Vana pro seniory. Havarijní instalatérská služba: Vana pro seniory

Program pro seniory a handicapované

Vana pro seniory

U těchto typů van máte možnost najít spoustu potřebných vychytávek a možností, kteréuživatelům usnadní a přizpůsobí každodenní koupací rutinu. Vany s dvířky vynikají patentovaným systémem dvířek z boku vany a díky tomuto vstupu v kombinaci s madly se stane koupelna místem příjemnějším , než tomu bylo doposud. Seznámíme Vás s výhodami a přednostmi jednotlivých materiálů. Dalším použitím může být větší sprchový kout. Toho všeho můžete dosáhnout, a ani se přitom neohnout. Vedle základních verzí se tyto vany nabízejí i v luxusním provedení s volitelnými hydromasážními systémy a na zakázku i v různých barevných provedeních.

Next

Vana, koupelnové vany

Vana pro seniory

Láhev je ideální pro: fitness, jogging, do waist bagu pro in-line bruslaře. V případě vany Intro vás překvapí prakticky umístěný odtok uprostřed vany, který umožňuje pohodlné koupání ve dvou. Srovnejte ceny produktů internetových obchodů. Tím si podmaní nejeden mladý pár či rodinu s dětmi. Opora je určena nejen pro seniory, ale i pro každého, kdo ocení bezpečný a pohodlný vstup do vany.

Next

Havarijní instalatérská služba: Vana pro seniory

Vana pro seniory

Každá vana má silikonové těsnění, dvacetiletou záruku na vodotěsnost dveří, speciální uzavírací mechanismus a protiskluzový povrch. V katalogu nemáme podrobnější informace o vana pro seniory. Trendy vzhled umocňuje hranatý styl vnitřního prostoru. Máme vystaveny funkční vzorky hydromasážních van, masážních panelů a parní box. Takto bude skvělé stříkat se ve vaně. Vana One 1300 x 725 je dobrou volbou pro všechny, kteří řeší v koupelně variantu vany nebo sprchového koutu. Pro vyšší pevnost a tuhost konstrukce je na výrobu použita celobuková vrstvená ohýbaná překližka.

Next

Vany pro seniory: velká pomoc k udržení samostatnosti :: Pomoc v domácnosti

Vana pro seniory

SoapSox se skládá z antimikrobiální houby, takže je lze jemně čistit v pračce a lze ji také sušit př. Vyznačují se vysokou úrovní řemeslného zpracování, jednoduchou instalací a standardním uživatelským komfortem. Tyto pantofle s více než tisíci štětinami a pemzou jsou vyrobeny se zaměřením na dokonalé vyčištění chodidel a prostoru mezi prsty, dále masáž spodní i vrchní strany chodidel a ošetření ztvrdlých a popraskaných pat. Jindřich Vařecha trochu jízlivě na otázku, jak se mu vstupuje do vany. Vůbec se nebude zabudovávat do stavby. To je tvárný a odolný materiál, jež umožňuje výrobu van nejrůznějších rozměrů i atypických tvarů.

Next

Vany pro seniory

Vana pro seniory

Máte zájem o vanu nebo celou koupelnu přístupnou a bezpečnou pro seniory? Tím je zajištěno soukromí, diskrétnost a samostatnost. A platí to nejen pro seniory a rodiny s dětmi. Vany jsou přizpůsobeny tak, aby každý senior mohl používat vanu zcela bez pomoci asistující osoby. Sezení je tak pevné, ale zároveň dostatečně pružné a komfortní. Samozřejmostí je i masážní systém ve třech základních provedeních nebo dle individuálních požadavků.

Next

Vany pro seniory: velká pomoc k udržení samostatnosti :: Pomoc v domácnosti

Vana pro seniory

Křeslo Omar má pevnou konstrukci z ohýbaného bukového dřeva v barvě přírodní a povrch je upravený lakem. Nebo zadejte inzerát zdarma a rychle prodejte nepoužívané. Jednou z možností jsou i vany pro seniory. Vany nemusí být obezděny, ale mohou i volně stát v prostoru. K většině van si můžete vybrat pro větší bezpečí praktické nerezové madlo a pro sprchování například vanovou zástěnu či dveře. Mělká vana pro seniory může být vhodným.

Next

Vana pro seniory a imobilní VOVO (4 rozměry)

Vana pro seniory

Ta umožňují bezpečně do vany vstoupit a poté bez nutnosti překračovat vysoký okraj opustit. Je sice přednostně určena tělesně. Sedátko do vany ocení hlavně starší. Rekonstruujte svou koupelnu i s ohledem na svůj věk. Lze je umýt v šetrném cyklu a sušit v s.

Next