Wellness jižní morava. Amande Hotel v Hustopečích se skvělou kuchyní i vinným wellness.

Ubytování wellness pobyty Jižní Morava

Wellness jižní morava

Nachází se zde i historické město Lednice, které v oblasti lázeňství má rozhodně co nabídnout. Vinná réva se zde pěstuje již od dob Keltů. Nechte se okouzlit místní kulturou a užijte si wellness Jižní Morava. Přijeďte se o tom do Hnanic u Znojma přesvědčit. Právě na jižní Moravě v roce 1956 vznikla první moravská chráněná krajinná oblast — Moravský kras — a že tu leží rovněž jeden ze čtyř národních parků České republiky — Národní park Podyjí.

Next

Chaty a chalupy s wellness

Wellness jižní morava

Jižní Moravou kráčelo do Evropy křesťanství, podél zdejších řek se během staletí zrodilo velké množství městeček a měst, na svazích se prostírají vinice a ovocné sady. Moderní klimatizované pokoje s balkony, výborná kuchyně, prostorné wellness centrum s bazénem apod. Nástup na pobyt je možný pouze s platnou rezervací a při nástupu je nutné prokázat se vytištěným kupónem. Spoustu klientům jsme zachránili oslavu na poslední chvíli, kdy dárkový poukaz obdrželi do pár minut po vyřízení objednávky. Těšit se můžete na moderní hotely v Podyjí, které nabízí různorodé pobytové balíčky pro páry, jednotlivce i seniory. Neztrácejte čas hledáním pobytu přes jednotlivé stránky hotelů. Wellness pobyty se v posledních letech stávají čím dál více oblíbenější a vyhledávanější dovolenou.

Next

Jižní Morava s neomezeným wellness

Wellness jižní morava

Součástí romantického pobytu je dokonce privátní saunování a noční koupání v bazénu a vířivce s láhví vychlazeného sektu. K závazné rezervaci je potřeba uvést číslo kupónu. Všechny pobyty, které máte rezervovány v tomto termínu budou po dohodě s každým z Vás jednotlivě posunuty na jiný termín. Wellness v hotelu Vám nabízí vynikající relax zážitek v moderním prostředí s finskou saunou, whirlpool s vlastní sprchou, odpočinkovou místnost s dřevěnými houpacími lehátky a ochlazovací káď s ledovou vodou. Románská rotunda, postavená kolem poloviny 11. Všechny hotely jsou prověřeny jak námi tak z Vaší strany, jelikož máte možnost po absolvování pobytu hotel nezávisle ohodnotit a pomoc tak dalším klientům při výběru pobytu.

Next

Amande Hotel v Hustopečích se skvělou kuchyní i vinným wellness.

Wellness jižní morava

Děkujeme Vám za Vaši přízeň a pokusíme se laťku přinejmenším udržet. Čekají vás bohaté bufetové snídaně a neomezený vstup do wellness. Radniční věž Znojmo Znojemská radnice s věží byla postavena v polovině 15. Samozřejmě nabízíme i týdenní pobyty, nebo cenově zvýhodněné pobyty ve všední dny. Jižní Morava nabízí turistům velké možnosti pro trávení aktivní dovolené. Saunu, vířivku i celé wellness je možno využívat také zcela privátně. Příroda Jižní Moravy je Vám k dispozici.

Next

Wellness hotel Jižní Morava

Wellness jižní morava

Vinařství na jižní Moravě patří mezi nejstarší v celé Evropě. Prohlédněte si jednu z mnoha místních expozic a vraťte se ze své dovolené obohacení nejen o zážitky, ale také o nové vědomosti. Wellness hotel Pohoda patří mezi nejmodernější wellness hotely poskytující i lázeňské pobyty či wellness pobyty na vysoké úrovni. U romantické varianty pobytu si užijete večeři při svíčkách s vínem i privátní saunu a noční koupání, wellness pobyt vás potěší dokonce dvěma večeřemi, různými masážemi a infrasaunou. Jižní Morava okouzluje velké množství návštěvníků rozmanitostí a bohatstvím přírodních krás. Jižní Morava je protkána cyklistickými vinařskými stezkami, které nabízejí neobvyklé spojení — kolo a víno. Každý si může vybrat, jaký způsob pohybu je mu nejbližší.

Next

Ubytování Jižní Morava

Wellness jižní morava

Hotel je umístěn v samém centru Valtic, cca 100 metrů od náměstí a 200 metrů od zámku Valtice. Zdejší lidé dobře vědí, že skutečné poklady se neukrývají na dně moří, ale ve vinných sklepech. Přijďte si odpočinout do našeho klubového privátního Wellness centra, kde se ponoříte do vířivky a necháte se masírovat bublinkami. V dnešní době je její vrcholek místo službě zasvěcen příjemným zážitkům spojeným s krásným výhledem. Vybere si opravdu každý, ať chcete aktivně sportovat nebo se jen tak projet či projít.

Next

10 nejlepších lázní a wellness

Wellness jižní morava

Telefonické hovory po dobu uzavření hotelu nebudou vyřizovány, děkujeme za pochopení. Ok Vyhledávací agent Vyplňte prosím správně povinné údaje Ok Vaše poptávka na ubytování vytvořena Vaši poptávka na ubytování byla vytvořena, vyžaduje však Vaše potvrzení, které Vám bylo odesláno na Váš e-mail. Ostatní termíny zůstávají v platnosti, pokud se situace změní, budeme Vás informovat s dostatečným předstihem. Gastronomie je již za několik let vyhlášena a o překrásném wellness centru není snad ani třeba psát. U všech pobytů Vám garantujeme nejnižší cenu a skutečně tomu tak je a od druhé rezervace od nás vždy obdržíte věrnostní slevu. Ať už se jedná o moderní pokoje s nádherným výhledem do okolní krajiny, či velkorysé wellness centrum s úžasným bazénem, nebo restauraci připravující prvotřídní pokrmy.

Next