach. Prečo ne idu videa Neregistrovaný užívateľ 23. Postupne sa s tým musí zmieriť aj on a Líbia navyše otehotnie.

Next