Xaver veselý babiš. Andrej Babiš: Nejsem věřící, ale své osobní záležitosti konzultuji s vesmírem

Andrej Babiš: Nejsem věřící, ale své osobní záležitosti konzultuji s vesmírem

Xaver veselý babiš

Ve chvíli, kdy jsem odcházel na ČRo, tak jste udělali reportáž, že nějakej Zemanův moderátor nebo Zemanův známý přichází. Strčte si radši svého hlídacího psa zpátky do boudy, protože veřejný zájem rozhodně nehlídá. Od vzniku tohoto pořadu, čili od února 2017, už pochopitelně vznikly desítky interview. Odmítl, že by se se Soukupem rozhádal, jak se spekulovalo. Moderátorka Seznam Zpráv totiž řekla, že ačkoliv Xaver Veselý pokládal otázky premiérovi ohledně toho, co ho trápí, Veselému na to neodpovídal a hovořil jen o politice. Vysvětloval a chválil kroky své vlády. Slyšel jsem už 3 pořady Pilarová,Saudek a byl jsem spokojen.

Next

Ondřej Neumann: Potvrzeno! Xaver Veselý nechal Babišovi volný prostor k politické sebeprezentaci — Hlídacím.pcinpact.com

Xaver veselý babiš

Pod jménem Xaver vedl milé rozhovory s lidmi. Evropu premiér vidí z první linie a snaží se budovat si s hlavami států osobní vztahy a prosazovat zájmy České republiky. V něm autor Vojtěch Berger analyzoval rozhovor moderátora s českým premiérem na ČRo Region v pořadu Xaver a host. Humorem to ani nahodou neoplyva, nybrz pouze a jenom diletantismem az hlouposti. Administrativa má právo odstraňovat komentáře v jazycích odlišných od jazyka, v němž je napsán komentovaný příspěvek. Jako každý zakladatel firmy i on sní o tom, že jeho děti budou v jeho díle pokračovat. Reportérka Newsroomu pak odvětila, že tato odpověď je velmi složitá.

Next

„Mě to teď tak láká použít expresivní výrazy.“ Xaver Veselý se neudržel a naložil Janu Hrušínskému

Xaver veselý babiš

Pokud jde o to, zda se moderátor snažil Andreje Babiše usměrňovat, pak v zásadě příliš ne. Co mi přišlo zcela v pořádku, ať prověřuje, na nic nepřijde. Váha se přikládala zejména jeho afinitě k východu. Po mém podzimním příběhu s pořadem Newsroom České televize zničehonic pan Václav Klaus mladší napsal na Facebook jakýsi status, že mě podpoří do Rady České televize, protože já jsem na streamu svým divákům řekl, že se o to pokusím. Babiš je nechvalně proslulý velkým množstvím kauz, které ho obklopují.

Next

Náš premiér z lidu. Babiš u Xavera Veselého blábolil nesmysly o tom, jaké si koupil boty

Xaver veselý babiš

Změnila se velká část naší země. Vysvětlil, že spolu na dovolenou nejezdí, ani si nepřejí k narozeninám. Vzhledem k tomu, že jste již při zakládání svého osobního účtu s námi sdíleli osobní údaje, abyste jej nadále mohli používat, zaškrtněte prosím následující políčko: Registrace a autorizace uživatele na webových stránkách Sputnik pomocí účtu nebo účtů uživatele na sociálních sítích znamená, že souhlasí s následujícími pravidly. Já takto nepřemýšlím, já neslyším tu trávu růst. Na příští rok má zřejmě slíbené místo v Radě České televize. On už v této situaci dokáže myslet jen na prachy. Paní redaktorko, uškodit mně může spousta věcí.

Next

Jane Hrušínský, pokud jste férový chlap... Od Xavera přišla principálovi odpověď jako břitva

Xaver veselý babiš

Politika, bysnys, šoubyznys a na druhé straně barikády ostřílený moderátor. Někdo si po 12 letech vzpomněl na Čapí hnízdo a všechny fejky kolem něj. Některá ustanovení si podle mne přímo odporují nebo se překrývají. Rozhovor s nimi si také sám nahrál a zveřejnil, včetně svých nevybíravých reakcí, ještě dříve než sama televize. Podezřelé obálky šéfa Věcí veřejných Víta Bárty.

Next

Náš premiér z lidu. Babiš u Xavera Veselého blábolil nesmysly o tom, jaké si koupil boty

Xaver veselý babiš

Kromě mnoha jiných podivností byla tehdy pozoruhodná především verva, s jakou se vedení ČRo včetně generálního ředitele Reného Zavorala pustilo do obhajoby moderátora, jehož způsob vedení rozhovoru tvrdě zkritizovala i Rada pro rozhlasové a televizní vysílání. Před médii je to skvělý rétorik s velkým charizma. Než přišli novináři, bavili jsme se jako dva normální manželské páry a po jejich odchodu taky. A já jsem nechtěl svým divákům a svému publiku předstírat, že jsem celoživotní zahrádkář, včelař nebo biatlonista, abych někde měl jakousi formální podporu a někdo tam tu nominaci formálně poslal. Což Xaver hned otočil otázkou, zda tedy když nějaké jiné médium zvedne kritiku, tak zda se může spolehnout, že tam štáb ČT nebude chybět. Od ledna 2015 moderoval pravidelné rozhovory s prezidentem republiky v pořadu s názvem Prezidentský Pressklub, poté co prezident odmítl pokračovat v pořadu Českého rozhlasu.

Next

Potvrzeno! Xaver Veselý nechal Babišovi volný prostor k politické sebeprezentaci

Xaver veselý babiš

Souhlas můžete zrušit způsobem uvedeným v. Kodex ČRo má 26 stran, 3 oddíly hlavy , 26 článků a skoro každý z článků má celkem dost odstavců. Do roviny politické debaty rozhovor ovšem nesklouzával, protože moderátor prakticky vůbec nereagoval na vlastní obsah témat, k nimž host rychle odbočoval od původních otázek. Zeman to řekl na Frekvenci 1 s tím, že mu pořad i moderátora navrhl generální ředitel ČRo René Zavoral. A tady už nejde o Soukupa a jeho televizi. Rozhlasovou stanici poslouchám, ale pan Xaver mi tam vzhledem k jejímu konceptu vůbec nezapadá.

Next

Potvrzeno! Xaver Veselý nechal Babišovi volný prostor k politické sebeprezentaci

Xaver veselý babiš

Cílem je přinést nové úhly pohledu a otevřít debatu nad problémy a tématy, které mohou zajímat širokou veřejnost. Jana Bobošíková a její host v obsáhlém rozhovoru, kde nic nestojí v cestě k podstatě věci a pravdě. Vyhradil se i proti tomu, jak Hrušínský hovořil o členech rad veřejnoprávních médií. Myslím, že už to na rozhovoru s Milošem Zemanem bylo vidět. Nejezdíme spolu na dovolenou, nepřejeme si k narozeninám, neúčastním se hradní vánoční besídky. Kromě jiného došlo rovněž na video, které Xaver Veselý, a ve kterém kritizoval práci novinářky ze Seznam Zpráv.

Next