Szkoła podstawowa nr 7 szczecin. Ranking Szkół Podstawowych Szczecin 2020

Szkoła Podstawowa Nr 7, Złotowska 86, Szczecin

Szkoła podstawowa nr 7 szczecin

Nad przygotowaniem uroczystości czuwała p. Tak w skrócie wyglądała praca uczniów nad projektami. Każdy uczeń rozpoczynające naukę w pierwszej klasie szkoły podstawowej czeka z wielką niecierpliwością na moment, gdy zostanie pasowane na pełnoprawnego ucznia. Nasz szkolny Teatr Cieni wystawił nowy spektakl oparty na motywach lektury J. Na zakończenie młodzież chętnie wykonywała pamiątkowe zdjęcia z p. Najlepsi okazali się trzecioklasiści ze Szkoły Podstawowej Nr 53. W tym roku szkolnym w świąteczną atmosferę wprowadziły nas Jasełka Bożonarodzeniowe, które odbyły się 21 grudnia 2018 r.

Next

Szkoła Podstawowa Nr 1

Szkoła podstawowa nr 7 szczecin

Nauczyciele naszej szkoły systematycznie podnoszą swoje kwalifikacje, uczestnicząc w licznych formach doskonalenia zawodowego. Uczniowie z naszej placówki będą przygotowywać szmaciane laleczki będące symbolem pomocy, jakiej udzielą najbardziej potrzebującym dzieciom na świecie. Wszystkie klasy uczestniczyły w uroczystości poświęconej 100 rocznicy odzyskaniu niepodległości. Oprócz tego można było zobaczyć karty z alfabetem Braila, karty z wypukłymi rysunkami, wypukłą kostkę Rubika. Nasi młodzi widzowie zostali zaskoczeni połączeniem teatru cieni z udziałem aktorów i kukieł, które zostały przygotowane przez uczniów z klasy 2a. Nowik oraz życzeń dla dyrekcji, nauczycieli i pracowników niepedagogicznych. Śnieg nie sypie, temperatura jesienna a nasza szkoła kolejny rok mimo wszystko wprowadziła świąteczną atmosferę.

Next

Szkoły podstawowe w Szczecin

Szkoła podstawowa nr 7 szczecin

Uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 41 z Oddziałami Integracyjnymi ratują dzieci na świecie! W tym roku do zabawy przystąpiło dziewięć placówek. Studenci zwrócili szczególną uwagę na sposób podejścia do osób, które mogą potrzebować takiej pomocy. W kategorii soliści uczennica Natalia Górska otrzymała wyróżnienie. Bednarek Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek. Beneficjentem projektu jest Gmina Miasto Szczecin.

Next

Aktualności

Szkoła podstawowa nr 7 szczecin

Uwieńczeniem naszej przygody z lekturą było opracowanie bajki na kartach Kamishibai, którą zaprezentowaliśmy w bibliotece szkolnej naszym młodszym kolegom. Widzowie zobaczyli walkę diabłów z aniołami o dusze młodych ludzi, gdyż wiele osób w pogoni za pieniędzmi, sławą, chęcią zaimponowania innym, całkowicie zapomina o tym, co jest najważniejsze w czasie Bożego Narodzenia — miłość i czas spędzony z bliskimi. W majowe przedpołudnie uczniowie klasy 1b zabrali swoich Rodziców do świata bajek i baśni… Montaż muzyczno-słowny pt. Plakaty przedstawiały hasła i rysunki zachęcające do dbania o czystość akwenów i oszczędzania wody. Uczniowie raz w tygodniu zmagają się z wybranymi przez opiekuna grami lub łamigłówkami logicznymi. Tym razem została przedstawiona zabawna przygoda świętego Mikołaja, który spotkał się z Pokemonami. Maksymiliana Golisza w Szczecinie ma przyjemność zaprosić 29.

Next

Szkoła Podstawowa Nr 1

Szkoła podstawowa nr 7 szczecin

Informację należy przekazać do 20. Istnieje także możliwość kontaktu ze specjalistą: prawnikiem i pedagogiem. Po ukończeniu szkoły podstawowej uczniowie kontynuują kształcenie w szkołach ponadpodstawowych. Szanowni Rodzice: Zmiana procedur składania dokumentów w procesie rekrutacji do przedszkoli publicznych i I klas szkół podstawowych, w związku z koronawirusem w Polsce. Zakwalifikowały się aż dwie drużyny: Kasia Adamska i Paula Pietrzak oraz Marcelina Makarow i Ola Siemieńska. Zachwycone dzieci głośno biły brawa i nie ukrywały swojego entuzjastycznego przyjęcia spektaklu zorganizowanego z serii Nauczyciele- Dzieciom. Zanim oddamy się wakacyjnej beztrosce, przyswoimy sobie kilka podstawowych zasad.

Next

Szkoła Podstawowa Nr 7 Szczecin ul. Złotowska 86

Szkoła podstawowa nr 7 szczecin

Z tej okazji nauczyciele naszej szkoły przeprowadzili w klasach pogadanki o szkodliwości palenia tytoniu. Drzwi sal lekcyjnych zostały ozdobione niebieskimi dekoracjami i plakatami. Przygotowany spektakl był inscenizacją legendy i przybliżył widzom jej treść. Na jednego wychowanka przypada 0,09 nauczycieli. Wspomożecie Państwo w ten sposób trudną sytuację w przedszkolu i szkole związaną z dużą ilością zwolnień lekarskich wśród nauczycieli. W Europie szczepienia ochronne są prowadzone od ponad 200 lat.

Next

Szkoła Podstawowa Nr 7, Złotowska 86, Szczecin

Szkoła podstawowa nr 7 szczecin

Wybieraj bezpieczne miejsca do zabawy - z dala od ulic, mostów, torów kolejowych! Wszystkich chętnych prosimy o wykonanie kartek, które będą wyrazem wdzięczności za trud i pracę jaką wykonują lekarze, pielęgniarki, ratownicy medyczni oraz pozostali pracownicy służby zdrowia w tym trudnym czasie. Zaleca się wysłanie skanu lub zdjęcia podpisanego wniosku i pozostałych również podpisanych dokumentów droga mailową na adres placówki. Kilkoro uczniów z klas integracyjnych pomagało w budowie statku potrzebnego do dekoracji. Bieżące informacje o sytuacji w przedszkolu i szkole będą umieszczane na stronie szkoły i na komunikatorze iDziennika. Przecież nasze koty to rodzina Cukierka, był więc Landrynek, Ptyś, Pączek i wiele innych.

Next

Z życia szkoły

Szkoła podstawowa nr 7 szczecin

Zgodnie z kilkuletnią tradycją uczniowie klas pierwszych uroczyście posadzili swoje pierwsze drzewko — wiśnię osobliwą Umbraculifera. Szkoła zapewnia uczniom bezpieczne miejsce do nauki i zabawy. Pokazali, że warto być otwartym na innych. Aktu Pasowania na Ucznia symbolicznym ołówkiem dokonała Pani Dyrektor Lilianna Popławska, w asyście Pani Wicedyrektor Katarzyny Iwanowskiej oraz wychowawczyń klas pierwszych. Specjalnym życzeniem naszego gościa było udzielenie młodzieży kilku wskazówek, jak pomagać osobom niewidomym. Obchody 100 lecia niepodległości w naszej szkole zapoczątkował konkurs poezji patriotycznej uczniów klas I-V.

Next