Voice cesko slovensko 2019 porota. The Voice Česko Slovensko 2019, 2. souboje: Finálová Top 12 je kompletní

Viktoriya Michshenko

Voice cesko slovensko 2019 porota

Bab už vyhrálo tolik po sobě Ivana Bagová, Sabina Křováková, Lenka Hrůzová, Emma Drobná, Tereza Mašková — to pořád ještě nestačí pět ženských vítězů po sobě? K Pepovi se přidala , k Janě , ke Kalimu a k Vojtovi. Ona ta písnička od Beatles není sračka jak to nazvala Monika ale je to takový experimentální dost alternativní kousek a to asi nebude přímo trefa do černého pro komerčního diváka. Na začátku roku 2016 pak spustila první termíny castingových kol. Že si Jana vybere Valentínu se dalo čekat podle spoileru z upoutávky, nicméně vyřazení Lucky považuju za vůbec největší nepspravedlnost letošního Voice, i když Jana si tím na sebe upletla bič jelikož si tím snížila šanci celou soutěž vyhrát teď už musí spoléhat jenom na Petra Juháse a i to je sázka do loterie. Ve třetí řadě pak cestu kolem světa a ve čtvrté možnost vystoupit před. Podľa mňa Kristián porazí Anna Máriu aj v počte sms, predsa mu zostal nejaký fanklub ešte zo superstar.

Next

Toto je kompletní porota nové řady The Voice Česko Slovensko 2019

Voice cesko slovensko 2019 porota

V minulých ročníkoch pôsobil ako kouč a svoju zverenkyňu Lo Hrůzovú v roku 2014 doviedol až k víťazstvu. Za samotnou snahou Markízy a Novy refreshnúť formát môže byť aj neistá sledovanosť, ktorá sa s Hlasom Česko Slovenska v minulosti spájala. Hlas Jakuba je sice dobry, ale to frazovani bylo katastroficke. Dala to krásne, to nepopieram, ale nedokažem sa na jej hlase odbavovat ako chlapi…prečo asi? Najlepšie by bolo, keby Peter prešiel cez divákov, ale to asi nehrozí, nemá veľký fanklub. Poprvé o postupu soutěžících rozhodovaly pouze hlasy od diváků, přičemž z každého týmu musel jeden člověk vypadnout a druhý postoupit.

Next

Porota Hlasu je kompletná, televízie oznámili posledné meno

Voice cesko slovensko 2019 porota

Vojta srdcem zvolil Markétu a já proti jeho rozhodnutí nic nenamítám. Vítězkou soutěže se stala Annamária d'Almeida. Novinkou v soutěži byl také tzv. Kristián má výhodu, že to ozdobí chraplákom, ale Peter je kandidát na odstrel, si všimni aké silné nástupy majú v svojich piesňach jeho konkurentky v tíme, Peter musí čarovať, aby zaujal …. To kto postúpi ďalej závisí len na porote. Ve čtvrté řadě Dejdara nahradil. Trio děvčat se mnou nic nedělalo, i když bych vybrala Lucii.

Next

The Voice Česko Slovensko: V porotě bude i Jana Kirschner!

Voice cesko slovensko 2019 porota

Původně média spekulovaly, že se moderátorem stane , jelikož začal úzce spolupracovat s Primou. Sice se mi taky líbí, ale radši bych Markétu. A kteří koučové si za své finální rozhodnutí zaslouží pověsit za střeva do průvanu? Rozstřel, kdy o posledním možném místě do semifinále rozhodovali diváci. J velká kauza a navíc ta písnička mě taky nebere,to uz má M. Jsem zvědavá, jak se Jakub popasuje se se The Sound of Silence.

Next

Česko Slovensko má talent

Voice cesko slovensko 2019 porota

Kristián to ještě může zachránit když se do toho pořádně opře chraplákem, dokážu si ho v tom představit. Vybirala to produkce ale dobrej kouc by rekl, ne tohle rozhodne nikdo zpivat nebude, je to jen k zesmesneni…pepa riskuje, to me na nem bavi, jsem si jista, ze kdyby on se rozhodoval mezi Dianou a kristianem, posle dal Kristiana…. Stačilo pár hlasů a finále dopadlo úplně jinak. Asi k ni má Vojta přece jen nějaký citový vztah. To by bolo fajn k tej Your song pridať sláčiky , aby sa to umocnilo atmosférou a keďže je to klavírny song, tak Peter ako beznádejný gitarista tam bude zase len tak postávať s mikrofónom, či ako? V tomto případě bylo však jasné, že osudnou se stane jen pro jednoho z nich. O výherci stejně jako v jiných talentových soutěžích rozhodují diváci. Slovenskú stranu bude zastupovať Mária Čírová a českú Tereza Kerndlová.

Next

Jana Kirschner a její nešťastné pohazování s vlasy: Rýpl si už i kolega Pepa Vojtek

Voice cesko slovensko 2019 porota

Ale daleko víc by mu vážně seděl song co má Jakub a nebo song co má Husarka, ten by mu hlasově padnul jako ulitý. Česko Slovensko má talent 2013 vyhrál opět slovenský Miroslav Sýkora. Moderátoři zůstali i v této řadě stejní. Doplatili The Apples na Slávikov biznis? Narozdíl od SuperStar a X-Factor zde nehraje prvotní roli image. Tá sa na obrazovke príliš neobjavuje. Valentína rovněž zpívá výborně, ale není tak likeable jako Lucka.

Next

Porota Hlasu je kompletná, televízie oznámili posledné meno

Voice cesko slovensko 2019 porota

V páté řadě ho nahradil , který předchozí čtyři řady moderoval. Vítěz souboje: Jakub Moulis Daniel Kapitán vs. Stačí jeden hanopis od Theyey a bude na trilionu :- : Tak třeba za to vážně může Pepe za to zakopávání chlapů do země a tlačenku bab, kdoví. Každopádně pokud jsem o některých zpěvačkách psal, že bych je rád viděl v příští , Lucka je mezi nimi na prvním místě. Kali je takovej tulpas jako Drahos, bez nazoru, jen posloucha co mu v produkci reknou, neumi si prosadit svoji.

Next

Čo to preboha robia? Podľa divákov porota The Voice Česko Slovensko 2019 totálne zlyhala. Toto je dôvod!

Voice cesko slovensko 2019 porota

A Dyk me nastval s Dominikem, ne kvuli jeho vyhazovu, ale ze mu nechal tenhle song. Vojtek spevákom rockovej skupiny Kabát, pôsobí aj v muzikáloch. A který náš diskutující se dočkal pocty od samotné vítězky? Vítěz získal 50 tisíc euro, automobil, zájezdy v hodnotě 350 000 Kč a možnost vystoupit před. Autorem fotografie na pozadí je Michaela Feuereislová Copyright © Borgis a. Minimálně jeden chlap to dnes rozhodně odnese, Dominik je po tom debilním odstřelovém výběru asi jasný ale mám velký strach i o Petra a Kristiána. Zaujímavosťou je, že Kirschner sa už v minulosti mala stať porotkyňou jednej speváckej súťaže, keď sa vážne špekulovalo o jej nasadení do vtedy ešte plánovaného slovenského X Factoru.

Next