Vakıfbank müfettiş yardımcılığı sınavı. VAKIFBANK MÜFETTİŞ YARDIMCILIĞI SINAVI İLE İLGİLİ SORULARA CEVAPLAR

VAKIFBANK MÜFETTİŞ YARDIMCILIĞI SINAVI İLE İLGİLİ SORULARA CEVAPLAR

Vakıfbank müfettiş yardımcılığı sınavı

Soruma gelince, bildiğiniz üzere sınavlarda ibf, mühendislik ve hukuk temelinde üç ayrı katogerilendirme mevcut. Vakıfbank personel alımı sınavına başvuru yapmak isteyen adayların ne gibi şartları yerine getirmesi gerektiği duyuruda detaylı olarak bildiriliyor. Kariyer planı yapan yeni personellerin kesinlikle katılması sağlana bu eğitimler bankaya ait Eğitim Müdürlüğü tarafından verilmektedir. Yazılı sınavı kazanmasına rağmen, 31. Sektörde 9 yıldır çalışan biri olarak gerek gözlemlerimden yola çıkarak gerekse de bu işin yapılması gerekenleri sıralayarak sizlerle beyin fırtınası yapmaya çalışacağım. Fakat karşılıklı saygı ve yasalara uygunluk çerçevesinde oluşturduğumuz yorum platformlarında daha sağlıklı bir tartışma ortamını temin etmek amacıyla ortaya koyduğumuz bazı yorum ve moderasyon kurallarımıza dikkatinizi çekmek istiyoruz.

Next

Vakıfbank Müfettiş Yardımcılığı Giriş Sınavı Başvuruları Başladı!

Vakıfbank müfettiş yardımcılığı sınavı

Sýnava baþvuran adaylar içerisinde baþvurusu uygun görülmeyen veya baþvuru koþullarýný taþýmadýðý halde sýnav ücretini yatýran adaylarýn yatýrdýklarý ücret iade edilecektir. İktisatlar için zeynel dinlerin çıkmış sorular kitabını mutlaka çözün ve inceleyin. Sınavın yazılı bölümü; Genel Yetenek, Yabancı Dil ve Bilim sorularından oluşan çoktan seçmeli test şeklindedir. İlana başvuru yapacak adayların aşağıdaki şartları taşıyor olması gerekmektedir. Sınava katılacak adaylardan bazı nitelikler aranmakta ve bu nitelikler sonucunda adayların yerleşim işlemleri yapılacaktır. Şuanda yayınlanan bir ilan bulunmamaktadır.

Next

Vakıfbank Müfettiş Yardımcılığı Alımı

Vakıfbank müfettiş yardımcılığı sınavı

Vakıfbank sınav başvurusu yapacak olan adaylarda yaş şartı aramaktadır. Sınav sonucunun, söz konusu 30 günlük süre içerisinde yayınlanamaması halinde yayınlanması planlanan yeni tarih, yine Bankamızın yukarıda belirtilen internet sitesinde adaylara duyurulacaktır. Sözlü sınavda başarılı olarak yazılı sınava girme hakkı kazanan adayların yazılı sınav günü yanlarında sınav giriş belgelerini, resimli kimlik belgelerini, kurşun kalem ve silgi hazır bulundurmaları isteniyor. Olağandışı bir durum olmadığında personelle pek işleri olmazlar. Vakıfbankta Hangi Pozisyonlar ile İşe Başlayabilirim? Bankanın her yıl kadrosuna kattığı ve binlerce kişi arasında seçilen kişilerden olabilirsiniz. Bu tavsiyeler forumlarda olmaz sektörden biri olarak konuşuyorum. Aday kendisine tanýnan Seçmeli Alan Testleri'nden sadece bir tanesini seçecektir.

Next

Vakıfbank Kamu Personeli Alımı ( Müfettiş Yardımcısı ) İlanı Yayımladı! İşte Şartlar

Vakıfbank müfettiş yardımcılığı sınavı

İşte bu koşullar; Başvuru Koşulları İlana başvuruda bulunacak adayların lisans mezunu olmaları isteniyor. Sistem üzerinden başvurusunu tamamlayan adayların Bankamıza herhangi bir belge göndermesine gerek yoktur. Vakıfbank personel alımı açıklamasında bulundu. Bankaların güncel alımlarının bulunduğu sayfalarımız şu şekildedir. Bunun yanında birinci oturumda yer alan genel yetenek ve yabancı dil testleri, sınava katılacak tüm adaylar için zorunludur.

Next

Vakıfbank'tan Müfettiş Yardımcılığı Giriş Sınavı Duyurusu

Vakıfbank müfettiş yardımcılığı sınavı

Bu süreden sonra veya sözlü olarak yapýlan itirazlar dikkate alýnmayacaktýr. Kimlik Kartý , üniversite diplomasý veya geçici mezuniyet belgesi ve yabancý üniversitelerden mezun olan adaylar için YÖK'ten onaylý denklik belgesinin fotokopisi, - Askerlik terhis veya tecil belgesi ile yerleþim yeri ikametgah belgesinin fotokopileri, - 2 adet vesikalýk fotoðraf ve Adli Sicil Kaydý, talep edilecektir. Vakıfbank kendisine ait internet sitesi üzerinden yayımladığı bir duyuru ile 2019 yılının ilk personel alım ilanını adaylara duyurdu. Sözlü sınavın tarihi, saati ve sınavın yapılacağı yerin adresi, yazılı sınavı kazananlara e-posta ile bildirilecektir. Kamu bankasında olması dediğim gibi yükselme , ileri de iyi pozisyonlara gelme , ilgi ve alaka görme adına size avantajlar sağlayacaktır. Yazýlý sýnavý kazanmasýna raðmen, 31.

Next

Vakıfbank Personel Alımı 2019 (Banka Sınavları ve İlanları GÜNCEL)

Vakıfbank müfettiş yardımcılığı sınavı

Yazılı sınavı kazanan adaylardan, sözlü sınav öncesinde; - Nüfus Cüzdanı, Üniversite diploması veya geçici mezuniyet belgesi ve yabancı üniversitelerden mezun olan adaylar için YÖK'ten onaylı denklik belgesinin fotokopisi, - Askerlik terhis veya tecil belgesi ve ikametgâh ilmühaberinin aslı ya da fotokopileri, - 2 adet vesikalık fotoğraf ve Adli Sicil Kaydı, talep edilecektir. İlgili testin süresinin sona ermesiyle birlikte kitapçıklar toplanacak ve ara verilmeden Yabancı Dil Testine geçilecektir. Bu noktada en önemli konu forumlardan ve sitelerden Ankara Üniversitesinin yaptığı sınavları mutlaka çözmek olacaktır. Vakıfbank persone alımı 2019 başvuruları ise bugün itibari ile başlarken 15 Mart 2019 tarihine kadar devam edecek. Sınava başvuran adaylar içerisinde başvurusu uygun görülmeyen veya başvuru koşullarını taşımadığı halde sınav ücretini yatıran adaylar ile birden fazla sınav ücreti yatıran adayların yatırdıkları ücret iade edilecektir. Bir arkadaşımın ürettiği uygulamayı sizlerin beğenisine sunmak istiyorum.

Next

VakıfBank Müfettiş Yardımcılığı Giriş Sınavı

Vakıfbank müfettiş yardımcılığı sınavı

Kamu bankası olması bence çok önemli bir avantaj. Hacı Adil Yolu Çayır Çimen Sk. Sınav giriş belgesinde yazılı sınavın hangi tarihte ve nerede düzenleneceği belirtilecek. Türkiye'nin en büyük ve en güçlü bankalarından biri olmasının yanı sıra kamu bankası olması nedeni ile de bankada çalışmak istiyorum diyen kişiler tarafından tercih edilen Vakıfbank yeni iş alım ilanı yayımladı. Adayýn seçmesi gereken Alan Testini seçmemesi ya da yanlýþ bir test seçmesi halinde, adayýn Seçmeli Alan Testi Bankaca re'sen belirlenecektir. Yaş sınırı var biliyorsunuz ve bölümlere göre zorunlu ve seçmeli sınav konuları bulunmakta. Aktüerya, Aktüerya Bilimleri, Bankacılık, Bankacılık ve Finans, Bankacılık ve Finansman, Bankacılık ve Sigortacılık, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, Ekonometri, Ekonomi İktisat , Ekonomi ve Finans, Ekonomi-Yönetim Bilimleri, Finans, İşletme, İşletme Bilgi Yönetimi, İşletme-Ekonomi, Kamu Yönetimi, Küresel ve Uluslararası İlişkiler, Maliye, Muhasebe, Muhasebe Bilgi Sistemleri, Muhasebe Sigortacılık ve Risk Yönetimi, Muhasebe ve Denetim, Muhasebe ve Finans Yönetimi, Muhasebe ve Finansal Yönetim, Muhasebe ve Finansman, Risk Yönetimi, Sermaye Piyasası, Sigortacılık, Sigortacılık ve Risk Yönetimi, Siyaset Bilimi, Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi, Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler, Uluslararası Finans, Uluslararası İlişkiler, Uluslararası İlişkiler ve Avrupa Birliği, Uluslararası İşletme, Uluslararası İşletme Yönetimi, Uluslararası İşletmecilik, Uluslararası İşletmecilik ve Ticaret, Uluslararası Ticaret, Uluslararası Ticaret ve Finansman, Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik, Yönetim Bilişim Sistemleri bölümleri, İlana ayrıca Hukuk Fakülteleri veya Mühendislik Fakültelerinin Bilgisayar Mühendisliği, Bilişim Sistemleri Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Endüstri Sistemleri Mühendisliği, İşletme Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği bölümlerinden mezun adaylarda başvuru yapabilecek.

Next