Umely zivy plot. Umelý živý plot

Umělý živý plot

Umely zivy plot

Instalace je velice snadná a zvládne ji skutečně každý bez potřeby speciálního nářadí. Už nemusíte čekat roky na to, až vám s nejistým vzhledem vyroste živý plot , pořiďte si imitaci živého plotu s okamžitým efektem a snadnou instalací. Prodej možný pouze po celých baleních! Ratanová zástěna je odolná různým vlivům počasí, je nenáročná na údržbu a má dlouhou životnost. Umělé živé ploty jsou vyrobeny z odolných materiálů určených pro venkovní použití s důrazem na realistické provedení listů. Realistický vzhled, dlouhá životnost, snadné zastínění, neusychá, neopadavá a je vhodný i pro alergiky. Dnešné špičkové výrobky nejdú na prvom pohľad, a často ani na dotyk, rozoznať od živých variantov. Kde umělé živé ploty, mřížoviny, umělý bambus a zelené stěny využijete? Dekorativní část plotu tvoří skupiny listů břečťanu vpletných do dřevěného rastru.

Next

Umelý živý plot za trvale najnižšie ceny Eshop m.pcinpact.com

Umely zivy plot

Nabídku doplňují ploty na dřevěném rastru s nůžkovou konstrukcí, umělý rattan v metráži, a. Rozměry rolí jsou od 1m výšky až po 2m výšky. Typy umělého živého plotu Vybírat můžete z několika variant. Umělý plot dokonale imituje živý plot z hlediska funkce i vzhledu. A navíc, žádná z těchto zástěn na podzim neopadá a budou vám sloužit po celý rok. Plot je tvořen z drátu, do kterého jsou vpleteny dvě různé barvy pásků napodobující živý plot.

Next

Umělé živé ploty všeho druhu za nejlepší ceny.

Umely zivy plot

Tyto ploty jsou velmi oblíbené díky snadné instalaci a příznivé ceně. Jak si můžete snadno nainstalovat umělý živý plot? Specifikace: Dekorativní část plotu tvoří skupiny listů břečťanu, vpletené do plastového rastru. Mimo jiné utlumí šíření hluku a vy si tak budete moct vychutnat váš odpočinek ještě kvalitněji než do teď. Pro montáž stačí nůžky nebo štípačky a kotvící materiál dle druhu podkladu. E-shop na umělé živé ploty, zelené stěny, bambusy, stínící tkaniny a ratan v metráži. Největší výhody však přichází, když se začneme zajímat o údržbu.

Next

Umělý plot, zástěny

Umely zivy plot

Ide o naozaj vydarenú imitáciu živého prírodného plota, tak aby bola splnená nielen zatieňovacia ale aj okrasná funkcia. Nejčasteji se používají elektrikářské stahovací pásky, případně šroubky, nebo sponky dle podkalu na který se plot instaluje. Téměř vše si můžete prohlédnout v našem showroomu v Praze 9. Nemusíte být zahradníci, abyste měli pěkný plot s krásně zelenými listy. Ve srovnání s pravými živými ploty jsou ty umělé absolutně nenáročné — a to jak nákladově, tak i fyzicky. Všetky potrebné informácie o oplotení nájdete v našich.

Next

m.pcinpact.com

Umely zivy plot

A výhodou je, že je celoročne zelený. Mřížka nosného rastru je tvořena oky na koso o rozměru cca 6x6cm. Výše zmíněné zástěny vytvoří na vaší zahradě nebo na balkoně přírodní kulisu, která vás navíc ochrání před zvědavými pohledy sousedů a kolemjdoucích. Predstavujeme vysoko kvalitné umelé stromy, palmy a kvety pre interiéry i exteriéry. Upevnenie sa realizuje na existujúci plot, stenu a pod. Při maximálním roztažení je velikost plochy 1m na výšku a 2m na šířku. Výhodou umelého živého plota je veľmi realistické prevedenie často až na nerozoznanie od prírodného originálu, veľmi jednoduchá inštalácia na existujúce pletivo či stenu a prakticky žiadna následná údržba.

Next

Umělé živé ploty v rolích

Umely zivy plot

V našem sortimentu najdete všechny nejoblíbenější druhy umělých živých plotů a stínící techniky. Zástěny vydrží déle, pokud budou umístěné na zastíněné zahradě, než když na něj bude celé dny svítit sluníčko. Nemusíte na jejich údržbu nakupovat žádná hnojiva nebo jiné přípravky podporující růst nebo zdraví plotů — nepodléhají plísním ani hnilobě. Výhodou tohto druhu oplotenia je ľahká inštalácia a bezúdržbovosť. Práve preto sú tak obľúbenou dekoráciou. Tvar nebo rozměr ratanové zástěny je možné upravit pevnějšími nůžkami nebo odlamovacím nožíkem, a protože jsou její vlákna svařena za vysokého tlaku, zástěna se po odřezání netřepí. Umělý živý plot je pohledově jednostranný, ale i oboustranný, čili vypadá pěkně z obou stran, jakmile jej připevníte k plotu.

Next