Srí lanka dovolená. Dovolená Nespoutaná Srí Lanka, Srí Lanka, Srí Lanka , 27.04.20, Polopenze

Zájezdy do Norska

Srí lanka dovolená

Během okruhu navštívíte magický Taj Mahal a pevnost Agra, královské město Jaipur a jeho magický. Vybírat můžete z letovisek jako , nebo. Zařízení funguje od roku 1975 a má na starost péči o slony, kteří by v divoké přírodě nebyli schopni přežít. Pro pohodlí hostů nabízí často stravování. We understand that the first draft is rarely perfect. Připadne-li svátek na dny víkendu, posouvá se zpravidla pracovní volno na první následující pracovní den. Denní rozpočet tak lze držet na úplném minimu nebo si naopak můžete připlatit a dopřát luxusu, který by vás v Evropě přišel na podstatně vyšší částku.

Next

Dovolená Nespoutaná Srí Lanka, Srí Lanka, Srí Lanka , 27.04.20, Polopenze

Srí lanka dovolená

Slunce je již výše, teplota stoupá, tep se zvyšuje. Místní kuchyně: Tradiční srílanská kuchyně v sobě nese vlivy indické, arabské, anglické nebo také portugalské. Teprve tady začíná pravé dobrodružství. Nachází se v blízkosti poloostrova Přední Indie na ostrově Cejlon, což byl také do roku 1972 oficiální název státu. Stále je znát i koloniální duch ostrova, který byl dříve známý jako Cejlon.

Next

Srí Lanka

Srí lanka dovolená

V případě, že potřebujete více informací o některém z nabízených zájezdů nebo máte zájem o destinaci, kterou jste v naší nabídce nenašli, zanechte nám na sebe kontakt a my se Vám ozveme! Čistá ranní obloha nám dopřála krásné pohledy a nádherou ranní atmosféru u Maha Bodhi Tree, tedy posvátného stromu buddhistů. Doplatek je nutno uhradit nejpozději 35 dní před nástupem na zájezd. Pro cestování na Srí Lanku je zatím stále nutné vyřídit si předem vízum, o to si zažádáte elektronicky. Malý člověk s velkým srdcem a širokým úsměvem. Jejich někdejší krásu a majestátnost si umíme shora představit. K tomu různé dezerty a při ochutnávání durianu jsme si řekli, že je čas jít na hotel. Nebo třeba jen žvýkáním betelu se jako barevná a voňavá ozvěna vrátí po příjezdu domů v podobě šťavnatých vzpomínek.

Next

Srí Lanka

Srí lanka dovolená

S vydatnými dešti se na Srí Lance můžete setkat i v období sucha. Kokosová samby s cibulkou, limetkovou šťávou, zeleným a červeným chilli předčila naše očekávání. Srí Lanku je vhodné poznat, její kulturu, obyvatele, plantáže, přírodní skvosty, faunu i vše ostatní. Tak neváhejte a zkuste ho i vy. Srí Lanka je ale ideální destinací také pro všechny, které nebaví trávit celou dovolenou pouze pobytem na pláži. Všechny rezervace ubytování, transferů, programů apod.

Next

Srí Lanka dovolená

Srí lanka dovolená

Vše bylo naprosto báječně zorganizované, průvodce Peťa byl nejúžasnější, vše zajistil, vyprávěl, doprovázel, zahrnoval nás vědomostmi, a zkušenostmi, vždy trpělivě odpovídal na zvídavé dotazy. Okolí nabízí i spoustu dalších zážitků… Říká se, že ke každému úžasnému zážitku a místu, se váže zajímavý příběh. Klienty, kteří s námi mají absolvovat zájezd v pozdějším termínu, prosíme o strpení. Ukážeme Vám to nejzajímavější z exotického ostrova Srí Lanka a na závěr Vás čeká relaxace na bělostných plážích Malediv. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete. Dali jsme si mořské potvory, pečené prasátko, dhal, Kott Sambar, lunu miris, Brinjal a tempuru.

Next

Srí Lanka Dovolená 2020

Srí lanka dovolená

Nejdříve poznáte ty nejkrásnější pláže Srí Lanky a po té Vás čeká relax na bělostných plážích na Maledivách. Srí Lanka - perla indického oceánu Kokosy, prales, kohouti-národní ptáci Srí Lanky, rýže a čaj, buddhistické památky a drahokamy. Čekají na vás sloni, pávi, krokodýli, opice, levharti a další zástupci vzácné fauny. Proč kombinovat Srí Lanku a Maledivy? Nechte doma starosti a pojeďte do této nádherné země, kde je úsměv skutečně nakažlivý. Náš příběh začal ještě v Česku.

Next

Zájezdy do Norska

Srí lanka dovolená

Zkušeným cestovatelům doporučujeme zájezd , na kterém za 16 dní poznáte tento nádherný region, úplně odlišný například od Radžastánu na severu. V Asii se můžete inspirovat také , a a v neposlední řadě i sousední. Jejich stavitelé byli perští inženýři. Prozkoumejte spolu s naším průvodcem růžové město Jaipur s jeho slavným palácem Hawal Mahal a vystoupejte na mohutný hrad a pevnost Amber. Obdivovat budete také buddhistické chrámy či zajímavé mešity, například Davatagaha.

Next