Stolní soustruh. Warco Super Mini, stolní soustruh na kov, variabilní otáčky, 43 kg

Warco Super Mini, stolní soustruh na kov, variabilní otáčky, 43 kg

Stolní soustruh

Obrobek je upnut na vřeteno, které se otáčí, což je při soustružení hlavní pohyb. Soustruhy se používají na obrábění vnějších i vnitřníchválcových ploch, k obrábění kuželů, tvarových rotačních těles, řezání závitů nebo vrtání osových otvorů. Při poruše zařízení zakoupeného u nás zajistíme zdarma svoz stroje do servisního střediska a opravené zboží Vám zdarma zašleme zpět. Nezáleží na stavu a stáří,koupím i neudržovaný rezavý i nefunkční vrak či jednotlivé díly k soustruhu a příslušenství. Garance Servis plus garantujeme po dobu 24 měsíců od prodeje zboží, pak řešíme vše po domluvě. © 1999-2020 Machineseeker Group GmbH. Tvrzený vodící šroub, uložený v kuželových seřizovatelných ložiscích.

Next

▷ Stolní Soustruh Kupte použité na Machineseeker

Stolní soustruh

Stroj otáčí obrobek rotační statický pohyb a pracovní nůž se posouvá lineární pohyb a postupně odebírá jednotlivé vrstvy materiálu z povrchu či vnitřku obrobku. Machineseeker Group GmbH nepřijímá žádnou odpovědnost za obsah odkazovaných webových stránek. Velikost svislých soustruhů je charakterizována největším oběžným průměrem a maximální hmotností obrobku. Pro své kompaktní rozměry je vhodný hlavně pro malé stolní soustruhy délka 80mm, vnější průměr 32mm, max. Do naší nabídky jsme pro Vás všechny produkty perfektně roztřídily do příslušných kategorií, abyste vše přehledně a rychle našli. Základními částmi univerzálního hrotového soustruhu jsou: lože, vřeteník, koník, saně čili suport, suportová skříň, posuvová a závitová převodovka, elektromotor.

Next

▷ Stolní Soustruh Kupte použité na Machineseeker

Stolní soustruh

K soustruhu nabízíme jako vždy široké portfolio příslušenství. Kovonastroje originalni,prumyslova profi kvalita,znacene,pouzite ale velice zachovale,ciste a promazane. Hmotnost celého balení - 49 kg, pro bezpečné zabalení pro převoz kurýrní službou je váha komplet balení 51kg. Soustruh je velmi starý druh stroje - jednoduché soustruhy pro obrábění dřeva byly užívány už ve starověku dřevoobráběcí stroje. Svislý soustruh neboli karusel má vodorovnou upínací plochu a obrobek se otáčí kolem svislé osy.

Next

Soustruhy na kov : m.pcinpact.com

Stolní soustruh

Dokonce i název Mini soustruh je původně od Warco. Predstavovane parametre: - frezka a soustruh vykon cca 500W - tocny priemer min. Cena je počítána na základě idnividuální kalkulace. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin. Cenově výhodný, vysoce přesný a plně vybavený soustruh pro náročného uživatele.

Next

Soustruh na kov ED 300ECO 230V

Stolní soustruh

Mam zaujem o kupu stolneho kombi soustruhu a frezky na 230V. Kroutící moment 2,240 Nm vřetena 8 upínací průměr 250 - max. Po loži se pohybuje suport, a to buď pomalým nebo závitovým posuvem. Obrobky se upínají do sklíčidla, mezi hroty, na trny apod. Vyrobeno v Japonsku Technické specifikace: Řídící jednotka: Mazatrol 640T Nexus Max.

Next

Soustruh na kov ED 300ECO 230V

Stolní soustruh

Mechanické části jsou téměř jako nové. Soustruh má litinové provedení lože, suportu a koníku, ocelové ovladače. Nad ložem je vřeteník a proti němu koník. Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Maximální přesnost a vysoká produktivita práce. Každý soustruh Warco je plně testován kvalifikovaným členem našeho týmu před odjezdem z našich prostor, a je dodáván s protokolem o individuální přesnosti měření. Holzmann, Numco, Optimum nebo třeba Proma.

Next