Viadrus u22. U22

U22

Viadrus u22

Vysoká účinnosť spaľovania,nízky obsah popola,výborné emisné parametre s možnosťou ruč. Stoga, pišite nam, komentirajte, pohvalite ili nas kritizirajte ako niste zadovoljni našom uslugom. Plynové kotle se dají třídit do různých kategorií. Izravne transportne troškove povrata kupac snosi sam. Více informací ke zpracování osobních údajů naleznete v.

Next

VIADRUS U22 Economy

Viadrus u22

To vše v návaznosti na kvalitní projekt topení a servis. Proizvod koji ste kupili nije u skladu s vašim očekivanjima? Nebo jste již produkt zakoupili s chcete naspat vlastní hodnocení či recenzi na Viadrus U22 Economy 6 čl. Konstrukční provedení spalovací komory umožňuje spalování paliva přirozeným odtahem spalin bez podpory ventilátoru, a to v teplovodních systémech s přirozenou i nucenou cirkulací topného média. Više detalja oko povrata, pročitajte u. Često ste nam se znali javiti mailom ili telefonom i pohvaliti profesionalnost, kvalitetu usluge, brzu isporuku, ili predložiti poboljšanja. Odlučili ste se ugradnju kotla na bio masu, ali još uvijek ne možete odlučiti koju opciju odabrati - kotao na drvene cjepanice ili kotao na pelete.

Next

VIADRUS U22 Economy

Viadrus u22

Podle toho volíme typ i maximální výkon plynového kotle. Plynové kotle určené pro kotelny mají rozsah od 64 až do 750 kW. Cast-iron gasifying solid fuel boiler with manual fuel loading serving for the ecological combustion of firewood, brown and black coal Output: 15-21-25-30-34-38-41 kW Fuel: Firewood, brown and black coal Advantages:. Účel zpracování osobních údajů: a prodej a dodání zboží správné osobě jméno, příjmení, datum narození, adresa, kontaktní údaje , b zaslání potvrzení objednávky, informování o stavu objednávky, eventuálně zasílání obchodních sdělení email, telefonní číslo. Nije moguće vratiti rastavljene, korištene ili oštećene proizvode kao i proizvode koji ne posjeduju originalnu ambalažu i prateću dokumentaciju. Varianta kotle Hercules U 22 P je určena pro spalování plynných paliv, varianta Hercules U 22 N pak pro spalování kapalných paliv.

Next

VIADRUS Hercules U22D9 45 KW (Centrala termica)

Viadrus u22

Uživatelské hodnocení a recenze kotle Viadrus U22 Economy 6 čl. IČO: 29400082, sídlem: Bezručova 300, 735 81 Bohumín. Izvedba ložišta omogućuje izgaranje goriva prirodnim putem, odvodom dimnih plinova bez podrške ventilatora, u sustavima tople vode s prirodnom i prisilnom cirkulacijom medija za grijanje. Tyto kotle umí spalovat kusové dřevo, dřevěné pelety, koks, hnědé a černé uhlí. Zabudovaním uvedenej sady získate automatický kotol na spaľovanie drevných peliet.

Next

Kotli Viadrus U22

Viadrus u22

Plynové kotle se hodí do každého typu domů, ať už to jsou starší domy, novostavby nebo rozsáhlé průmyslové komplexy. Do dvou let jsme byli čtyři a spokojení zákazníci nás doporučovali do náročnějších projektů. Tento kotol je vhodný na otvorené aj uzavreté systémy. Ideálne riešenie pre prestavbu klasického kotla určeného na pevné palivo,vhodné pre typ viadrus u22,Buderus, Attack a pod. Verze tohoto kotle se stejným počtem článků a různým výkonem se liší pouze úhlem náklonu roštu.

Next

VIADRUS U22 Economy

Viadrus u22

Automatické kotle bývají použity zejména v objektech bez přívodu plynu u kterých je požadován vysoký komfort obsluhy a nízké provozní náklady. Čuguna malkas apkures katli Viadrus U22 izceļas ar īpaši ilgu apkures katla paredzētās kalpošanas laiku. Pored certifikata koji potvrđuju sigurnost vaših osobnih podataka i bonitet naše tvrtke, ističemo i 20 godina tradicije i iskustva, tisuće zadovoljnih klijenata u Hrvatskoj i inozemstvu te individualan pristup i brigu o svakom kupcu što je najbolje jamstvo da je kupovina na termometal. . Viadrus rūpnīcas ražotie malkas apkures katli atbilst visiem Eiropas kvalitātes standartiem. Čuguna malkas apkures katli Viadrus U22 ir viens no augstvērtīgākajiem izstrādājumiem, kas tiek piedāvāts tirgū. Při výběru vhodného plynového kotle je třeba si především rozmyslet, jestli chceme plynový kotel pouze na vytápění nebo i na ohřev teplé vody.

Next

Náhradné diely VIADRUS

Viadrus u22

Nema problema, u roku od 14 dana od primitka proizvoda, proizvod vratite na našu adresu i mi ćemo vam vratiti novac. Chystáte se koupit produkt: Viadrus U22 Economy 6 čl. Kontakty: Cenové nabídky, návrhy, obchod: mobil: 603 486 989 email: Působíme po celé Moravě: Brno, Brno venkov, Vyškov, Slavkov, Bučovice, Rousínov, Ivanovice, Morkovice, Prostějov, Olomouc, Kroměříž, Přerov, Kuřim, Tišnov, Blansko, Sloup, Adamov, Boskovice, Hodonín, Hustopeče, Pohořelice, Židlochovice, Šlapanice, Rajhrad, Rosice, Moravský Krumlov, Mikulov, Kyjov, Znojmo, Zlín, Otrokovice. Tradiční kotle na tuhá paliva se uplatní především tam, kde jsou požadovány nízké pořizovací i provozní náklady. Máme vlastní sídlo společnosti a kvalitní zázemí pro naše zaměstnance — topenáře, instalatéry.

Next

Versatile cast

Viadrus u22

Viadrus U22 apkures katli vajadzibas gadījumā ir aprīkojami ar granulu degli, tādējadi pārveidojot par granulu apkures katli. Na našich stránkách jsou kotle na tuhá paliva rozděleny na kotle s ručním přikládáním a na automatické kotle. Pripremili smo za Vas kratki članak koji će vam pomoći u donošenju konačne odluke, a za sva dodatna pitanja i pojašnjenja, na raspolaganju vam stoji i naš prodajni tim na brojevima telefona 043 445 135 i 043 531 398. Zato vas prosimo, da nam pišite, pripombe, pohvale ali nas kritizirajo, če niste zadovoljni z našimi storitvami. Výkon: 16-21-25-30-34-38-41 kW Palivo: palivové dřevo Přednosti:. Zostava kotla nova:Kotol,podstavec pod kotol,násypník,podávač,riadiaca jednotka,ventilátor,všetko nové. Malkas apkures katli krāsnis ar palielinātu iekraušanas atveri, kas dod iespēju ievietot apkures katlā Viadrus U22 arī liela izmēra malku.

Next