Vltava kempy. eKempy KATALOG všechny kempy, autokempy, chaty, apartmány

Vodácký kemp v Jižních Čechách

Vltava kempy

Poloha kempu nabízí nejen sjíždění řeky Vltavy, ale i výlety na kole či autem do nedalekých měst jako jsou například Český Krumlov, Rožmberk nad Vltavou, Vyšší Brod či přehrada Lipno. Velmi dobrý stav - byl na vodě jen párkrát. Vodácké kempy a tábořiště na Lužnici, Otavě a Sázavě Na přiložených mapách naleznete vodácké kempy a tábořiště na , a. V areálu najdete hlavní restauraci s domácí kuchyní a dva venkovní bary pro příznivce osvěžujících nápojů a tak se u nás nemusíte obávat příliš dlouhého čekání na svou objednávku. Ubytovaní v tábořišti mohou využívat sociálních zařízení v blízkosti tábořiště a sprchy v kempu. O nás Kemp Vltava nabízí především přátelské prostředí v přírodě, ochotný personál, půjčovnu lodí a zajištění dopravy vybavení i posádky.

Next

Informace o Kempu Na Pískárně

Vltava kempy

Nabízíme: ubytování - stravování - občerstvení - 250 míst k sezení - dvě velká parkoviště - nové sociální zařízení - teplá voda 14 sprch! Ve volné chvilce určitě stojí za to navštívit známý cisterciácký klášter, který se nachází v bezprostřední blízkosti kempu a nabízí krásný výhled na řeku Vltavu. Tento kemp je v pořadí druhý větší kemp na dolním toku Vltavy a nachází se na jejím pravém břehu. V areálu je bufet s nápoji a základním teplým jídlem jako je sekaná, párky atd. Centrum Vyššího Brodu je od kempu vzdálené cca 450m. Naši zákazníci obdivují nádhernou přírodní scenerii, vzdálenou jen 20 minut jízdy autem od centra Prahy.

Next

Kemp Český Krumlov

Vltava kempy

Na dalších mapách naleznete i seznam všech zmiňovaných vodáckých kempů a tábořišť na , a. Místo je velmi dobře dostupné pro všechny dopravní prostředky včetně autobusu či nákladního auta. Lze využít ale také ubytování v samotném kempu nebo hotelu. Kemp je bezbariérový, celý areál je oplocen a jsou zde veřejná ohniště. Zobrazit místo , kde najdete i seznam vodáckých kempů a tábořišť.

Next

Kempy

Vltava kempy

Jihočeský vodácký autobus Společná přeprava vodáckým autobusem je nová přepravní služba pro klienty kempů, půjčoven lodí, tábořišť a hotelů kteří si ji dopředu objednali pro své zákazníky. Pro Váš volný čas máme připravené dětské hřiště - hřiště na volejbal, asfaltové hřiště na nohejbal a tenis! Všechny tratě jsou dlouhé cca 11 km. Teplé sprchy, splachovací záchody, omezený prostor pro parkování aut. Kontakt na správce : 778 736 421 211 Tábořiště Hogan - Šabina Na levém břehu řeky Ohře, kousek před mostem nad soutokem se řekou Svatavou najdete romantickou loděnici s tábořištěm a občerstvením. O ubytování a službách je možno se informovat na uvedených kontaktních telefonech nebo zasláním objednávek. Vzdálenost do centra města 800m. Ubytovna a restaurace Pod mostem v Karlových Varech se nachází na levém břehu na konci Karlových Varů asi 600 m pod Pražským mostem v ohybu řeky.

Next

eKempy KATALOG všechny kempy, autokempy, chaty, apartmány

Vltava kempy

Podrobný popis Ubytování a okolí Celý areál je umístěn na levém břehu Vltavy, v lesnatém údolí Bojovského potoka. Pokud plánujete strávit na vodě více dnů, určitě bude potřeba počítat s kempy. Vybavení: přenosné suché záchody, sprchy, pitná voda v arálu loděnice, ubytování v chatkách. My jsme pro Vás připravili malý seznam s kempy na Vltavě v Jižních Čechách: Tábořiště Lenora —Houžná ř. Nabízí vám dopravu mezi kempy a loděnicemi několikrát denně. Chatky pro školní kurzy 120 Kč na osobu.

Next

Kemp na Šumavě

Vltava kempy

Na tento zážitek jistě budete vzpomínat. Plastová C1 Noah Innuendo v super stavu, nelepená, téměř nepoužívaná. Tábořiště se nachází 1 km pod Doubským mostem naproti dostihovému závodišti po vodě pod ostrůvkem na pravé straně řeky Ohře. Nedaleko je velké nákupní centrum. Je zde ohniště, kde je možno na roštu rožnit maso. Jde o poslední větší a vybavenější kemp Českého Krumlova.

Next

Vltava

Vltava kempy

Tábořiště je za silnicí a v areálu je na převoz lodí a raftů k zapujčení kára, kemp je terasový, zatravněn a oplocen. Poskytujeme ubytování ve stanech, v chatkách, nově v apartmánech či pod širým nebem. Na Vltavě je kemp skoro na každé zatáčce, a tak by s tím neměl být problém. Měchenice mají rovněž velmi dobré vlakové a autobusové spojení s centrem. Vybavenost kempu je na vysoké úrovni, nechybí zde restaurace, ubytovna se sociálním zázemím, chatky, občerstvení, prodejna potravin a vodácký obchod. Můžete zde navštívit historické náměstí s koloritem malebných restaurací a kavárniček, či si odpočinout ve stínu příjemném parčíku.

Next