Vzp klub pevného zdraví. Příspěvky a výhody pro dárce krve v roce 2020

Poznejte nového partnera Klubu pevného zdraví

Vzp klub pevného zdraví

Využijte poslední šanci a pošlete své dítě na léčebně-ozdravný pobyt u Černého moře v Bulharsku. A když potřebujete vyřídit něco osobně na pobočce, nemusíte jezdit daleko. Zbývá už jen jeden volný turnus v termínu 31. Originální jsou skvělým spodním prádlem nejen pro sport. Vážení klienti, i v roce 2020 můžete získat z fondu prevence příspěvky na své aktivity související s péčí o zdraví, které nejsou hrazené z veřejného zdravotního pojištění.

Next

Dospělí

Vzp klub pevného zdraví

Ostatní dárci musí splnit podmínku, že absolvovali dva bezpříspěvkové odběry krve za posledních 365 dní, nebo tři bezpříspěvkové odběry v období uplynutých dvou let, z toho jeden z nich za posledních 365 dní. Týkají se zejména žádostí u bezlepkové diety a nízkobílkovinné diety, ale například i benefitů pro těhotné ženy nebo pro dárce krve. A nezapomeňte, že řadu dalších výhod a slev můžete získat jako členové našeho. Pořiďte si je za výhodné ceny na Trenýrkárna. Členové Klubu pevného zdraví získají slevu 10 % na celý sortiment. Vivobarefoot, Feelmax, Sole Runner, Ahinsa, Leguano, Sockwa, ZeaZooKids a mnoho dalších, také prstové ponožky, rovnače prstů Correct Toes, fyzioterapeutický kořenový koberec Rooty Rug a další doplňky. Pročtete si proto vždy pečlivě podmínky u konkrétního příspěvku, o který máte zájem, a také obecné podmínky pro získání příspěvků z fondu prevence.

Next

VZP

Vzp klub pevného zdraví

Po celé ČR máme totiž 190 poboček. Vše potřebné najdete na této stránce, nebo volejte naši infolinku 952 222 222. Na tento benefit dosáhnou bez problémů všichni dárci, kteří darovali krev více než 10x v životě — držitelé Janského plakety nebo Zlatého kříže na něj totiž mají nárok, aniž by darovali v daném kalendářním roce krev. Kompletní nabídku naleznete na , kde můžete objednávat on-line. Díky nejširší síti smluvních lékařů a zařízení vám hrazenou péči poskytne téměř každý praktický lékař i specializovaný odborník. Nový partner Klubu pevného zdraví nabízí nejširší výběr bosých bot v České republice. Další výhody můžete získat díky členství v našem.

Next

Klub pevného zdraví

Vzp klub pevného zdraví

Dopřejte si v pohodlí vašeho domova! Ideální čas na aktivní dovolenou je konec roku — Silvestr. Druhé přímé zvýhodnění pro dárce krve nabízíme už řadu let u léčebných výloh s limitem 3 mil. Na péči o jednoho klienta máme připravených v průměru téměř 35 tisíc korun, což je nejvíce ze všech pojišťoven. Není ale možné čerpat ve stejném kalendářním roce oba druhy příspěvku — jak pro neaktivní dárce, tak pro aktivní dárce. S chytrými hodinkami budete mít váš sportovní výkon pod kontrolou! Samozřejmě máte možnost využít i další finanční příspěvky z fondu prevence, které v rámci věkové skupiny poskytujeme např.

Next

Poznejte nového partnera Klubu pevného zdraví

Vzp klub pevného zdraví

Slevové kódy uvádějte do poznámky objednávky, jejich znění naleznete zde:. Odborný personál vám ve dvou prodejnách, v Praze 6 a Praze 4, poradí při výběru té správné bosé boty a prozradí, jak správně chodit, držet tělo a klást nohu. Vaši přátelé a známí k nám mohou přejít do 31. Jak zdravě běhat, se můžete naučit v klinice zdravého pohybu, kde získáte lekci s 50% slevou. .

Next

VZP

Vzp klub pevného zdraví

Bezpečná na lezení hledejte na Lanexu. Spojte příjemnou dovolenou se sportem. Mořský koník prospívá dětem Pobyt u moře je skvělý způsob, jak si chronicky nemocné děti zlepší a upevní své zdraví. Ideální najdete přes portál MegaUbytko. Jim nabízíme částku 500 Kč na rehabilitační a rekondiční aktivity lázeňského typu nehrazené z veřejného zdravotního pojištění.

Next

Dospělí

Vzp klub pevného zdraví

Věnujete se nebo by jste se chtěli věnovat lukostřelbě? V obchodě Outfit 4 Events pořídíte reflexní i za výhodné ceny. V případě dotazů nás kontaktujte na e-mailu. Kryje léčebné výlohy, odpovědnost za způsobené škody a dle sjednaných podmínek i úraz, osobní věci či hospitalizaci. Při osobní návštěvě bude sleva poskytnuta po prokázání se kartou člena Klubu pevného zdraví. Rezervujte si — spojíte tak relax na chatě s lyžováním nebo snowboardingem.

Next

Klub pevného zdraví

Vzp klub pevného zdraví

Pro zdraví je nezbytný pohyb a pravidelná sportovní aktivita. Novinkou roku 2020 je , tedy pro ty, kteří letos odběr krve nepodstoupí, ale za dárcovství v minulosti byli oceněni alespoň bronzovou medailí prof. Neoficiální stránky - Toužíte po příjemném odpočinku? Vyberte si jednu z ortopedických lamelových matrací sestavených na míru podle vašich potřeb. Členové mohou získat zajímavé cenové zvýhodnění. Z toho až 2 000 Kč můžete získat na rehabilitační a rekondiční aktivity lázeňského typu nehrazené z veřejného zdravotního pojištění, např. S výběrem matrace a doplňků vám rádi poradí odborní prodejci. Stačí se včas registrovat u lektora ve vašem regionu.

Next